„Samsung“ pradėjo gaminti telefonus su slankiojančiu dangteliu

„Samsung“ pradėjo gaminti telefonus su slankiojančiu dangteliu

Trečia pagal dydį pasaulyje Pietų Korėjos mobiliųjų telefonų gamintoja „Samsung Electronics“ pradėjo siūlyti telefonus su slankiojančiais dangteliais. Iki šiol „Samsung“ telefonai turėjo tik atlenkiamus dangtelius.

Vienas iš naujausių telefonų, kuris po mėnesio pasirodys ir Lietuvoje – verslo klasės modelis SGH–D410. Tam, kad jo viršutinė dalis būtų paslanki, sukurtas pusiau automatinis mechanizmas. Į šį telefoną įdiegta 30 tūkst. taškų VGA fotokamera, kuria galima nufilmuoti iki 120 sekundžių trukmės vaizdo klipą. 180 laipsnių kampu aplink savo ašį apsisukantis objektyvas padidina fotografavimo galimybes, o gautų vaizdų ryškumas ir aiškumas išlieka net ir perkėlus nuotraukas į kompiuterį.

Palyginti su senesniais telefonų modeliais, 5 centimetrų pločio ir 262 tūkst. taškų spalvinis skystųjų kristalų (LCD) ekranas perteikia žymiai tikslesnį ir ryškesnį vaizdą. Skiriamoji ekrano geba — 176x220 taškų.

Telefonas aprūpintas ir specialiomis „mobilaus biuro“ funkcijomis: jame įdiegtas elektroninis paštas, taip pat — vCard ir vCalendar funkcijos, užtikrinančios patogesnį apsikeitimą informacija bei darbotvarke su kolegomis. Naujajame „Samsung“ telefone įdiegtas šachmatų žaidimas.