BS/2 darbuotojos dukra pagerbta LR Seime

Publikuota: 2024 m. birželio 7 d. penktadienis

Lietuvos Respublikos Seime buvo pagerbtos Lietuvos rungtynių šokių sportininkės, iškovojusios aukštas vietas pasaulio čempionate Japonijoje. Tarp jų – ir „Penki kontinentai“ grupės įmonės BS/2 darbuotojos Tetianos Gasanovos dukra Karina.

Su merginomis ir jų trenerėmis Seime susitiko ir padėkos raštus už aukštus sportinius pasiekimus įteikė LRS vicepirmininkas Jonas Jarutis.

Pernai lapkritį Karina Gasanova kartu su Lietuvos rungtynių šokių federacijos rinktine dalyvavo Japonijoje vykusiame Pasaulio  rungtynių šokių čempionate, kur drauge su Arina Šukštaite iškovojo pirmąją vietą 12-15 metų duetų (2 jaunių) konkurse.

Beje, merginos Japonijoje atstovavo ne tik Lietuvai, bet ir BS/2 – įmonės logotipas puošė jų marškinėlius. BS/2 rėmė Karinos keliones – iš pradžių į Europos, vėliau į Pasaulio rungtynių šokių čempionatus.

„Esame labai dėkingi ir didžiuojamės mūsų sportininkėms, kurios savo sunkiu darbu ir atsidavimu pasiekė tokių aukštumų. Jų laimėjimai ne tik įkvepia jaunąją kartą, bet ir skatina siekti dar didesnių tikslų“, – pagerbimo ceremonijos metu sakė Seimo vicepirmininkas Jonas Jarutis.

„Japonijoje patirtos emocijos ir laimėjimai mums yra didžiulis stimulas toliau tobulėti ir siekti dar aukštesnių rezultatų. Labai džiaugiamės, kad mūsų pastangos yra įvertinamos ir Lietuvoje. Tai mums yra labai svarbu“, – sakė Lietuvos rungtynių šokių federacijos vadovė Jelena Koroliova.

Liepos 6–7 dienomis šokėjos planuoja dalyvauti Europos rungtynių šokių čempionate Vokietijoje, kuriame ne tik sieks praturtinti savo patirtį ir reprezentuoti Lietuvą pasauliniu mastu, bet ir kovoti dėl aukščiausios prabos medalių.

Karina su mama ir seserimi į Lietuvą atvyko Ukrainoje kilus karui. 2022 m. mergina Kijevo čempionate su solo pasirodymu užėmė pirmąją vietą ir tikėjosi tapti Ukrainos rungtynių šokių varžybų laimėtoja, tačiau jos svajonei buvo lemta išsipildyti atstovaujant Lietuvai.

Nuotraukų LRS autorius: Renatas Mizeras

Šaltinis: 5сi.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

susiję straipsniai