Ekstremaliam pasinėrimui į žaidimą – 35 colių lenktas žaidimų monitorius

Publikuota: 2016 m. lapkričio 17 d. ketvirtadienis

Vienas iš žymiausių pasaulyje monitorius gaminančių prekės ženklų AOC pristato savo naują 35-colių išlenktą ypač platų AGON žaidimų monitorių AG352QCX. Dėl savo itin mažo spindulio - 2 000 milimetrų, jis smarkiai išplečia matymo lauką ir neapsakomai sustiprina gylio įspūdį, suteikdamas žaidėjams stipriausią įtraukiantį pojūtį, koks tik yra įmanomas.

Nepaisant galimybės tobulai pasinerti į žaidimą, ekrano charakteristika turi atitikti užkietėjusių žaidėjų ir E-Sporto entuziastų poreikius. AG352QCX realizuoja šią misiją, panaikindamas visus judesio susiliejimo pėdsakus (Motion Blur), verždamasis pirmyn su 200 Hz kadrų atnaujinimo dažniu ir „Adaptive-Sync“ technologija, suteikdamas žaidėjams ryškų pranašumą dėl savo mažos įvesties delsos režimo (Low Input Lag Mode) ir šešėlių kontrolės. Kol AOC mažos įvesties delsos rėžimas (Low Input Lag Mode) išvengia daugumos vaizdo apdorojimo procesų ir leidžia akimirksniu vykdyti žaidėjo pelės judesius, klaviatūros ir žaidimų pulto komandas, AOC šešėlių valdymo technologija pašviesina pernelyg tamsias vaizdo vietas ir patamsina pernelyg apšviestas, nepaveikdama likusio vaizdo.

Sukurtas puikiai patenkinti žaidėjų poreikius AOC AGON AG352QCX monitorius į parduotuves atkeliauja 2016 m. gruodį už gamintojo siūlomą mažmeninę kainą – 799 eurus.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

AOC sukūrė monitorių žaidimų mėgėjams

Kompanija AOC pristatė 23,6 colių Full HD monitorių e2462Vwh, kuris buvo specialiai sukurtas reikliems žaidimų mėgėjams. skaityti »

Lietuviai bandys kurti dirbtinį intelektą

Balandį į „AI Camp“ hakatoną Vilniuje susiburs inovatyviausių technologijų kūrėjai, duomenų analitikai, programuotojai, mokslininkai ir inžinieriai. skaityti »

Merginų susidomėjimas technologijomis susilpnėja paauglystės metu

Merginų trūkumas IT rinkoje – problema ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Kaip rodo technologijų bendrovės „Microsoft“ atliktas tyrimas, dauguma merginų susidomi technologijomis nuo 11,5 metų, o sulaukus 15 metų ši sritis joms ima darytis ne tokia įdomi. skaityti »

Kad piniginė neplonėtų: programėlės, padėsiančios sutaupyti

Išmaniosios programėlės gali pagelbėti atidžiau stebėti situaciją parduotuvėse bei savo piniginėje. skaityti »

Dešimtadalis Lietuvos gyventojų rizikuoja gaisru įkraudami telefoną

Nors šiuolaikinės technologijos užtikrina maksimalų ličio jonų baterijų saugumą, tačiau ilgai ar nesaugiai įkraunamos jos gali įkaisti, o maždaug kas dešimtas lietuvis linkęs savo mobilųjį telefoną laikyti ant minkštų baldų ar net lovos, kai prietaisas įjungiamas į elektros tinklą. skaityti »

Žaidimų entuziastų laukia neramus kovas

Užkietėjusiems žaidėjams šių metų kovas – metas, kai teks patuštinti savo kišenes, mat pirmąją pavasario savaitę numatomos net kelių žaidimų premjeros. skaityti »

„Samsung“ pristatė savo naująją planšetę „Galaxy Tab S3“

Barselonoje vykstančioje tarptautinėje mobiliųjų technologijų parodoje „Mobile World Congress”, bendrovė „Samsung” pristatė savo naująją planšetę „Samsung Galaxy Tab S3”. skaityti »

Lietuviai nori vis brangesnių kompiuterių, o planšetes išmaino į didesnius telefonus

2016 m. sumažėjo parduodamų kompiuterių, tačiau jų įsigijimui pirkėjai nusprendžia išleisti vis didesnes vidutines pinigų sumas. skaityti »

Kinijos fabrikas 90 proc. darbuotojų pakeitė robotais

Pakeitus darbuotojus robotais Kinijos bendrovės „Changying Precision Technology“ produktyvumas išaugo 250 proc., o broko atvejų sumažėjo 80 proc. skaityti »

„Apple“ investuoja į biometrijos technologijas

„Apple“ paskelbė įsigijusi Izraelio pradedančiąją įmonę „RealFace“, kurios specializacija – veidų atpažinimo technologijų kūrimas. skaityti »

Žiemos olimpinėse žaidynėse dirbs robotai vertėjai

Kitose žiemos olimpinėse žaidynėse, kurių pradžia numatyta 2018 m. vasario 25 d., pirmą kartą dirbs robotai vertėjai. skaityti »