Vartotojo įpročiai realiuoju laiku

Publikuota: 2012 m. lapkričio 28 d. trečiadienis

„Kaspersky Lab“ atliko kasdienio vartotojų aktyvumo internete tyrimą. Pasirodo, viso pasaulio vartotojai iš įvairių internetinių paslaugų dažniausia renkasi elektroninį paštą (86 proc.), antroje vietoje – apsipirkimas realiuoju laiku (77 proc.), o trečioje – vaizdo įrašų peržiūra (75 proc.).

Be to, kasdien apie 73 proc. vartotojų įsijungia kompiuterį, kad pabendrautų socialiniuose tinkluose, 69 proc. atlieka mokėjimus realiuoju laiku, 60 proc. medžioja nemokamą programinę įrangą, o 59 proc. internetu klausosi muzikos arba radijo.

Tyrimas dar kartą patvirtina, kad šiuo metu daugelis vartotojų savo gyvenimo jau neįsivaizduoja be reguliaraus lankymosi internete. Tačiau tinkle aktyviai veikia ne tik vartotojai, bet ir virusų kūrėjai, programišiai bei kiti kenkėjai. „Kaspersky Lab“ duomenimis, kasdien tinkle atsiranda 1250 tūkst. naujų kenkėjiškų programų.

„Šiuolaikinio interneto vartotojo įpročiai, aktyvumas tinkle – „Skaitmeninis Aš“ – padeda suprasti jo poreikius ir pageidavimus, – pasakoja Aleksandras Jerofejevas, „Kaspersky Lab“ rinkodaros direktorius. – Deja, vartotojai ne visada išmano aktualias kibernetines grėsmes, o tai kenkėjams tik į naudą. Todėl kovojant su sudėtingomis informacinėmis grėsmėmis neverta visiškai pasikliauti savo jėgomis. Paprasčiau ir saugiau savo skaitmeninio pasaulio apsaugą patikėti specialioms priemonėms, užtikrinančioms kasdienių vartotojų veiksmų internete, tokių kaip mokėjimai realiuoju laiku, saugumą. Tokią apsaugą suteikia optimalūs kompleksiniai sprendimai, tarkim, „Kaspersky Internet Security 2013“.

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Susiję vaizdo siužetai

2015-05-29 IT+

IT+

2012-10-26 IT+

IT+

Kriptovaliutą kasantis kenkėjas naudojasi „Microsoft“ saugumo spraga

Nustatytas naujas kenkėjas, kuris pasinaudodamas užkrėstais „Windows“ interneto serveriais kasa virtualią valiutą „Monero“. skaityti »

Pavojingas bankininkystės trojanas vėl siaučia „Google Play“

Šių metų pradžioje aptiktas pavojingas „Android“ bankininkystės trojanas „BankBot“ sugrįžo į „Google Play“ su naujomis kenksmingomis funkcijomis. skaityti »

Interneto paslaugų tiekėjai galėjo dalyvauti šnipinėjimo kampanijose

Paaiškėjo, kad vartotojų šnipinėjimo kampanijose buvo naudojama naujausia gerai žinomos šnipinėjimo programos „FinFisher“, dar vadinamos „FinSpy“, versija. skaityti »

Programišiai „kasė“ virtualią valiutą rusiškose svetainėse

Virtualios valiutos kelia susidomėjimą ne tik siekiantiems užsidirbti vartotojams, bet ir kibernetiniams nusikaltėliams. skaityti »

Lietuva ES valstybėms siūlo kurti karinį Šengeną ir glaudžiau bendradarbiauti kibernetinės gynybos srityje

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis rugsėjo 6-7 dienomis dalyvavo Taline vykusiame Europos Sąjungos gynybos ministrų susitikime, kuriame aptarė naująsias ES gynybos iniciatyvas ir praktinius bendradarbiavimo projektus. skaityti »

Piktavaliai pasinaudojo „Facebook“ reklamai platinti

Užpuolikai pasinaudojo „Facebook“ keitimosi žinutėmis programa ir socialine inžinerija kenkėjiškai „JavaScript“ programai platinti skaityti »

Kas skatina kibernetinių nusikaltimų augimą?

Europolo duomenimis, globalus kibernetinių nusikaltimų poveikis šiuo metu yra vertinamas 3 trilijonais JAV dolerių ir viršija pasaulinę narkotikų rinką. skaityti »

Sukčiai pasipelnė iš „WannaCry“ epidemijos

2017 m. antrąjį ketvirtį kibernetiniai nusikaltėliai įsitraukė į šlamštalaiškių platinimą, bandydami pasinaudoti visuomenės baime dėl „WannaCry“ išpirkos reikalaujančių virusų epidemijos gegužę. skaityti »

Darbuotojai – pagrindinis kibernetinių nusikaltėlių taikinys

„Kibernetinio saugumo problema Lietuvoje yra lygiai tokia pat aktuali kaip ir didžiausiose pasaulio šalyse, kadangi šalių, biurų ar namų sienos kibernetinėje erdvėje neegzistuoja“, sako Monika Žemgulytė, Kazimiero Simonavičiaus ir „Cyber Security Academy“ Kibernetinio saugumo mokymų projekto vadovė. skaityti »

Torentų keliami pavojai nuo piratavimo dar neatgrasė

Nepaisant didelio populiarumo tarp vartotojų, torentai išlieka vienu rizikingiausių veiklų internete. skaityti »