Vankuverio olimpinių žaidynių dienoraštis (02–16)

Publikuota: 2010 m. vasario 16 d. antradienis • • • Peržiūrėta: 59

Speciali laida „Olimpiados dienoraštis“, skirta XXI Vankuverio žiemos olimpinėms žaidynėms (vasario 16 d.). Pirmadienio vakarą Lietuvos laiku Vankuverio olimpinėse žaidynėse į startą stojo dar du Lietuvos atstovai. Moterų 10 km lenktynėse laisvuoju stiliumi Lietuvos komandos vėliavnešė I. Terentjeva užėmė 64 vietą. Olimpine čempione tapo švedė C. Kalla. O slidininkas A. Novoselskis 15 km slidinėjimo laisvuoju stiliumi varžybose liko 71. Olimpiniu čempionu tapo šveicaras D. Cologna. Dailiojo čiuožimo sportinių porų varžybose Rusijos atstovai liko be medalių, o čempionais tapo Kinijos pora X. Shen ir H. Zhao. Pirmadienį medalius taip pat išsidalijo kalnų slidininkai – greitojo nusileidimo varžybose, snieglentininkai – kroso rungtyje, greitojo čiuožimo meistrai – 500 m distancijoje. Šiandien 20.30 val. Lietuvos laiku moterų 10 km biatlono varžybose startuos mūsų šalies atstovė D. Rasimovičiūtė.