SEB bankas išplėtė galimybes gyventojams, kurie naudojasi kasdieniais finansinių paslaugų planais

Publikuota: 2012 m. spalio 17 d. trečiadienis

 

SEB bankas gyventojams, kurie naudojasi kasdieniais finansinių paslaugų planais, nuo šiol siūlo dar daugiau galimybių pervedant pinigus litais internetu. Trijų planų – „Sumanu“, „Sumanu plius“ ir „Laisvalaikis“ – naudotojai už fiksuotą mokestį per mėnesį galės atlikti ne tik neribotą skaičių pinigų pervedimų litais internetu į visas sąskaitas SEB banke, bet ir penkis kartus pervesti pinigus litais internetu į sąskaitas kituose Lietuvoje registruotuose bankuose. Be to, SEB banką pagrindiniu banku pasirinkę gyventojai, t. y. pervedantys ar planuojantys pervesti savo nuolatines pajamas į SEB banke turimą sąskaitą, planus „Sumanu“, „Sumanu plius“ ar „Laisvalaikis“ galės rinktis už specialią kainą – atitinkamai už 5, 9 ir 12 litų per mėnesį (įprasta kaina 10, 13 ir 15 litų).

„Gyventojai vis daugiau pinigų operacijų atlieka elektroninėje erdvėje, kuria naudotis jau tapo įprasta ir patogu. Taigi į paslaugų planus įtraukėme lėšų pervedimą į sąskaitas kituose bankuose Lietuvoje, nes siekiame pasiūlyti kuo daugiau patogių galimybių naudotis elektroninės bankininkystės teikiamais privalumais“, – sako Virginijus Doveika, SEB banko prezidento pavaduotojas ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius.

Pasak jo, banko statistika rodo, kad SEB paslaugų planais naudojasi jau per 35 tūkst. gyventojų ir jie internetu atsiskaito 40–50 proc. dažniau negu iki tol, kol mokėdavo už kiekvieną pinigų pervedimo operaciją atskirai. „Pasirinkę paslaugų planus, gyventojai nuolat naudojasi ir kitais jų privalumais be papildomo mokesčio, pavyzdžiui, dabar per mėnesį išsiunčiame kelis kartus daugiau trumpųjų žinučių apie sąskaitų likutį ar naujas pervestas lėšas negu tada, kai šią paslaugą siūlėme atskirai“, – sako V. Doveika.

Norimą paslaugų planą užsisakyti arba pakeisti dabartinį kitu galima SEB banko elektroninės bankininkystės svetainėje arba bet kuriame banko skyriuje. SEB bankas iš viso siūlo penkis paslaugų planus. Planų „Studentas“ ir „Senjoras“ (planas pensinio amžiaus sulaukusiems gyventojams yra nemokamas) kainos ir paslaugos nekeičiamos.

Bet kurį SEB paslaugų planą užsisakęs asmuo be papildomo mokesčio gauna elektroninį slaptažodžių generatorių (įprasta kaina 29 Lt), banko debeto arba kredito kortelę, už kurią netaikomas išdavimo ir metų mokesčiai (mažiausias mokestis 19 Lt), gali naudojantis debeto kortele, susieta su paslaugų planu, kiekvieną mėnesį nemokamai pasiimti arba iki 3,5 tūkst., arba iki 5 tūkst. litų iš SEB ir DNB bankų bankomatų, gali gauti banko SMS žinutes apie sąskaitų pokyčius ir likučius (įprastai SMS žinutės kaina 0,30 Lt), jam netaikomas standartinis mėnesio banko sąskaitos tvarkymo mokestis

 

 

 

 

 

 

 

 

Šaltinis: seb.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Nauja monetų serija įamžins Lietuvos rūmų ir dvarų paveldą

Lietuvos bankas išleido kolekcinę 20 eurų sidabro monetą, skirtą Radvilų rūmams Vilniuje. skaityti »

V.Sutkus pritaria atsiskaitymo virtualiąja valiuta reglamentavimui

Valstybinės mokesčių inspekcijos Kontrolės departamente įkurtas naujas e-komercijos padalinys, skirtas darbui su atsiskaitymais virtualiomis valiutomis, teikia vilties, kad ši nesąžiningam verslui vystytis itin palanki terpė nespės išsiplėsti. skaityti »

„Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininke paskirta J.Jazukevičienė

Nuo š.m. rugsėjo 18 dienos „Citadele“ banko Lietuvoje valdybos pirmininkės ir administracijos vadovės pareigas pradėjo eiti Jūratė Jazukevičienė. skaityti »

Skubiai išsiimti grynųjų pinigų bus galima ir be banko kortelės

Mokėjimo sprendimų bendrovė „Mastercard“ pristatė naują būdą išsiimti pinigus iš bankomatų, neturint banko kortelės ir net sąskaitos. skaityti »

Lietuva taps Europos „FinTech“ centru?

Žymus lietuvių verslininkas, fondo „Nextury Ventures“ pirmininkas Ilja Laurs teigia, kad šiuolaikinei elektroninei ekonomikai tradiciniai pinigai nebetinka ir juos gali išstumti kriptovaliutos. skaityti »

Kaip ir kam skolinasi lietuviai? O kam latviai?

Prireikus pinigų brangesniems pirkiniams ar kitoms išlaidoms padengti lietuviai neretai kreipiasi į vartojimo paskolas suteikiančias įstaigas. skaityti »

Pažvelkite, kas bekontaktės kortelės viduje

Lietuvos bankai žengia koja kojon su Europos bankininkystės inovacijomis. Kai kurie bankai norintiesiems pasikeisti savo kortelę ar įsigyti naują jau siūlo tik bekontaktes korteles. skaityti »

Moneta, skirta Vilniui, siunčia žinią apie klestinčią mūsų sostinę

Į apyvartą 2 eurų proginę monetą Vilniui išleidęs Lietuvos bankas siunčia žinią pasauliui apie modernų, verslui, prekybai ir gyvenimui palankų, tolerantišką miestą. skaityti »

#SWITCH! hakatono dalyviams – pasaulinio garso „blockchain“ plėtotojų pamokos

Hakatono dalyviai turės atrasti būdą, kaip „blockchain“ technologija leistų atlikti elektroninius mokėjimus vien tik žinant telefono numerį. skaityti »

Proginė 2 eurų moneta įamžins Vilnių

Rugpjūčio 31 dieną Lietuvos bankas į apyvartą išleidžia 2 eurų proginę monetą, skirtą Vilniui. skaityti »