„Dell“ pristatė naujausią „Wyse thin clients“ sistemą, skirtą „Windows 10 IoT Enterprise“

Publikuota: 2015 m. rugpjūčio 20 d. ketvirtadienis

„Dell“ pristato naujausią „Wyse thin clients“ sistemą, turinčią „Windows 10 IoT Enterprise“ operacinę sistemą. Kartu pristatyti ir programinės įrangos „vWorkspace“ versijos atnaujinimai, skirti darbo vietų virtualizacijai, labiausiai aktualūs IT vadybininkų darbo gerinimui.

Naujieji sprendimai leidžia lanksčiau dirbti organizacijoms, norinčioms įdiegti „Microsoft Azure“ virtualaus darbalaukio infrastruktūrą (VDI) bei suteikti saugią prieigą specifinę informaciją naudojantiems darbuotojams, nesumažinant jų darbo efektyvumo ir produktyvumo. 

„Dabar daugiausiai galvojama apie tai, kaip ir kada pereiti į „Windows 10“ operacinę sistemą. Darbalaukio virtualizacija suteikia organizacijoms galimybę lanksčiai valdyti šį perėjimą joms reikiamu tempu. Mes glaudžiai bendradarbiavome su „Microsoft“, kad mūsų klientai nuo liepos 29 d. galėtų lengvai įdiegti ir atlikti darbalaukio virtualizaciją, naudojant „Windows 10“ pagrįstą „Wyse thin clients“ ir „Azure-ready vWorkspace“ programinę įrangą“, – sako Steve Lalla, „Dell“ komercinės klientų programinės įrangos ir sprendimų atstovas ir viceprezidentas.

„Wyse Thin Clients“ dabar galima diegti su „Windows 10 IoT Enterprise“

„Wyse thin clients“ yra pripažinta sistema, suteikianti galimybę darbuotojams ir išteklių naudotojams pasinaudoti daugeliu funkcijų, užtikrinant saugumą, lankstaus valdymo galimybes ir suderinamumą su daugeliu darbalaukio virtualizacijos sprendimų. Dirbantys tokiose itin reglamentuojamose srityse, kaip prekyba, sveikatos apsauga, valdžios įstaigų, finansų ir švietimo sektoriai, žino, kad darbalaukio virtualizacija ypač svarbi užtikrinant svarbių duomenų saugumą. Tuo pačiu šis procesas nesumažina darbuotojų galimybės dirbti produktyviai esant bet kurioje vietoje.

Nuo liepos 29 d. „Wyse 7490-Z90Q10“ ir „5490-D90Q10 thin clients“ platformos pasiekiamos naudojant „Windows 10 IoT Enterprise“. Šie „thin clients“ moduliai yra saugūs, diferencijuoti (highly scalable), pasižymi itin dideliu funkcionalumu. Pažangios charakteristikos ir funkcijos:

● Galia: „Wyse 7490-Z90Q10“ ir „5490-D90Q10“ sistemoje įdiegti AMD G serijos keturių branduolių procesoriai, užtikrinantys greitą, sklandų veikimą ir aukštą produktyvumą, atliekant įvairias užduotis.

● Saugumas: Apsauga nuo šiuolaikinių grėsmių, įskaitant pažangias antikenkėjiškas programas, naudojant, pvz., Trusted Platform Module (TPM), BitLocker Drive Encryption, Secure Boot, Windows Defender integruotas funkcijas.

● Lankstus valdymas: Adekvatus valdymas įvairiais eksploatavimo scenarijais, pradedant darbo vietos (on-premises) programine įranga su tinklo bylų/failų/dokumentų serveriu (hands-off), „Wyse Device Manager“ (WDM) programine įranga arba „Microsoft System Center Configuration Manager“ (SCCM). Nesudėtingas, diferencijuotas administravimas, skirtas tiek kelių, tiek dešimčių tūkstančių „thin clients“ tinklui.

„Microsoft Azure-Ready VDI“ veikimas su „Wyse vWorkspace 8.6“

„Wyse vWorkspace“ darbalaukio vizualizacijos programinė įranga padeda paslaugų teikėjams lengvai įdiegti ir naudoti darbalaukio vizualizaciją kartu su „Microsoft“ technologijomis. „vWorkspace 8.60“ palaiko „Microsoft Hyper-V“ ir „Azure“ platformas, taip pat virtualius serverius (VM), pagrįstus „Windows 10“. „vWorkspace 8.6“ sumažina pagrindinių „Windows“ nuotolinių programų, naudojant „Microsoft Azure“, kainą iki 67 procentų per dieną. Su „Microsoft Azure“ per viešąją debesiją paslaugų teikėjai gali įjungti/išjungti ir valdyti nuotolinio darbalaukio sesijas, tokiu būdu sumažindami sąnaudas. „vWorkspace“ galima valdyti ir naudojantis „Azure Marketplace“.

