Ateityje maistas nebeteiks malonumo?

Artėjant šventėms, kai visi sėda prie valgiais nukrautų stalų, pasvarstykime, kaip maitinsimės ateityje.

Ar pagalvojote, kaip maitinsimės ateityje? Galbūt visi tapsime žaliavalgiais ir valgysime tik visokias sėklytes? Ištirta, kad augalų sėklose yra daugiausia naudingų medžiagų. Be to, pasirodo, kad nuskraidinus sėklytes į kosmosą ir grąžinus jas atgal į žemę, iš šių išauga daug geresnis derlius.

Tyrimai rodo, kad svarbiausių žmogaus organizmui medžiagų yra vabaluose ir jų lervose. Jau dabar toks maistas gelbsti Afrikos ir Azijos šalių gyventojus.

Kinijoje iš medūzų pradėtas gaminti užtepas, galintis pakeisti žemės riešutų sviestą.

2012 m. vienas Brazilijos restoranas pasiūlė maistą supakuoti į valgomą pakuotę. Kiek vėliau Harvardo universiteto profesorius Deividas Edvardsas sukūrė valgomą maisto pakuotę, gaminamą iš odos. Dar jis sukūrė purškiamą maistą (kol kas tai tėra purškiamo šokolado flakonas).

Didžiosios Britanijos maisto pramonės instituto darbuotojas Deivas Chartas pagamino kramtomąją gumą, kuri gali perduoti net trijų patiekalų maistines medžiagas. Nedidelis gabalėlis tokios kramtomosios gumos galėtų išgelbėti nuo bado.

Jungtinių Amerikos Valstijų krašto apsaugos departamentas kuria maisto pleistrus, kurie, pritvirtinti prie žmogaus rankos, ištirs, kokių medžiagų reikia organizmui, ir jas parūpins. Tik jei maitinsimės tokiu būdu, maistas nebeteiks malonumo?