Turino žiemos olimpinių žaidynių dienoraštis. 2006 m. vasario 14 d.

Publikuota: 2006 m. vasario 14 d. antradienis • • • Peržiūrėta: 24

Vasario 14-ąją į kovą dėl olimpinių medalių stojęs dar vienas Lietuvos sportininkas biatlonininkas Karolis Zlatkauskas savo pasirodymą baigė nesėkmingai. Olimpinę distanciją įveikęs beveik per 35 minutes, lietuvis finišavo paskutinis ir užėmė 90-ąją vietą. Kaimynams latviams šios finalinės varžybos buvo sėkmingesnės. Geriausiai iš keturių Latvijos atstovų pasirodęs Ilmaras Bricis finišavo 13-tas. Jis finišą pasiekė iškart po favoritu laikyto norvego Olės Einaro Bjorndaleno. Iš rungtyje dalyvavusių estų greičiausias buvo Indrekas Tobrelutsas, iškovojęs 42 vietą. Rezultatų dar laukiama iš moterų 500 m čiuožimo, vienviečių rogių ir vyrų dvikovės slalomo. Turino žiemos olimpiadoje apdovanojimus jau pelnė 16-os valstybių sportininkai, o komandų rikiuotėje pirmauja JAV atstovai - amerikiečiai iškovojo 4 aukso ir 2 sidabro medalius. Į antrąją vietą iš penktosios pakilo Rusija, šiuo metu savo sąskaitoje turinti 3 aukso, 3 sidabro ir 2 bronzos medalius. Kitas lietuvaičių debiutas olimpinėse žaidynėse – vasario 16-ąją.