Turino žiemos olimpinių žaidynių apžvalga LTV laidoje „Panorama“ (vasario 19 diena)

Publikuota: 2006 m. vasario 19 d. sekmadienis • • • Peržiūrėta: 2

Olimpinių žaidynių šeimininkai iškovojo medalį slidinėjimo varžybose. Italų kvartetas laimėjo estafečių 4 kartai po 10 km varžybas. Finišą jie pasiekė per 1:43:45.7. Antri finišavo vokiečiai, o bronza atiteko švedams. Favoritais laikyti olimpiniai ir pasaulio čempionai norvegai tenkinosi tik 5-ąja vieta. Estai tarp 16 komandų finišavo aštunti. Moterų kalnų slidinėjimo dvikovės slalomo ir greitojo nusileidimo varžybose triumfavo 24 metų kroatė Janica Kostelič, taip iškovodama jau ketvirtąjį olimpinį aukso medalį. Solt Leik Sičio olimpinėse žaidynėse ji laimėjo slalomo, didžiojo slalomo ir dvikovės varžybas. Antra austrė, trečia Švedijos atstovė. Šuolių nuo 120 m tramplino varžybose aukso medalį iškovojo 19 metų austras Tomas Morgenšternas. Ledo ritulio varžybose Rusija net 9:2 nugalėjo Latviją. Šveicarija taikiai sužaidė su Vokietija – 2:2. Atlikta krata Austrijos kalnų slidininkų kambariuose ir iš 15 sportininkų paimti neplanuoti dopingo testai. Džiaugsmo akimirkos sirgalių tribūnose. Prancūzų, latvių, norvegų, vokiečių, rusų, slovakų, amerikiečių sirgalių karštos emocijos ir liūdesys.