„Canon“ atnaujino „EOS 5D Mark III“ programinę įrangą

Publikuota: 2012 m. spalio 25 d. ketvirtadienis

Bendrovė „Canon“ pristato naują programinę įrangą fotoaparatui „EOS 5D Mark III“. Joje įdiegtos naujos funkcijos patobulino vaizdo įrašų apdorojimą ir fotografavimą. Naujoji programinė įranga leidžia kurti HDMI signalą, kuris reikalingas profesionaliems operatoriams, ir geriau panaudoti automatinio fokusavimo galimybes fotografuojant su teleobjektyvais.

Naujojoje programinėje įrangoje įdiegta švaraus HDMI signalo išvedimo funkcija išplečia vaizdo koregavimo galimybes. Per HDMI jungtį į išorinį įrenginį galima išvesti didelės raiškos nesuglaudintus vaizdo duomenis (YCbCr 4:2:2, 8 bitų) be įterptųjų piktogramų ar simbolių.

Naujosios funkcijos leidžia duomenis taisyti lengviau ir nekeičiant vaizdo kokybės bei suteikia galimybę tuo pačiu metu juos įrašyti į vidinę atminties kortelę. Į patobulintų funkcijų sąrašą taip pat patenka laiko kodo išvedimas per HDMI jungtį į išorinį įrenginį ir galimybė suderinti išorinio įtaiso rašymo pradžios ir pabaigos komandas su filmavimo pradžios ir pabaigos veiksmais. Naujoji programinė įranga taip pat leidžia „gyvai“ transliuoti vaizdus į išorinius monitorius.

Be to, naujojoje programinėje įrangoje pagerinta automatinio fokusavimo funkcija. Prijungus objektyvo ir keičiamo židinio nuotolio sistemą, kurios didžiausia diafragmos vertė gali būti iki f/8, naujoji programinė įranga leidžia išnaudoti fotoaparato „EOS 5D Mark III“ centrinius kryžminius fokusavimo taškus. Dabar jie veikia, jei diafragmos vertė neviršija f/5,6.

Naujos funkcijos suteikia sporto ir gamtos fotografams galimybę naudotis automatinio fokusavimo sistema net tada, kai reikia priartinti toli esančius objektus, ir su teleobjektyvais užfiksuoti juos iki smulkiausių detalių.

Nemokamą programinę aparatinę įrangą atsisiųsti galima nuo 2013 m. balandžio mėn. iš svetainės http://software.canon–europe.com/

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »