Turino žiemos olimpinių žaidynių apžvalga LTV laidoje „Panorama“ (vasario 17 diena)

Publikuota: 2006 m. vasario 17 d. penktadienis • • • Peržiūrėta: 2

Dailiojo čiuožimo šokių ant ledo varžybos. Privalomoje programoje dalyvavo Lietuvos šokėjai ant ledo Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas. Pasirodę antri iš 24-ių dalyvavusių porų, mūsų atstovai užėmė 8-ąją vietą. Dailiojo čiuožimo vyrų solistų varžybose triumfavo 23 metų rusas Jevgenijus Pliuščenka, triskart Pasaulio, penkiskart Europos čempionas ir bronzos medalio laimėtojas praeitose Žiemos olimpinėse žaidynėse. Tai pirmoji jo olimpinė pergalė. Vyrų slidinėjimo klasikiniu būdu 15 km lenktynėse nugalėjo 35 metų estas Andrusas Verpalu, už savęs palikdamas čeką ir vokietį. Lietuvis Aleksejus Novoselskis įveikė tik trečdalį distancijos. Ledo ritulio varžybose pirmąją pergalę iškovojo Rusijos rinktinė, 5:0 sutriuškinusi Švedijos rinktinę. Suomiai 6:0 sutriuškino šeimininkus italus, o kanadiečiai 5:1 įveikė Vokietiją. Skeletono varžybose nugalėjo šveicarė Maja Peterson. Juliaus Juchnevičiaus reportažas iš Turino. Olimpinio klubo rūmuose Palazo Madama Tarptautinis olimpinis komitetas surengė priėmimą Europos transliuotojams. Deglų ekspozicija.