„TV 1“ laida „Studentas TV“, Nr.3 (2006-09-02)

Publikuota: 2006 m. rugsėjo 2 d. šeštadienis • • • Peržiūrėta: 50

Ved. Donatas Pauliukonis. Laidą pristato „Penkių kontinentų“ įmonių grupė.
Sveikiname studentus su Rugsėjo 1-ąja.
Studentoramoje apie tai, kokios specialybės ir kokie universitetai yra populiariausi. VU Fizikos fakulteto dekanas Gintaras Dikčius: „Vis dėlto Vilniaus universitetas yra seniausias, nauji universitetai naudojasi senųjų baze ir dėstytojais. Studijų kokybės reikalavimai VU yra griežtesni. Stengsimės, kad VU išliktų populiariausiu. Bakalaurų pasirengimas yra žymiai stipresnio lygio nei bet kuriame Vakarų universitete.“
Rubrikoje Man ne dzin! - Kraustymasis - maloni ar nemaloni procedūra? Kokie rūpesčiai užplūsta?
Rubrikoje Kai aš buvau... kalbinama dainininkė Aistė Pilvelytė. „Mokiausi Muzikos akademijoje, bet likimas pastūmėjo mane studijuoti VU Komunikacijos fakultete informologiją. Visgi, „meno žmonės“ yra šiltesni. Geriausias laiko praleidimas - gerų draugų būry. Nemėgstu vakarėlių „ale elitas“. Lietuvoje yra tik viena žvaigždė... Barake buvau vienintelį kartą, bet fuksų krikštynose dalyvavau ir gavau iš kiaušinio“. Palinkėjimas studentams.
O taip pat. Kas laukia rugsėjo 2-ąją... Išvada - rugsėjo 1-oji - pilna pavojų! Studentiškiausių kino filmų penketukas. Laida rodoma šeštadienį 14:00, kartojama rugsėjo 4, pirmadienį, 23:25.

komentuoti

     

 


Captcha
 

Naujausi vaizdo siužetai

Kategorija: