Dėvimieji įrenginiai keičia mobiliųjų mokėjimų rinką

Publikuota: 2015 m. birželio 25 d. ketvirtadienis

Dėvimieji įrenginiai atveria naujų galimybių mobiliųjų mokėjimų srityje tiek jų naudotojams, tiek finansų institucijoms.

„MasterCard“ viceprezidentas Steve Wiper įsitikinęs, kad siekdamos didinti klientų lojalumą įmonės turėtų naudoti pačius pažangiausius įrenginius, tarp jų ir dėvimuosius. „Norime mes ar nenorime, naujausi įrenginiai populiarėja. Kaip juos paversti mokėjimo įrankiais – tai klausimas, į kurį atsakymo vis dar ieškome“, – sako S. Wiper.  

„Capital One“ viceprezidentės Engi Modi teigimu, jų įmonė mano, kad dėvimieji įrenginiai taps nauja priemone valdyti pinigų srautus. „Mūsų įmonė siekia pasiūlyti kuo daugiau skirtingų mokėjimo galimybių. Tuomet naudotojai gali kur kas patogiau ir efektyviau valdyti savo piniginius srautus“, – sako viceprezidentė.

Vieno iš „PayPal“ departamentų vadovas Varun Krishna mano, kad dėvimieji įrenginiai – tai naujas postūmis kurti kur kas labiau personalizuotus ir laisvesnę prieigą siūlančius sprendimus.

Duomenų analitikos sektoriaus pasiekimai taip pat vaidins reikšmingą vaidmenį mobiliųjų mokėjimų evoliucijoje, nes leidžia kur kas efektyviau panaudoti klientų duomenis. Pavyzdžiui, jeigu jūs dažnai dirbate Manhetene, o būdami Niujorke naudojate įmonės kortelę, jums vėl apsilankius šiame mieste ir užsukus į mėgstamą kavinę, išmanusis laikrodis automatiškai pasiūlys atlikti mokėjimą su ta pačia mokėjimo kortele. Toks scenarijus galimas remiantis duomenimis apie jūsų buvimo vietą ir ankstesnės elgsenos patirtimi.

Ekspertų nuomone, dėvimieji įrenginiai gali patobulinti ir išplėsti mokėjimo proceso galimybes, tačiau būtina išsaugoti balansą tarp naudotojo asmeninių duomenų apsaugos ir efektyvaus panaudojimo. Prognozuojama, kad ateityje dėvimoji elektronika bus naudojama ne tik mokėjmų, duomenų surinkimo ir prognozavimo srityse, bet ir formuojant klientų lojalumą.



Šaltinis: plusworld.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje (118)

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų (1)

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą (1)

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus (1)

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką (1)

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo (1)

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą (1)

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »