„Dell“ pristatė naujas sistemas efektyvesniam IT infrastruktūros valdymui

Publikuota: 2016 m. spalio 24 d. pirmadienis

„Dell“ atnaujino programinę įrangą, skirtą modulinių sistemų „Dell PowerEdge FX2“ valdymui. Naujomis funkcijomis siekiama padėti vartotojams didinti IT infrastruktūros efektyvumą, palengvinti duomenų centrų valdymą ir užtikrinti sėkmingą verslo procesų tęstinumą. Atnaujinimai apima infrastruktūros objektų stebėseną ir priežiūrą bei atviro kodo programinės įrangos palaikymą, taip pat nuo šiol siūloma pagalba programos „Nagios“ vartotojams.

„Siekiant laiku prisitaikyti prie kintančių verslo sąlygų ir augančio darbo krūvio, šiuolaikinės organizacijos turi optimizuoti savo infrastruktūrą ir nuosekliai didinti jos lankstumą bei efektyvumą“, – teigia „Dell Server Solutions“ viceprezidentas Ashley Gorakhpurwalla. Pasak jo, „PowerEdge FX2“ sistema užtikrina kokybišką patirtį, palaikydama tradicinę programinę įrangą ir kartu puikiai susitvarkydama su naujais krūviais, kuriuos lėmė socialinių tinklų, mobiliųjų įrenginių, analitikos instrumentų ir debesų kompiuterijos populiarėjimas.

2014 m. pasirodžiusios „Dell Technologies“ modulinės sistemos „PowerEdge FX2“ paskatino ir modulinių serverių „Blade“ populiarėjimą – šiandien šio tipo serverių pardavimo augimas viršija bendrą rinkos vidurkį. Per paskutinius keturis ketvirčius „Dell PowerEdge FX2“ pardavimai, lyginant su ankstesniais metais, augo trečdaliu – tai gerokai padidino bendrą „Blade“ tipo serverių pardavimų lygį. Remiantis Tarptautinio duomenų centro (IDC) statistika, „Dell PowerEdge“ modulinių serverių pardavimo pajamos praėjusiais metais augo 34 proc., o 2016 m. I ketvirtį rinkos vidurkį viršijo 17 proc.

Patobulintas valdymas ir programinės įrangos integracija

„Dell Technologies“ atnaujino savo programinę įrangą, atsižvelgdama į visus „PowerEdge FX2“ veikimo ypatumus – pagrindiniai veiksmai yra dar labiau automatizuoti ir supaprastinti. Tarp naujų galimybių – paprastesnė darbo krūvio stebėsena, programiniai įskiepiai „Nagios“ vartotojams, lankstus atviro kodo programinės įrangos palaikymas. Kitos naujienos:

Dell OpenManage Essentials 2.2“ leidžia operatyviai sukurti įvesties / išvesties agregatorius pasitelkiant šablonus, atkartojant vLAN paskirties procedūrą ir paskirstant „Blade“ serverių prievadus. Naujas atvaizdavimo būdas suteikia galimybę matyti visus prieinamus „PowerEdge FX2“ serverius visame pasaulyje – iš viso 5 500 prietaisų. Integracija su „SupportAssist[3], papildomai naudojant „ProSupport Plus“[4], leidžia sumažinti techninės įrangos problemų sprendimo laiką iki 90 proc. Visa tai tampa realybe dėl proaktyvių, trikdžius prognozuojančių mechanizmų ir taisyklių, taikomų esant standartinėms situacijoms.Naujasis įskiepis „OpenManage for Nagios XI 1.0“ suteikia detalią informaciją apie „PowerEdge FX2“, pasinaudodamas tokiais valdikliais kaip „Dell Chassis Management Controller“ ir „iDRAC with Lifecycle Controller“, o tai palengvina „Nagios XI“ administratorių darbą. Vartotojai gali ir toliau naudotis „Nagios XI“ pultu bei atlikti „Dell Technologies“ techninės įrangos monitoringą – tam nereikia jokių papildomų instrumentų ar personalo mokymų.„Active System Manager (ASM) 8.2“ supaprastina ir pagreitina IT paslaugų diegimą serveriuose, duomenų saugojimo sistemose ir tinklo įrangoje. Specialus prievadų stebėjimo režimas leidžia susipažinti su virtualių ir fizinių išteklių paskirstymu. Iškilus problemoms, administratoriai gali jas lengvai išspręsti. Naujas programų kūrėjams skirtas instrumentų paketas (SDK) supaprastina sudėtingų atviro kodo programų kūrimą ir paleidimą modulinėse sistemose.

 „PowerEdge FX2“ – nuo kino studijų iki mokyklų

„PowerEdge FX2“ modulinės sistemos ir joms skirta „Dell Technologies“ programinė įranga leidžia kurti ir jungti serverius bei tinklus, taip pat maksimaliai išnaudoti kitas galimybes, nepertvarkant turimos infrastruktūros. Tokiomis sistemomis naudojasi kino studijos ir kiti interaktyvaus turinio kūrėjai, pramonės įmonės, sveikatos apsaugos, švietimo įstaigos bei kitos organizacijos.

Vienas iš „Dell PowerEdge FX2“ sėkmės pavyzdžių – „Clayton Public Schools“ mokyklų tinklas Naujajame Džersyje, kurio vadovai prisijungė prie vietinės IT iniciatyvos ir pašalino programinės įrangos veikimo trikdžius. Platforma „PowerEdge FX2“ su integruotais serveriais „Dell PowerEdge FC630 2U“ leido mokykloms pasiekti didesnę spartą, transliuoti turinį HD formatu ir pasinaudoti kitais skaitmeniniais IT įrankiais, kurie padarė mokymosi procesą patrauklesniu tiek mokiniams, tiek mokytojams.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »