Dėvimieji įrenginiai keičia mobiliųjų mokėjimų rinką

Publikuota: 2015 m. birželio 25 d. ketvirtadienis

Dėvimieji įrenginiai atveria naujų galimybių mobiliųjų mokėjimų srityje tiek jų naudotojams, tiek finansų institucijoms.

„MasterCard“ viceprezidentas Steve Wiper įsitikinęs, kad siekdamos didinti klientų lojalumą įmonės turėtų naudoti pačius pažangiausius įrenginius, tarp jų ir dėvimuosius. „Norime mes ar nenorime, naujausi įrenginiai populiarėja. Kaip juos paversti mokėjimo įrankiais – tai klausimas, į kurį atsakymo vis dar ieškome“, – sako S. Wiper.  

„Capital One“ viceprezidentės Engi Modi teigimu, jų įmonė mano, kad dėvimieji įrenginiai taps nauja priemone valdyti pinigų srautus. „Mūsų įmonė siekia pasiūlyti kuo daugiau skirtingų mokėjimo galimybių. Tuomet naudotojai gali kur kas patogiau ir efektyviau valdyti savo piniginius srautus“, – sako viceprezidentė.

Vieno iš „PayPal“ departamentų vadovas Varun Krishna mano, kad dėvimieji įrenginiai – tai naujas postūmis kurti kur kas labiau personalizuotus ir laisvesnę prieigą siūlančius sprendimus.

Duomenų analitikos sektoriaus pasiekimai taip pat vaidins reikšmingą vaidmenį mobiliųjų mokėjimų evoliucijoje, nes leidžia kur kas efektyviau panaudoti klientų duomenis. Pavyzdžiui, jeigu jūs dažnai dirbate Manhetene, o būdami Niujorke naudojate įmonės kortelę, jums vėl apsilankius šiame mieste ir užsukus į mėgstamą kavinę, išmanusis laikrodis automatiškai pasiūlys atlikti mokėjimą su ta pačia mokėjimo kortele. Toks scenarijus galimas remiantis duomenimis apie jūsų buvimo vietą ir ankstesnės elgsenos patirtimi.

Ekspertų nuomone, dėvimieji įrenginiai gali patobulinti ir išplėsti mokėjimo proceso galimybes, tačiau būtina išsaugoti balansą tarp naudotojo asmeninių duomenų apsaugos ir efektyvaus panaudojimo. Prognozuojama, kad ateityje dėvimoji elektronika bus naudojama ne tik mokėjmų, duomenų surinkimo ir prognozavimo srityse, bet ir formuojant klientų lojalumą.



Šaltinis: plusworld.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje apyvartoje dar yra beveik pusė milijardo litų

Praėjus daugiau kaip pustrečių metų po Europos Sąjungos bendrosios valiutos euro įvedimo šalyje, 480 mln. vertės litų suma dar nėra grįžusi į litus išleidusį Lietuvos banką. Tai beveik dešimtadalis visų įvedant eurą buvusių apyvartoje litų. skaityti »

Technologijos keičia lietuvių požiūrį į pinigų skolinimąsi

Lietuvos bankų klientai vis labiau pasitiki moderniomis technologijomis: jau kas trečiam yra patogu internetu sužinoti vartojimo paskolos sąlygas. skaityti »

Kodėl bankai klausia?

Pastaruoju metu viešumoje vis dažniau keliami klausimai, kokiais tikslais bankai prašo klientų užpildyti anketas, kuriose prašoma pateikti tam tikrus duomenis apie save. skaityti »

Siekdamas efektyvumo Lietuvos bankas veiklą sutelks Žirmūnuose

Siekdamas mažinti veiklos išlaidas, Lietuvos bankas iš Vilniaus centro persikels į sostinės Žirmūnų rajoną, kur ir šiandien dirba dalis banko padalinių, veikia pinigų saugykla bei klientų aptarnavimo kasos. skaityti »

„Globus“ tobulins pirkėjų aptarnavimą naudodama „Diebold Nixdorf“ technologijas

Europos mažmeninės prekybos lyderė „The Globus Group“ diegia jungtinės komercijos sprendimus. skaityti »

Finansinės drausmės kainai įvertinti – speciali skaičiuoklė internete

Siekdamas skatinti atsakingą skolinimąsi bei ugdyti visuomenę, „Citadele“ bankas pristatė elektroninę vartojimo kredito skaičiuoklę, kuri pagal asmens sąžiningai suvestus duomenis pateikia galimą gauti vartojimo kredito sumą, kredito palūkanų normą bei parodo asmens kredito reitingą. skaityti »

Kokios lietuviškos monetos pageidautumėte Jūs?

Lietuvos bankas kviečia susipažinti su Monetų kūrimo strategijos projektu ir išsakyti savo vertinimus bei pasiūlymus. skaityti »

Kolekcinės monetos skirtos nykstančioms arklių veislėms

Liepos 21 dieną Lietuvos bankas į apyvartą išleidžia 10 eurų ir 1,5 euro kolekcines monetas, skirtas lietuvių skalikui ir žemaitukui. skaityti »

Parduotuvėse mokėti grynaisiais pinigais lietuviams vis dar patogiau

Ketvirtadalis lietuvių už pirkinius prekybos centruose visuomet ar beveik visuomet atsiskaito grynaisiais, o tik dešimtadalis pirkėjų visuomet moka banko kortele. skaityti »

„Swift“ diegiamą „Blockchain“ technologiją testuoja 28 bankai

Dar 22 bankai prisijungė prie „Blockchain“ sistemos testavimo. skaityti »