Turino žiemos olimpinių žaidynių apžvalga LTV laidoje „Panorama“ (vasario 26 diena)

Publikuota: 2006 m. vasario 26 d. sekmadienis • • • Peržiūrėta: 1

Paskutinę olimpinių žaidynių dieną vykusių 50 km slidinėjimo maratono varžybų Lietuvos slidininkas Aleksejus Novoselskis nebaigė. Sirgalių džiaugsmui olimpiniu čempionu tapo 33 m. italas Giorgio Di Centa. Sidabro medalis tik po fotofinišo skirtas rusui Jevgenijui Dementjevui, bronza - Austrijos atstovui Michailui Batvinovui. Ledo ritulio olimpinį turnyrą po 12 metų pertraukos laimėjo Švedijos rinktinė, finale 3:2 palaužusi kaimynų suomių ekipą. Bronzą iškovojo pasaulio čempionai Čekijos ledo ritulininkai, 3:0 įveikę Rusijos komandą. Medalių lentelėje pirmąją vietą užėmė Vokietija. XX-ųjų žiemos olimpinių žaidynių Turine „palydėtuvės“.