BS/2 gavo tris „Diebold Nixdorf“ apdovanojimus už sėkmingai įgyvendintus projektus

Publikuota: 2024 m. gegužės 24 d. penktadienis

„Diebold Nixdorf“ partnerių suvažiavime Madride „Penki kontinentai“ grupės įmonė BS/2 gavo tris „Diebold Nixdorf“ apdovanojimus! Du iš jų – „Best Strategic Win 2023/2024“ – už sėkmingus strateginius projektus, įgyvendintus Sakartvelo ir Uzbekistano bankams. Apdovanojimas „Best Performance 2023/2024“ buvo įteiktas visai BS/2 komandai už vertingą darbą ir  numatytų tikslų pasiekimą.

Iškilmingoje ceremonijoje BS/2 atstovus pasveikino „Diebold Nixdorf“ prezidentas ir generalinis direktorius Oktavio Marques, viceprezidentai Gill Jaivinder ir Jerome Amara, taip pat Azijos bei Ramiojo vandenyno regiono partnerių pardavimų plėtros direktorė Anna Pankraz.

Renginyje dalyvavo įmonių grupės „Penki kontinentai“ valdybos pirmininkas bei BS/2 gen. direktorius Idrakas Dadašovas, BS/2 gen. direktoriaus pavaduotojai Tomas Augucevičius ir Kirill Ovsiannikov, BS/2 Pardavimų komanda: Vladimir Alekseev, Andrius Araminas, Nazrin Aliyeva ir Nikolaj Zaleščuk.

Iš BS/2 antrinių įmonių į partnerių susitikimą atvyko „BS/2 Azerbaijan“ direktorius Ilgar Hasanov ir jo pavaduotojas Abas Abasov, „BS/2 Georgia“ direktorius Emilio Kiris ir technikos direktorius Nikoloz Kukujanov, „BS/2 Kazakhstan“ direktorius Azat Lyukhuzaev, technikos direktorius Viktor Tumanov, Klientų aptarnavimo skyriaus vadovas Mansur Edigenov, BS/2 rinkos vystymo Uzbekistane vadovas Nikolajs Želnins ir „BS/2 Tashkent“ direktorius Dmitry Kharchenko.

Iš viso į „Diebold Nixdorf“ suvažiavimą susirinko per 110 dalyvių iš daugiau nei 50-ies šalių. Renginio organizatoriai dalijosi su partneriais pasiektais rezultatais, pristatė naujus technologinius bei programinius sprendimus, įteikė apdovanojimus už aukštus pardavimų rodiklius ir naujų projektų įgyvendinimą.

„Diebold Nixdorf“ – viena stambiausių pasaulyje bankinės ir mažmeninės prekybos įrangos bei jai skirtų programinių sprendimų gamintoja. Įmonių grupė „Penki kontinentai“ jau 30 metų yra „Diebold Nixdorf“ (anksčiau  „Wincor Nixdorf“, dar anksčiau  „Siemens Nixdorf“ ) strateginė partnerė Rytų Europoje, Centrinėje Azijoje ir Kaukaze. Šia proga „Penki kontinentai“ valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas  įteikė „Diebold Nixdorf“ vadovams simbolinę skulptūrėlę iš natūralaus gintaro 30 Years Partnership Milestone. Liepsnos formos statulėlė, pagaminta iš vientiso natūralaus gintaro luito, simbolizuoja neblėstantį siekį toliau plėtoti bendrus projektus.

Šaltinis: 5ci.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai