SEB bankas finansų konsultacijas privatiems klientams nuo šiol teiks ir internetu

Publikuota: 2017 m. sausio 6 d. penktadienis

SEB bankas pradeda teikti finansų konsultacijas internetu privatiems klientams – jos metu bus nustatomi kliento poreikiai, tikslai ir sudaromas asmeninis finansų planas. Bendraudami internetu banko klientas ir konsultantas matys vienas kitą kompiuterio ekrane, realiuoju laiku galės konsultuotis, susirašinėti žinutėmis ir kartu pildyti reikiamus dokumentus.

„Klientai vis dažniau pageidauja būti aptarnaujami ten, kur jiems patogu, nebūtinai banko skyriuje. Jie vertina patogumą, greitį ir efektyvumą, taigi finansinius klausimus dažniausiai yra linkę tvarkyti internetu. Būtent todėl tikimės, kad finansų konsultacijų internetu skaičius jau artimiausiu metu sudarys apie penktadalį visų tokio tipo asmeninių finansų konsultacijų, teikiamų SEB banke, o vėliau šis skaičius tik didės“, – sako SEB banko valdybos narys, Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius Vaidas Žagūnis.

Nuotoliniu būdu pasitarti su banko konsultantu bus paprasta – pakaks su banko vadybininku sutarti konsultacijos laiką, prisijungti prie SEB interneto banko ir aktyvinti vadybininko atsiųstą nuorodą. Konsultacijos metu tie klientai, kurie naudojasi mobiliuoju parašu, galės pasirašyti ir reikiamus dokumentus. Norint užsiregistruoti į finansų konsultaciją internetu, reikia kreiptis visą parą veikiančiu telefonu 1528.

Finansų konsultacijų internetu technologinį sprendimą SEB bankas sukūrė bendradarbiaudamas su įmone „Ericsson“. Šios nuotolinės konsultacijos buvo pernai testuojamos su SEB banko klientais, kurių atsiliepimai padėjo toliau tobulinti šią paslaugą.

Šiuo metu finansų konsultacijos internetu paslauga gali naudotis tie SEB banko klientai, kurie turi mobilųjį parašą, tačiau planuojama, kad ateityje ši paslauga bus teikiama ir tiems klientams, kurie naudojasi kitomis identifikavimo internetu priemonėmis.

Šaltinis: seb.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Mokėjimo korteles pakeis balti žiedai

Netrukus Europoje žmonės pradės mūvėti baltus žiedus. skaityti »

El. komercija Europos šalyse per metus išaugs 14 proc.

„European Ecommerce Report 2017“ duomenimis, šių metų pabaigoje el. komercijos sektorius bus vertinamas 602 mlrd. eurų. skaityti »

Biometrinis žiedas atstos raktus ir banko kortelę

Naudojantis vienu žiedu bus galima atidaryti duris, prisijungti prie kompiuterio, užvesti automobilį ir atlikti mokėjimus. Tokį išmanųjį žiedą „Token“ sukūrė įmonė „Tokenize“. skaityti »

Finansinėmis paslaugomis besinaudojančių klientų tapatybę finansų įstaigos galės nustatyti paprasčiau

Finansų įstaigoms ir vartotojams suteikiamos platesnės galimybės naudotis elektroninėmis finansinėmis paslaugomis, supaprastinant kai kuriuos kliento tapatybės nustatymo reikalavimus ir išplečiant nuotolinio tapatybės nustatymo būdus. skaityti »

Bankomatai švenčia 50-ąjį gimtadienį

1967 m. liepos 27 d. pasaulyje pradėjo veikti pirmasis bankomatas. Jį „Barclays“ bankas įrengė Londone. skaityti »

Išleista 0 eurų kupiūra

Europos Centrinis bankas suteikė teisę Vokietijai išleisti 0 eurų kupiūrą. skaityti »

Pusė lietuvių norėtų išbandyti bekontakčius mokėjimus

Apie galimybę atsiskaityti neįvedant PIN kodo Lietuvoje jau yra girdėję 77 proc. gyventojų, 43 proc. respondentų šią galimybę vertina teigiamai. skaityti »

Žvilgsnis į artimą ateitį: apsiperkant tereikės turėti mobilųjį telefoną?

Į finansų rinką įžengusios finansinės technologijos sukėlė kai kuriuos griaunamuosius tradicinės bankininkystės reiškinius. skaityti »

Mokėjimo kortelių naudojimas pasaulyje auga

2016 m. užregistruota 257,17 mlrd. dolerių atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis. Tai 13,3 proc. daugiau, nei pernai. skaityti »

Finansų sistema stabili, tačiau horizonte matyti iššūkių, rinkos dalyviai turi jiems pasirengti

Šalies bankų sektorius veikia pelningai ir yra atsparus galimiems šokams. skaityti »