„Knygos per „Penki TV“: Šarūno Saukos meno albumas ir Liudmilos Ulickajos interviu

Publikuota: 2017 m. gruodžio 19 d. antradienis • • • Peržiūrėta: 208

Gruodžio 19-ąją laidoje: menininko Šarūno Saukos albumo sutiktuvės Nacionalinėje galerijoje; kalėdinis skaitymo projektas „Šeimos pasaka“; interviu su rašytoja Liudmila Ulickaja. „Vaikų knygų lentynoje“ – Marko Leino „Kalėdų istorija“.

komentuoti

     

 


Captcha
 

komentarai

Christy Walton IP: 46.166.163.179
2022-05-22 21:15 (!)
Sveiki visi, Aš esu privatus skolintojas, siulau paskola 2% tai yra teiseta imone su garbe ir skirtingumu, mes esame pasirenge padeti jums išspresti bet kokias jusu finansines problemas, siulome visu tipu paskolas, taigi, jei jus domina šis paskolos pasiulymas susisiekite su mumis musu el. pašto adresu (christywalton355@gmail.com) Taip pat pateikite toliau pateikta informacija, kad galetume nedelsiant testi paskola. Vardas: Reikalinga suma: Trukme: Šalis: Paskolos paskirtis: Menesines pajamos: Telefono numeris: Susisiekite su mumis ir nurodykite aukšciau nurodyta informacija musu el. pašto adresu: christywalton355@gmail.com Pagarbiai jums visiems.

Naujausi vaizdo siužetai

Kategorija:
 

Penki TV  Knygos per „Penki TV“

Tai kas antrą savaites pasirodanti laida apie knygas, rašytojus ir viską, kas susiję su spalvingu bei magišku literatūros pasauliu.
Laidos vedėja Aina Kirdulienė.

Naujausi įrašai

IT

Grožinė literatūra

Pažintinė literatūra

Istorija / politika

Vaikų / jaunimo literatūra

Menas / kultūra

Rinkodara / verslas

Psichologija

Laisvalaikis ir pomėgiai

Publicistika / žiniasklaida

Maisto kultūra

Mada / stilius

Teisė