BS/2 ir „Modern Expo“ plečia veiklą Baltijos šalyse

Publikuota: 2023 m. birželio 14 d. trečiadienis

„Penkių kontinentų“ grupės įmonė BS/2, bendradarbiaudama su Ukrainos įmone „Modern Expo“, planuoja didinti šiuolaikinės prekybos įrangos pardavimą Baltijos šalyse. Susitikimo Vilniuje metu partneriai aptarė einamuosius projektus ir drauge lankėsi ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos bei Estijos prekybos centruose.

BS/2 teikia kompleksines mažmeninės prekybos įrangos tiekimo paslaugas. Įmonė įgyvendina naujų parduotuvių prekybos įrengimo projektus (nuo suprojektavimo iki sumontavimo), taip pat rekonstruoja ir atnaujina seniai veikiančius prekybos centrus, teikia prekybos įrangos priežiūros paslaugas.

Tarp jos užsakovų Lietuvoje: prekybos tinklai „Norfa“, „Sanitex“, MOKI VEŽI, „Senukai“, „Kotrynos“ grupė (vaikiškų prekių parduotuvės „BabyCity“, „ToyCity“), „ČIA Market“ ir kt.

„Modern Expo“ – Ukrainos prekybos įrangos gamintoja, kurianti šiuolaikines prekybos ekosistemas jau daugiau nei 20 metų. Įmonės produkcija populiari 75-iose pasaulio šalyse. „Modern Expo“ gamybos prekybos ir sandėliavimo lentynos, šaldymo įranga bei savitarnos kasos jau naudojamos ir didžiuosiuose Lietuvos, Latvijos bei Estijos prekybos tinkluose. Artimiausiu metu ši Ukrainos įmonė kartu su BS/2 planuoja plėsti savo paslaugas Baltijos šalyse.

„Mūsų vizito tikslas – pristatyti klientams Lietuvos, Latvijos ir Estijos klientams naujus produktus: daugiafunkcę CONVENIQ įrangą ir A klasės energijos suvartojimo šaldymo įrenginius. CONVENIQ – unikalus sprendimas Baltijos rinkai, jungiantis kelis mobilius modulius: kavos aparatą, šaldytuvą ir net paštomatą. Ši energiją taupanti įranga aktuali šalims, kuriose elektros energijos sąnaudos yra didelės. Pavyzdžiui, A klasės energijos suvartojimo prekybinės vitrinos atsipirks per vos 8 mėnesius. Paprastai investicijos į standartines vitrinas atsiperka per dvejus metus“, – pasakoja „Modern Expo“ Pardavimų skyriaus vadovas Nikolaj Chapalo.
 
Pagrindiniai „Modern Expo“ produktų privalumai – europietiška kokybė už patrauklią kainą ir moderni programinė įranga, skirta prekybos įrangai valdyti. Turint kelis CONVENIQ aparatus, juos galima valdyti centralizuotai. Kontroliuojant lentynų užpildymą, kavos pupelių bei pieno atsargų papildymą, pavyks optimizuoti prekių tiekimo grandinę.

„Vienas iš perspektyvių projektų – savitarnos kasų įrengimas „ČIA Market“ tinklo parduotuvėse miegamuosiuose miesto rajonuose. Jau turime sėkmingai įgyvendintą parduotuvės įrengimo projektą Kaune, kur neseniai buvo atidaryta nauja „ČIA Market“ parduotuvė. Šis tinklas planuoja ir toliau plėstis, atidaryti naujas parduotuves, taip pat atnaujinti esamų parduotuvių prekybinę bei sandėliavimo įrangą, todėl tikimės ilgalaikio bendradarbiavimo“, – BS/2 Mažmeninės prekybos įrangos pardavimų skyriaus vadovas Emil Musajev.


Nepaisant aukštos konkurencijos, BS/2 kartu su „Modern Expo“ tikisi sėkmingai plėsti savo bendrą veiklą Baltijos šalyse, siūlydama prekybininkams naudingus inovatyvius verslo sprendimus.

Daugiau apie tai >>

Šaltinis: bs2.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha