Pasitikrinkite savo išmanųjį telefoną dėl kibernetinių grėsmių

Publikuota: 2012 m. spalio 30 d. antradienis

„Kaspersky Lab“ duomenimis, per pastaruosius pusantrų metų mobiliųjų kenkėjiškų programų skaičius padidėjo beveik 20 kartų. Tačiau ne kiekvienas išmaniojo telefono savininkas žino, kad jo asmeninis įrenginys gali būti atakuojamas kaip ir bet kuris kompiuteris. Dabar kiekvienas išmaniojo telefono vartotojas gali kreiptis į Mobiliųjų telefonų techninį centrą (MTTC) ir patikrinti savo įrenginį dėl grėsmių.

Šiandien išmanieji telefonai tapo mūsų kasdienio gyvenimo dalimi ir netgi visaverčiais padėjėjais. Mobiliųjų įrenginių atmintyje saugomas didelis vertingos informacijos kiekis, jais jungiamės prie interneto, naudojamės elektroniniu paštu, bendraujame socialiniuose tinkluose. Tačiau mes dažnai pamirštame, kad mūsų veikla internete naudojant asmeninį įrenginį yra nemažų pajamų šaltinis kibernetiniams nusikaltėliams.

Atiduokite išmanųjį telefoną remontuoti į MTTC ir Jums bus suteiktos ne tik kokybiškos vertingo įrenginio remonto paslaugos, bet ir galėsite jį patikrinti dėl virusų. „Paslaugai teikti pasirinkome „Kaspersky Lab“ – vieną lyderiaujančių pasaulyje programinių sprendimų vartotojų apsaugai gamintojų, kadangi tyrimo metu bendrovės produktas Kaspersky Mobile Security, mobiliesiems „Android“ įrenginiams apsaugoti, buvo pripažintas vienu geriausių, – teigė MTTC Vilniaus skyriaus vadovas Donatas Linartas. – Išmaniesiems telefonams populiarėjant negalima mobiliųjų įrenginių naudoti tik kaip ryšio priemonių. Šiandien svarbu žinoti, kad šiuolaikiniai pavojai dažnai nukreipti pavogti įrenginiuose esančią informaciją.“

Be to, MTTC centruose su didele nuolaida galima įsigyti apsaugos sprendimą „Kaspersky Mobile Security“, suteikiantį visapusišką išmaniojo telefono apsaugą besilankant tinklalapiuose, siunčiant failus, apsiperkant arba bendraujant su draugais. Jeigu Jūsų išmanusis telefonas bus pamestas arba pavogtas, šis sprendimas padės apsaugoti asmeninius duomenis ir nustatyti įrenginio buvimo vietą, net jei bus pakeista SIM kortelė. Programa taikoma išmaniesiems telefonams, valdomiems „Android“ 2.2–2.3 ir 4.0 versijų operacinės sistemos. Metinės sprendimo versijos kaina MTTC yra 25 litai vietoj įprastų 59,99 litų.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Susiję vaizdo siužetai

2015-05-29 IT+

IT+

2012-10-26 IT+

IT+

Baltijos šalių ir partnerių atstovai stiprino bendradarbiavimą sprendžiant pavojingus kibernetinius incidentus

Praėjusią savaitę Krašto apsaugos ministerijos ir Nacionalinio kibernetinio saugumo centro atstovai dalyvavo JAV pajėgų Europoje vadavietės organizuotuose kibernetinio saugumo pratybose „Baltic Ghost 2017“ Štutgarte. skaityti »

50 slaptažodžių per valandą: kaip galima sukompromituoti verslo tinklą su 20 JAV dolerių kainuojančiu įrenginiu

„Kaspersky Lab“ ekspertai nustatė, kad galingą įsilaužimo įrankį per kelias valandas galima sukurti už maždaug 20 JAV dolerių. skaityti »

„Petya“ – ne virusas, o galingas naikinimo ginklas

Pradeda aiškėti, kad Ukrainą atakavęs virusas „Petya“ buvo sukurtas atrodyti kaip išpirkos reikalaujantis kenkėjas, bet pagrindinis jo tikslas buvo naikinti tam tikrų sistemų duomenis, į kurias programišiai nusitaikė tikslingai. skaityti »

Išpirkos reikalaujantys virusai pavojų kelia išsivysčiusioms rinkoms

Išpirkos reikalaujančių virusų platintojai daugiausia dėmesio skiria turtingoms šalims. Išsivysčiusiose rinkose ne tik aukštesnis pajamų lygis, bet ir pažangesnė mobiliojo ir elektroninio mokėjimo infrastruktūra. Pagal skaityti »

Paaiškėjo kompiuterinio viruso „Petya“ plitimo būdas Ukrainoje

Programišiai atakai panaudojo buhalterinės apskaitos programą „M.E.Doc“, kuri yra gana populiari Ukrainoje, naudojama skirtingose industrijose, įskaitant finansines institucijas. skaityti »

Pasaulį atakuoja virusas „Petya“

Birželio 27 d. pasaulį vėl atakavo „WannaCry“ tipo virusas – „Petya“. skaityti »

Gimtadienių priminimo programa veikė kaip reklaminis virusas

Iš pažiūros nekenksminga „Windows“ operacinėje sistemoje veikianti programa „Birthday Reminder” buvo naudojama „pakabinti“ DNS ir rodyti vartotojams reklamas. skaityti »

Kibernetiniams įsilaužėliams rūpi ne tik pinigai

Internete kasdien pasirodo tūkstančiai naujų virusų atmainų, o didžioji jų dalis išnaudoja jau žinomus, tačiau vartotojų taip ir nepašalintus pažeidžiamumus. skaityti »

Gali pasikartoti „WannaCry“ atakų scenarijus: šįkart taikinyje – „Linux“

Saugumo ekspertai įspėja, kad po globalios „WannaCry“ atakos galime sulaukti dar vienos kenkėjų bangos. skaityti »

Programišiai pasitelkė „Instagram“ savo aukų šnipinėjimui

Kenksminga programa „Turla“ socialiniame tinkle „Instagram“ šnipinėja savo potencialias aukas. skaityti »