Turino žiemos olimpinių žaidynių dienoraštis. 2006 m. vasario 16 d.

Publikuota: 2006 m. vasario 16 d. ketvirtadienis • • • Peržiūrėta: 43

Šeštąją Turino žiemos olimpinių žaidynių dieną Lietuvos biatloninkė Diana Rasimovičiūtė pranoko tautiečių lūkesčius. 7,5 km moterų sprinto finalinėse varžybose, ji iškovojo garbingą 18-ąją vietą bei pateko į geriausiųjų dvidešimtuką. Lietuvaitė olimpinę distanciją įveikė per beveik 24 minutes ir aplenkė 65 varžoves. Tai kol kas pirmas geriausias lietuvių sportininkų pasirodymas Turine. Mūsų kaimynai latviai ir estai šiandien taip pat turi kuo džiaugtis.Vakar prasidėjusiame olimpiniame ledo ritulio turnyre B grupėje užfiksuota viena staigmena. Latvijos rinktinė sužaidė lygiosiomis 3:3 su praėjusių olimpinių žaidynių vicečempionais JAV ledo ritulininkais. O šiandien Prelegate vykusiose finalinėse 10 km lenktynėse klasikiniu stiliumi Estijos slidininkė Kristina Šmigun iškovojo jau antrąjį aukso medalį Turino žiemos olimpinėse žaidynėse.