„Wyse vWorkspace 8.6“ yra centrinė unikalios „Dell“ įrangos „Wyse-vWorkspace“ darbalaukio vizualizacijos duomenų centro sprendimo dalis. Tai „Dell“ inžinerinis sprendimas, siekiant suteikti bet kokio dydžio organizacijoms daug sąnaudų nereikalaujančias virtualizacijos priemones „Windows“ darbalaukiams ir programoms, kurios gali būti valdomos be specialaus personalo ar konsultantų. Be „Microsoft Hyper-V“ ir „Azure“ platformų, šis sprendimas taip pat palaiko kitus privačius ar viešus debesijų sprendimus bei kliento prieglobą naudojančias programas ir darbalaukio virtualizacijos technologijas, leidžiančias naudoti hibridinius debesų scenarijus su įvairiais įrangų deriniais, įgalintais „vWorkspace“ ir „Azure“ sistemoje esančių darbalaukių ir programų.

Papildomos „vWorkspace 8.6“ pažangios charakteristikos ir funkcijos apima:

● Globalią lokalizaciją: „vWorkspace 8.6“ dabar galima įdiegti į ne lotynų raidyną naudojančių „OS/Active Directory“ aplinkas, pvz., supaprastintoms kinų, japonų ir korėjiečių kalboms, esant „Double Byte Character Set (DBCS)“, palaikymui.

● Geresnę sąsają su Windows programomis: „vWorkspace“ suteikia jungčių ekosistemą, skirtą „Windows“, „Linux“ ir „Chrome“ įrankiams bei užtikrina patogesnį naudojimą nei „HTML5“ prieiga. Šios įrenginių jungtys yra numatytos ir kinų, japonų bei korėjiečių kalboms, todėl tarptautinės organizacijos gali saugiau naudotis programomis ir turiniu.

● Lengva naudoti: patogesnė nei bet kada prieiga ir „Workspace 8.6“ naudojimas. Naudotojai gali prisijungti vien su el. pašto adresu bei lengvai nuvilkti failus arba juos išsaugoti ant virtualaus darbalaukio naudodamiesi fiziniu asmeniniu kompiuteriu su „Windows“. Pavyzdžiui, naudotojai gali vilkti dokumentus tiesiai į reikiamą aplanką prieglobos sistemoje esančioje CRM programoje, o draudimo srities agentai gali įkelti nuotraukas į centralizuotą duomenų bazę prieglobos sistemoje.

● Lankstumas: kiti patobulinimai apima programos stratifikaciją VDI. Tai supaprastina programų diegimą ir valdymą, taip pat sumažina „Windows“ vaizdų, kurie turi būti prižiūrimi, skaičių.

„Dell Software“ padeda amplifikuoti duomenis, sukauptus bendrose komunikacijos sistemose

„Dell Software“ neseniai pristatė naujausią „Unified Communications Command Suite“ (UCCS),analitinių ataskaitų įrankį „Office 365“, skirtą „Exchange Online“ ir „Cisco Unified Communications Manager“, papildantį „Dell“ visos programos analizės ir diagnostikos sprendimus. „UCCS 8.1“ – rinkoje esantis vienintelis sprendimas, skirtas analizei bei diagnostikai, vykdomai ir „Microsoft Exchange“, ir „Lync“, dabar padidina organizacijos gebėjimą iš tikrųjų nustatyti darbo jėgos aktyvumą, naudojimąsi el. paštu bei esamas tendencijas. Taip pat – komunikacijos aprėptį, kai naudojamasi daugeliu bendrų komunikacijos programų. Šios naujomis funkcijomis pagrįstos galimybės leidžia verslo įmonėms padidinti bendros komunikacijos sistemų produktyvumą, didinti aprėptį, saugoti konfidencialią informaciją, padidinti investicijų grąžą ir planuoti augimą ateityje bei migraciją.

Prieinamumas ir kaina:

„Wyse 7490-Z90Q10“ ir „5490-D90Q10“ „thin clients“ sprendimai per „Dell“ ir tiesioginius partnerius JAV bei kitose šalyse prieinami nuo liepos 29 dienos. Kainos prasideda nuo USD $659.00 (7000 serijos įrangai) ir USD $599.00 (5000 serijos įrangai). „Wyse vWorkspace 8.6“ platforma per „Dell“ ir tiesioginius partnerius JAV bei kitose šalyse prieinama nuo liepos 31 dienos. Kainos prasideda nuo $97.50 vienam vartotojui ar prieigai prie įrangos „Premier“ licencijai,  įskaitant metus priežiūros ir pagalbos. „Unified Communications Command Suite 8.1“ prieinamas jau šiandien.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »