„Canon“ pristato naujausią EOS serijos modelį – EOS 70D

Publikuota: 2013 m. liepos 2 d. antradienis

„Canon“ pristato naujausią visame pasaulyje pripažintos EOS serijos modelį – EOS 70D. Nauja „Canon“ vaizdo technologija šiame įrenginyje puikiai dera su galingomis ir belaidžiu ryšiu veikiančioms bendrinimo funkcijomis. 

Įamžinkite įsimintinas akimirkas nuotraukose ir „Full HD“ raiškos vaizdo įrašuose

Į EOS 70D įtaisytas naujas 20,2 megapikselio APS-C CMOS jutiklis, kurį sukūrė ir pagamino „Canon“. EOS 70D yra pirmasis skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas (DSLR) pasaulyje, turintis novatorišką dvigubo pikselio CMOS AF technologiją (angl. Dual Pixel CMOS AF). Ši technologija, filmuojant „Full HD“ raiška, užtikrina sklandų ir tikslų automatinį fokusavimą (AF) bei spartų automatinį fokusavimą, kai fotografuojama „Live View“ režimu.

Dvigubo pikselio technologija veikia tokiu principu: prie kiekvieno pikselio įmontuojama po du foto-diodus, kurie abu gali būti skaitomi atskirai – taip užtikrinamas automatinis fokusavimas. Fiksuojant vaizdą, jie gali būti nuskaitomi kartu – taip bet kuriuo momentu užtikrinama aukščiausia vaizdo kokybė.

Naujasis EOS 70D fotoaparatas turi 14 bitų DIGIC 5+ procesorių ir 19 taškų skersinio išsidėstymo AF sistemą. Dėl šių savybių fotoaparatu nuotraukas galima fiksuoti iki 7 kadrų per sekundę sparta, vienu paspaudimu fiksuojant iki 65 JPEG arba 16 RAW formato vaizdų. Be to, dėl ISO 100-12800 jautrumo diapazono aukštos kokybės nuotraukas galima fiksuoti, esant prastam apšvietimui ir naudojant trumpesnį išlaikymą. Specialus automatinio fokusavimo funkcijos mygtukas, esantis šalia užrakto mygtuko, leidžia greitai perjungti fotoaparato režimą neatitraukus jo nuo akies.

„Buvau nustebintas, kad viename fotoaparate gali tilpti tiek naujų technologijų. EOS 70D puikiai tiks fotografavimo entuziastams, norintiems patobulinti savo įgūdžius. Juo ne tik lengva gauti puikios kokybės žmonių, peizažų ir įvykių nuotraukų, bet ir filmuoti „Full HD“ raiška tokia fokusavimo sparta, apie kurią anksčiau nebuvo galima nė svajoti. Šis fotoaparatas, dėl jame veikiančių naujausių technologijų, yra tinkamas net ir fotografuojant sudėtingiausiomis aplinkybėmis. Man ypač patiko naujoji dvigubo pikselio CMOS AF technologija“,  – sakė Brutusas Östlingas, „Canon“ ambasadorius.

Sukurtas valdyti profesionalams

Išmanusis vaizdo ieškiklis, apimantis 98 proc. kadro ir priartinantis 0,95 karto, leidžia fotografams nusitaikyti ir matyti nustatymus elektroniniame skydelyje. Patogiai išdėstyti valdymo mygtukai leidžia greitai pasiekti dažniausiai naudojamas, pavyzdžiui, ISO ar AF režimo, funkcijas.

7,7 cm (3,0 col.) reguliuojamojo kampo jutiminis 1 040 tūkst. taškų raiškos ekranas „Clear View LCD II Touch“ puikiai tinka vaizdo siužetams filmuoti arba vaizdams komponuoti iš neįprastų, kūrybiškai pasirinktų kampų. Ekranas yra talpiojo paviršiaus, todėl gali būti valdomas kelių prisilietimų serijomis, įskaitant braukimą ir mastelio keitimą dviem pirštais.

Išmanusis ryšys – paprastas valdymas ir greitas bendrinimas

EOS 70D įdiegtas „Wi-Fi“ ryšys, leidžiantis įrenginį valdyti nuotoliniu būdu ir dalintis užfiksuotais kadrais internete. Naudodamiesi „Wi-Fi“ ryšiu vartotojai gali prisijungti prie „EOS Remote“ programėlės ir kontroliuoti įvairius vaizdo nustatymus, įskaitant ISO ir ekspoziciją, taip pat fokusavimą bei užrakto paleidimą. Fotografai gali nuotoliniu būdu naudoti „Live View“ režimą, peržiūrėti vaizdus ir juos įvertinti.

Išlaisvintas kūrybiškumas

Fotoaparate veikia didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija, leidžianti fotografuoti sudėtingomis aplinkybėmis, kai vaizdas labai kontrastingas. Dėl šios technologijos, trys ekspozicijos sujungiamos į vieną – taip išlaikoma nuotraukų kokybė, jas fiksuojant šešėlyje bei esant ryškiai šviesai.

Daugialypės ekspozicijos režimas leidžia fotografams fotografuoti ir į vieną vaizdą sujungti iki devynių ekspozicijų arba naudotis įvairiais kūrybiniais filtrais.

Dėl integruotojo „Speedlite“ siųstuvo, leidžiančio iš fotoaparato kontroliuoti net kelias „Canon Speedlite EX“ blykstes, paprasta kūrybiškai eksperimentuoti ir su nuotoline blykste.

Kūrybiški „Full HD“ raiškos vaizdo įrašai

„Full HD“ (1920 x 1080p) raiškos vaizdo įrašus galima fiksuoti pasirinkus tinkamiausią kadrų spartą – 30, 25 arba 24 k./s spartą bei 60 ir 50 k./sek. spartą esant 720p raiškai. Dėl naujosios dvigubo pikselio CMOS AF technologijos režimas „Movie Servo AF“ stebi judančius objektus net ir tada, kai keičiama kadro kompozicija, ir taip užtikrina, kad vaizdas visada būtų ryškus.

Vartotojai taip pat gali rinktis įvairias fokusavimo sritis, apimančias iki 80 proc. kadro, tiesiog paliesdami jutiminį ekraną, net ir tada, kai yra filmuojama.

Pagrindinės EOS 70D charakteristikos:

•           20,2 megapikselio APS-C CMOS jutiklis ir DIGIC 5+ procesorius;

•           19 taškų skersinio išdėstymo AF sistema ir 7 k./sek. fotografavimo sparta;

•           Dvigubo pikselio CMOS AF technologija;

•           Spartus bendrinimas ir nuotolinis valdymas naudojant „Wi-Fi“ ryšį;

•           ISO 12800 (H:25600) jautrumo diapazonas;

•           Reguliuojamojo kampo jutiminis 7,7 cm „ClearView II LCD“ ekranas;

•           Išmanusis vaizdo ieškiklis;

•           „Full HD“ raiškos vaizdo įrašai.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »