Talentų laboratorija padeda jauniems specialistams rasti savo kelią į kibernetinį saugumą

Publikuota: 2016 m. rugpjūčio 11 d. ketvirtadienis

Karjera kibernetinio saugumo srityje labai pelninga, vis dėlto pradedantiesiems labai sunku rasti savo kelią į šį sudėtingą verslą. Visame pasaulyje labai trūksta ekspertų, o įmonės rizikuoja tapti kibernetinių nusikaltėlių ar kibernetinio šnipinėjimo aukomis. Todėl „Kaspersky Lab“ įkūrė Talentų laboratoriją – tarptautinį konkursą studentams ir 18–30 metų specialistams. Programos tikslas – spręsti aktualius kibernetinio saugumo iššūkius pasitelkiant konkurentų techninius ir kūrybinius talentus. Atkreiptinas dėmesys, kad programos nugalėtojui bus finansuojamas išsilavinimas arba bus siūloma dalyvauti tokiuose prestižiniuose pasaulio pramonės renginiuose kaip „Kanų liūtai“ ir Saugumo analitikų suvažiavimas (SAS).

Konkurso metu bus paskelbti trys nugalėtojai: nominacijos „Talentingiausias“ laimėtojas gaus 10 tūkst. JAV dolerių dotaciją tolesniam mokymuisi; „Saugumo talento“ laimėtojas bus pakviestas į 2017 m. SAS, o visas išlaidas padengs „Kaspersky Lab“; „Kūrybiškumo talento“ laimėtojas galės dalyvauti 2017 m. „Kanų liūtų“ renginyje, o „Kaspersky Lab“ apmokės bilietus ir kelionės išlaidas. Visi 50 finalininkų bus apdovanoti papildomais „Kaspersky Lab“ ir Talentų laboratorijos partnerių prizais ir suvenyrais, galės konsultuotis su ekspertais ir išmėginti ilgalaikės karjeros galimybes.

„Man kibernetinis saugumas visada buvo įdomiausias aspektas, pagrindinis dalykas, kuriuo reikia rūpintis, – sako Rajanas Naraine (Ryan Naraine), „Kaspersky Lab“ Globalių tyrimų ir analizės komandos Šiaurės Amerikoje vadovas. – Tačiau kelias į šią sritį yra labai sudėtingas, daugelis geriausių mūsų ekspertų neturi formalaus su saugumu susijusio išsilavinimo, tiesiog juo labai domėjosi. Šiuo konkursu norime paskatinti besidominčiųjų smalsumą ir atskleisti, kiek daug skirtingų kelių veda į kibernetinio saugumo sritį. Pasauliui reikia daugiau aukštos IT saugumo kvalifikacijos specialistų.“

Pareiškimai realiuoju laiku priimami tinklalapyje  academy.kaspersky.com/talentlab  iki 2016 m. lapkričio 15 d., juos teikti galima iš visų šalių. Jie internetu bus vertinami lapkričio 15–30 d. Finalininkai bus paskelbti gruodžio 1 d. 50 geriausiai pasirodžiusių dalyvių bus pakviesti į finalą, kuris vyks Prahoje (Čekijos Respublika) 2017 m. vasarį, pristatyti savo projektų ir varžytis dėl pagrindinių prizų.

Talentų laboratorijoje techniškai bus vertinamos praktinės užduotys tokiose srityse kaip moksliniai antikenkėjiškų programų tyrimai, kibernetinio saugumo sprendimai, mobilusis saugumas, kibernetinės fizinės sistemos, daiktų internetas, vaikų saugumas internete ir saugumo žinios. Be techninių vertinimų, dalyviai turės susidoroti su vartotojų rinkodaros iššūkiais, analizuoti interneto turinį, sukurti šviečiamąsias ir pramogines programas. Visos sritys bus prižiūrimos „Kaspersky Lab“ ekspertų. Talentų laboratorija kviečia individualius dalyvius ir komandas.

„Kaspersky Lab“ šia iniciatyva tęsia savo švietėjišką veiklą. Bendrovėje įsteigtas „Kaspersky Academy“ departamentas, kuris vykdo daugybę jaunų talentų IT saugumo srityje palaikymo projektų. Bendrovė ieško talentingų jaunų žmonių, kad suteiktų jiems galimybę būti pastebėtiems, gilinti žinias ir įgūdžius kibernetinio saugumo srityje. Naujos kartos aukštos kvalifikacijos specialistai yra visų mūsų saugios ateities pagrindas.

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kriptovaliutą kasantis kenkėjas naudojasi „Microsoft“ saugumo spraga

Nustatytas naujas kenkėjas, kuris pasinaudodamas užkrėstais „Windows“ interneto serveriais kasa virtualią valiutą „Monero“. skaityti »

Pavojingas bankininkystės trojanas vėl siaučia „Google Play“

Šių metų pradžioje aptiktas pavojingas „Android“ bankininkystės trojanas „BankBot“ sugrįžo į „Google Play“ su naujomis kenksmingomis funkcijomis. skaityti »

Interneto paslaugų tiekėjai galėjo dalyvauti šnipinėjimo kampanijose

Paaiškėjo, kad vartotojų šnipinėjimo kampanijose buvo naudojama naujausia gerai žinomos šnipinėjimo programos „FinFisher“, dar vadinamos „FinSpy“, versija. skaityti »

Programišiai „kasė“ virtualią valiutą rusiškose svetainėse

Virtualios valiutos kelia susidomėjimą ne tik siekiantiems užsidirbti vartotojams, bet ir kibernetiniams nusikaltėliams. skaityti »

Lietuva ES valstybėms siūlo kurti karinį Šengeną ir glaudžiau bendradarbiauti kibernetinės gynybos srityje

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis rugsėjo 6-7 dienomis dalyvavo Taline vykusiame Europos Sąjungos gynybos ministrų susitikime, kuriame aptarė naująsias ES gynybos iniciatyvas ir praktinius bendradarbiavimo projektus. skaityti »

Piktavaliai pasinaudojo „Facebook“ reklamai platinti

Užpuolikai pasinaudojo „Facebook“ keitimosi žinutėmis programa ir socialine inžinerija kenkėjiškai „JavaScript“ programai platinti skaityti »

Kas skatina kibernetinių nusikaltimų augimą?

Europolo duomenimis, globalus kibernetinių nusikaltimų poveikis šiuo metu yra vertinamas 3 trilijonais JAV dolerių ir viršija pasaulinę narkotikų rinką. skaityti »

Sukčiai pasipelnė iš „WannaCry“ epidemijos

2017 m. antrąjį ketvirtį kibernetiniai nusikaltėliai įsitraukė į šlamštalaiškių platinimą, bandydami pasinaudoti visuomenės baime dėl „WannaCry“ išpirkos reikalaujančių virusų epidemijos gegužę. skaityti »

Darbuotojai – pagrindinis kibernetinių nusikaltėlių taikinys

„Kibernetinio saugumo problema Lietuvoje yra lygiai tokia pat aktuali kaip ir didžiausiose pasaulio šalyse, kadangi šalių, biurų ar namų sienos kibernetinėje erdvėje neegzistuoja“, sako Monika Žemgulytė, Kazimiero Simonavičiaus ir „Cyber Security Academy“ Kibernetinio saugumo mokymų projekto vadovė. skaityti »

Torentų keliami pavojai nuo piratavimo dar neatgrasė

Nepaisant didelio populiarumo tarp vartotojų, torentai išlieka vienu rizikingiausių veiklų internete. skaityti »