Pekino olimpinių žaidynių dienoraštis

Publikuota: 2008 m. rugpjūčio 10 d. sekmadienis • • • Peržiūrėta: 36

Šiandien, trečiąją Pekino olimpinių žaidynių dieną, A grupėje žaidžianti mūsų šalies vyrų krepšinio rinktinė rezultatu 79:75 laimėjo pirmąsias rungtynes su čempionės titulą ginančia Argentinos komanda. Mūsų šalies dviratininkės rungtyniavo grupinėse lenktynėse plente. E. Pučinskaitė finišavo 9-ta, J.Polikevičiūtė – 11-ta, M. Vžezniauskaitė – 27-ta. Iš viso lenktynėse startavo 66 dviratininkės, o olimpine čempione tapo britė N. Kuk. 126 km ji įveikė per 3 val. 32 min. 24 sek. E. Pučinskaitė nuo nugalėtojos atsiliko 21 sek. Lietuvos plaukikas G. Titenis nepateko į olimpinių žaidynių vyrų 100 m krūtine plaukimo finalą. Šiandien pusfinalyje distanciją jis įveikė per 1 min. 0,66 sek. ir galutinėje rikiuotėje liko 12-tas tarp daugiau kaip 60 startavusių sportininkų. Greičiausiai pusfinalyje plaukė norvegas A. Oenas, pasiekęs naują olimpinį rekordą – 59,16 sek. Kiti du Lietuvos plaukikai – S. Binevičius (200 m laisvuoju stiliumi) ir V. Janušaitis (100 m nugara) – į pusfinalį nepateko. S. Binevičius liko 47-tas, V. Janušaitis 32-as. Badmintono aikštelėje debiutavusi A. Stapušaitytė moterų vienetų varžybose pralaimėjo Europos vicečempionei danei T. Rasmussen rezultatu 0:2 ir į antrąjį ratą nepateko. Šiandien į olimpinį kaimelį jau atvyko V. Alekna. O rytoj varžybas pradės šaulė D. Gudzinevičiūtė, toliau rungtyniaus badmintono žaidėjas K. Navickas, irkluotojas M. Griškonis.
Visus žaidynių rezultatus ir daug kitos įdomios informacijos rasite naujienų portale www.olimpiada.lt.