„Wincor Nixdorf“: įsibėgėjanti restruktūrizacija ir didėjančios pardavimo apimtys

Publikuota: 2016 m. rugpjūčio 1 d. pirmadienis

Pirmieji devyni finansinių metų mėnesiai Vokietijos bankinių technologijų kompanijai „Wincor Nixdorf“ buvo sėkmingi. Įsibėgėjo bendrovės restruktūrizacijos programa, augo pardavimo apimtys.

Pardavimas per minėtą laikotarpį išaugo 10 proc. ir sudarė 1,938 mln. eurus. Pelnas, atskaičius išlaidas, patirtas dėl „Diebold“ ir „Wincor Nixdorf“ susijungimo, sudarė 89 mln. eurų. Apibendrindama šiuos rodiklius, kompanija prognozuoja ir bendrus 2015–2016 metų rezultatus. Tikimasi, kad bendras pardavimo augimas sudarys 6 proc.

„Iš esmės galime nepriklausomai nuo nieko žiūrėti į ateitį, tačiau bendromis jėgomis su „Diebold“ galime sukurti naują galingą IT kompaniją, kuri šiais sparčiai besikeičiančiais laikais bus inovatyvus ir patikimas partneris tiek bankams, tiek mažmeninės prekybos įmonėms“, – sako „Wincor Nixdorf“ generalinis direktorius ir prezidentas Ekardas Heidlofas (Eckard Heidloff).

Kalbant apie bankinį sektorių, per pirmus devynis mėnesius čia fiksuotas 1 proc. pardavimo apimčių augimas (1 164 mln. eurų). Mažmeninės prekybos sektoriuje pardavimas augo 25 proc., iki 774 mln. eurų. Pardavimo apimtys, susijusios su technine įranga, išaugo 17 proc. ir siekė 851 mln. eurų. Programinės įrangos ir susijusių paslaugų pardavimas išaugo 4 proc. bei sudarė 1 087 mln. eurų.

Žvelgiant į pardavimo geografiją, skaičiuojama, kad Vokietijoje devynis finansinių metų mėnesius įmonės produktų ir paslaugų pardavimas augo 13 proc., iki 143 mln. eurų. Visoje Europoje (išskyrus Vokietiją) fiksuotas 11 proc. augimas (906 mln. eurų). Azijos, Afrikos ir Ramiojo vandenyno regionuose pardavimo apimtys padidėjo 4 proc. ir siekė 116 mln. eurų. Šiaurės ir Pietų Amerikos žemynuose fiksuotas 25 proc. augimas, iki 252 mln. eurų.

Originalus pranešimas

Šaltinis: wincor-nixdorf.com
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ SEB banką pripažino geriausiu Lietuvoje

Tarptautinis finansų leidinys „The Banker“ kasmetiniuose geriausio banko rinkimuose pripažino SEB banką geriausiu banku Lietuvoje. skaityti »

Bus galima įsigyti niekada apyvartoje nebuvusių 1000 litų ir kitų nominalų banknotų

Lietuvos bankas suteikia galimybę įsigyti niekada į apyvartą neišleistų litų banknotų. skaityti »

Lietuvos gyventojai pamėgę grynuosius, tačiau turėdami galimybę rinktųsi alternatyvą

Nors gryniesiems, palyginti su kitais mokėjimo būdais, pirmenybę teikia mažiau nei pusė Lietuvos gyventojų, net 3 atvejais iš 4 apsipirkimo vietose moka grynaisiais pinigais. skaityti »

Lietuvos bankas sudarė galimybę atlikti žaibiškus mokėjimus

Išplėtusi galimybes ir pakeitusi pavadinimą, Lietuvos banko mokėjimo sistema CENTROlink pradeda naują etapą Lietuvos mokėjimo paslaugų istorijoje. skaityti »

Lietuvos bankas tobulina investavimo politiką

Siekdamas maksimaliai išskaidyti finansinio turto investavimo riziką, Lietuvos bankas atnaujino strateginį investicijų paskirstymą ir nutarė sudaryti rezervų portfelį iš itin saugių investicijų JAV doleriais. skaityti »

Europos priežiūros institucija perspėjima dėl virtualiųjų valiutų žetonų platinimo

Europos vertybinių popierių ir rinkų institucija viešai įspėjo apie rizikas, susijusias su virtualiųjų valiutų žetonų platinimu. skaityti »

Kolekcinė sidabro moneta įamžins Pranciškaus Skorinos palikimą

Lapkričio 8 dieną (trečiadienį) Lietuvos bankas išleis 20 eurų kolekcinę sidabro monetą, skirtą Pranciškaus Skorinos „Rusėniškosios Biblijos“ 500-mečiui. skaityti »

V. Vasiliauskas: naujos finansinės technologijos – papildoma paspirtis ūkio augimui ir naujos rizikos

Tarptautinio valiutos fondo metiniuose susitikimuose Vašingtone dalyvaujantis Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas pristatė savo metinę kalbą, pateiktą aštuonių Šiaurės ir Baltijos šalių vardu. skaityti »

Lietuvos bankas skelbia poziciją dėl virtualiųjų valiutų

Bankai, mokėjimo įstaigos ir kiti finansų rinkos dalyviai neturėtų teikti paslaugų, susijusių su virtualiosiomis valiutomis ar dalyvauti jas leidžiant – tokią poziciją patvirtino Lietuvos banko valdyba. skaityti »

Kas antras verslininkas nežino, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija

Kas antras Lietuvos smulkusis verslininkas neatsakytų į klausimą, kas yra ketvirtoji pramonės revoliucija, o trys ketvirtadaliai apie tai žinančių vadovų pripažįsta, kad jų įmonė tokiems pokyčiams nesiruošia. T skaityti »