Vartotojo įpročiai realiuoju laiku

Publikuota: 2012 m. lapkričio 28 d. trečiadienis

„Kaspersky Lab“ atliko kasdienio vartotojų aktyvumo internete tyrimą. Pasirodo, viso pasaulio vartotojai iš įvairių internetinių paslaugų dažniausia renkasi elektroninį paštą (86 proc.), antroje vietoje – apsipirkimas realiuoju laiku (77 proc.), o trečioje – vaizdo įrašų peržiūra (75 proc.).

Be to, kasdien apie 73 proc. vartotojų įsijungia kompiuterį, kad pabendrautų socialiniuose tinkluose, 69 proc. atlieka mokėjimus realiuoju laiku, 60 proc. medžioja nemokamą programinę įrangą, o 59 proc. internetu klausosi muzikos arba radijo.

Tyrimas dar kartą patvirtina, kad šiuo metu daugelis vartotojų savo gyvenimo jau neįsivaizduoja be reguliaraus lankymosi internete. Tačiau tinkle aktyviai veikia ne tik vartotojai, bet ir virusų kūrėjai, programišiai bei kiti kenkėjai. „Kaspersky Lab“ duomenimis, kasdien tinkle atsiranda 1250 tūkst. naujų kenkėjiškų programų.

„Šiuolaikinio interneto vartotojo įpročiai, aktyvumas tinkle – „Skaitmeninis Aš“ – padeda suprasti jo poreikius ir pageidavimus, – pasakoja Aleksandras Jerofejevas, „Kaspersky Lab“ rinkodaros direktorius. – Deja, vartotojai ne visada išmano aktualias kibernetines grėsmes, o tai kenkėjams tik į naudą. Todėl kovojant su sudėtingomis informacinėmis grėsmėmis neverta visiškai pasikliauti savo jėgomis. Paprasčiau ir saugiau savo skaitmeninio pasaulio apsaugą patikėti specialioms priemonėms, užtikrinančioms kasdienių vartotojų veiksmų internete, tokių kaip mokėjimai realiuoju laiku, saugumą. Tokią apsaugą suteikia optimalūs kompleksiniai sprendimai, tarkim, „Kaspersky Internet Security 2013“.

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Susiję vaizdo siužetai

2015-05-29 IT+

IT+

2012-10-26 IT+

IT+

„No More Ransom“ iniciatyva: daugiau nei 28 000 iššifruotų įrenginių

Prieš metus, 2016 m. liepos 25 d., Nyderlandų nacionalinė policija, Europolas, „McAfee“ ir „Kaspersky Lab“ pradėjo iniciatyvą „No More Ransom initiative“. skaityti »

Naujas pavojingas bankinis „Trojos“ virusas pasirengęs pulti

„Kaspersky Lab“ ekspertai aptiko „NukeBot“ – naują kenkėjišką programą, kuri skirta vogti internetinės bankininkystės klientų duomenis. skaityti »

Dėmesio: plinta apgaulingos SMS žinutės

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba informuoja, kad šiuo metu Lietuvoje plinta SMS pranešimai, kuriais piktavaliai siekia išgauti prisijungimo prie el. bankininkystės duomenis. skaityti »

Darbuotojų identifikacijai po oda įsiuvami lustai

Dvi įmonės jau eksperimentuoja savo darbuotojams po oda įsiūdamos mikroschemas. skaityti »

Ar pildosi 2017 m. saugumo prognozės?

Panašu, kad ekspertai nesuklydo prognozuodami išpirkos reikalaujančių kenkėjų gausą ir kitas saugumo grėsmes šiems metams. skaityti »

„Kaspersky Lab“ švenčia 20 metų jubiliejų

1989 m. jaunas programinės įrangos inžinierius nustatė, kad jo kompiuterį užpuolė nežinomas „Cascade“ virusas. Tas inžinierius – tai Eugenijus Kaspersky. skaityti »

„Mastercard“ investuoja į dirbtinio intelekto technologijas

„Mastercard“ įsigijo dirbtinio intelekto technologijas kuriančią įmonę „Brighterion“. skaityti »

Kibernetinio saugumo taryboje aptartas Nacionalinės kibernetinio saugumo strategijos rengimas

Liepos 12 d. įvyko jau penktasis nuo 2015 m. egzistuojančios Kibernetinio saugumo tarybos, vadovaujamos Tarybos pirmininko – Krašto apsaugos viceministro Edvino Kerzos – posėdis. skaityti »

Socialiniai tinklai darbe – kaip užtikrinti įmonės saugumą?

Remiantis „Cisco“ ataskaita, masinę auditoriją sutraukiantys internetiniai puslapiai, taip pat ir socialiniai tinklai, kelia ženklią grėsmę verslo duomenų saugumui. skaityti »

Interneto bankininkystės saugumo incidentai bankams kainuoja 1,8 mln. JAV dolerių

61 proc. kibernetinio saugumo incidentų, susijusių su internetine bankininkyste, puolamoms institucijoms pridaro papildomų išlaidų, įskaitant duomenų, prekių ženklo ar įmonės reputacijos praradimą, konfidencialios informacijos nutekėjimą ir t. t. skaityti »