„Canon“ pristato fotoaparatą „PowerShot N“

Publikuota: 2013 m. sausio 7 d. pirmadienis

„Canon“ pristato „PowerShot N“ – visiškai naujo tipo fotoaparatą, siūlantį naują būdą fotografuoti ir nuotraukas iškart bendrinti socialiniuose tinkluose.

Neįprasta stačiakampė konstrukcija, naujoviški objektyvo žiedai, valdantys artinimo ir fotografavimo funkcijas, bei pakreipiamas jutiklinis ekranas suteikia galimybę fotografuoti pasaulį visiškai nauju kampu. Kūrybinio fotografavimo režimas „Creative Shot“ kiekvienam kadrui automatiškai parenka meninius efektus. Tobulas išmaniojo telefono palydovas „PowerShot N“ sukurtas tam, kad būtų lengviau bendrinti vaizdus, intuityviai naudojantis „Wi–Fi“ ryšio funkcijomis, leidžiančiomis šiuos naujos kartos kokybiškus, meniškus vaizdus ir „Full HD“ raiškos vaizdo įrašus parodyti visiems akimirksniu.

Meniškas kiekvienas kadras

Kiekvienas fotografuojantis, naudodamasis režimu „Creative Shot“ nustebins draugus unikaliais vaizdais, gautais į įprastą aplinką ar objektą pažvelgus iš kitos perspektyvos. Nufotografavus vaizdą režimu „Creative Shot“, fotoaparatas „PowerShot N“ išmaniai išanalizuoja aplinkos tipą ir nustato, kurie iš begalės kūrybinių elementų galėtų aplinkos vaizdą patobulinti arba pasiūlyti kitokį kūrybinio požiūrio aspektą. Prieš sukuriant penkias alternatyvias originalaus kadro versijas, įvertinami įvairūs kintamieji, tokie kaip kompozicija, išlaikymas, fokusavimo taškas, baltos spalvos balansas, spalvų perėjimas ir kontrastas, ir vienu mygtuko palietimu šių versijų kadrus galima bendrinti.

„Canon“ kūrybiniais režimais, pvz., naudojant miniatiūros, švelnios fokusuotės, žaislinės kameros ir nespalvoto vaizdo efektą, galima ir vienam kadrui suteikti kūrybiškumo. Filmuotam siužetui įtampos suteiks sulėtinto veiksmo režimas „Super Slow Motion Movie“.

Kūrybiškas lankstumas ir galimybė paprastai fotografuoti vos nutaikius fotoaparatą – ne vieninteliai „PowerShoot N“ pranašumai. Į šį fotoaparatą įdiegtas ir naujas režimas „Hybrid Auto“: prieš kiekvieną nuotrauką, padaromą naudojant pripažintą „Canon“ technologiją „Smart Auto“, nustatančią geriausius kadro parametrus, 720 p raiška įrašomos keturios sekundės vaizdo. Kas vakarą keturių sekundžių įrašai sujungiami į vieną „užkulisinį“ pasakojimą – dienos nuotraukų istoriją, puikiai papildančią internetinį nuotraukų albumą.

Fotografuokite ir bendrinkite akimirksniu

Į „PowerShot N“, šauniausią mobiliojo telefono palydovą, integruota „Wi–Fi“ ir jungiamumo su išmaniaisiais telefonais arba planšetiniais kompiuteriais vienu palietimu funkcija. Tereikia spustelėti jungties su mobiliuoju įrenginiu mygtuką. Bet kurioje pasaulio vietoje nufotografuotus ar nufilmuotus vaizdus galima iškart įkelti į socialinius tinklus, pvz., „Facebook“® ir „YouTube“™. Grįžus namo geriausius kadrus galima belaidžiu būdu išspausdinti arba perkelti į kompiuterį, nes šie fotoaparatai pasižymi patikimu ir sparčiu ryšiu. Naudojant „Canon“ išmaniesiems telefonams skirtą programėlę, nuotraukas galima papildyti GPS informacija iš GPS funkciją turinčių telefonų arba planšetinių kompiuterių ir taip parodyti draugams, kur vyko pramogos.

Neregėtas dizainas, žvilgsnis į pasaulį bet kokiu kampu

Neįprastas patrauklus „PowerShot N“ dizainas akivaizdžiai išskiria šį modelį iš visų kitų – kaip ir juo daromos nuotraukos. Kompaktiška simetriška konstrukcija, pakreipiamas jutiklinis ekranas ir naujoviška objektyvo žiedų sistema – sukamąjį objektyvo žiedą galima pasukti bet kuria kryptimi artinimo funkcijai valdyti, o antrasis žiedas naudojamas užraktui atleisti – teikia galimybę šį fotoaparatą naudoti bet kurioje padėtyje, netgi apverstą, todėl į pasaulį galima pažvelgti visiškai nauju kampu.

Patikslintas jautrusis 7,1 cm jutiklinis ekranas užtikrina galimybę tiesiog palietus valdyti būtinas, pvz., fokusavimo arba išlaikymo, funkcijas ir peržiūrėti vaizdus atliekant pažįstamus intuityvius rankų judesius. Baltame arba juodame stačiakampiame metaliniame korpuse dominuoja 28 mm 8 k. optiškai artinantis objektyvas, leidžiantis lengvai fotografuoti grupes žmonių ir kraštovaizdžius. Dėl „Canon“ pažangios technologijos „ZoomPlus“, kuri užtikrina detalų fotografavimą visa raiška priartinus iki 16 k., fotografuojientieji gali dar labiau priartėti prie veiksmo vietos arba objektą glaudžiai įrėminti ir sukurti įspūdingą kompoziciją.

„PowerShot N“ matmenys uždarius ekraną ir objektyvą – vos 78,6 x 60,2 x 29,3 mm, taigi galėsite fotoaparatą lengvai įsidėti į kišenę ir bet kur pasiimti. Objektus, situacijas ir aplinkos vaizdus, kurie paprastai likdavo tik atmintyje, dabar galėsite kokybiškai įamžinti – tuo pasirūpins pažangi „Canon“ vaizdo gavimo kompaktiniais įrenginiais technologija. Be to, dėl galimybės lengvai ir sparčiai įkrauti fotoaparatą per USB, netgi kelyje, visada jausitės patogiai.

Firminė „Canon“ vaizdo kokybė

Nors fotoaparatas „PowerShot N“ nedidukas, jis paveldi daug naujausių „Canon“ vaizdo gavimo technologijų, leidžiančių sukurti nuostabių „Canon“ kokybės lygio nuotraukų ir filmų. Fotoaparato HS sistema, derinanti didelio jautrumo 12,1 megapikselio CMOS jutiklį ir patikslintąjį DIGIC 5 vaizdo procesorių, užtikrina iki 6400 ISO, todėl ryškūs ir aiškūs vaizdai sukuriami net sudėtingomis prasto apšvietimo sąlygomis.

Galingą 8 k. optiškai artinantį objektyvą papildo išmaniojo vaizdo stabilizavimo funkcija „Intelligent IS“, kuri automatiškai pritaiko tinkamiausią vaizdo stabilizavimo parinktį, todėl užtikrinamas vaizdo įrašymo sklandumas ir tobulas nuotraukų ryškumas. Be meninių nuotraukų efektų, siūloma galimybė „Full HD“ raiškos vaizdo medžiagą (1080 p) įrašyti su erdviniu garsu ir taip pasirūpinti, kad kiekvienas vaizdo įrašas džiugintų geriausiu vaizdo ir garso deriniu, – tobulas kūrinys bendrinti internete arba, turint HDMI jungtį, peržiūrėti namuose.

Pagrindinės „PowerShot N“ funkcijos:

• Režimas „Creative Shot“.

• Unikalus dizainas.

• 8 k. artinimas, 28 mm objektyvas; „Intelligent IS“.

• HS sistema: 12,1 MP CMOS jutiklis, DIGIC 5.

• „Wi–Fi“; per mobilųjį telefoną – GPS.

• Jungties su mobiliuoju įrenginiu mygtukas.

• Veikimas bet kokiu kampu, pakreipiamas jutiklinis ekranas.

• „Full HD“ raiškos vaizdo įrašai.

• Režimai „Hybrid Auto“, „Smart Auto“ (58 aplinkos tipai).

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »