Ekstremaliam pasinėrimui į žaidimą – 35 colių lenktas žaidimų monitorius

Publikuota: 2016 m. lapkričio 17 d. ketvirtadienis

Vienas iš žymiausių pasaulyje monitorius gaminančių prekės ženklų AOC pristato savo naują 35-colių išlenktą ypač platų AGON žaidimų monitorių AG352QCX. Dėl savo itin mažo spindulio - 2 000 milimetrų, jis smarkiai išplečia matymo lauką ir neapsakomai sustiprina gylio įspūdį, suteikdamas žaidėjams stipriausią įtraukiantį pojūtį, koks tik yra įmanomas.

Nepaisant galimybės tobulai pasinerti į žaidimą, ekrano charakteristika turi atitikti užkietėjusių žaidėjų ir E-Sporto entuziastų poreikius. AG352QCX realizuoja šią misiją, panaikindamas visus judesio susiliejimo pėdsakus (Motion Blur), verždamasis pirmyn su 200 Hz kadrų atnaujinimo dažniu ir „Adaptive-Sync“ technologija, suteikdamas žaidėjams ryškų pranašumą dėl savo mažos įvesties delsos režimo (Low Input Lag Mode) ir šešėlių kontrolės. Kol AOC mažos įvesties delsos rėžimas (Low Input Lag Mode) išvengia daugumos vaizdo apdorojimo procesų ir leidžia akimirksniu vykdyti žaidėjo pelės judesius, klaviatūros ir žaidimų pulto komandas, AOC šešėlių valdymo technologija pašviesina pernelyg tamsias vaizdo vietas ir patamsina pernelyg apšviestas, nepaveikdama likusio vaizdo.

Sukurtas puikiai patenkinti žaidėjų poreikius AOC AGON AG352QCX monitorius į parduotuves atkeliauja 2016 m. gruodį už gamintojo siūlomą mažmeninę kainą – 799 eurus.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

AOC sukūrė monitorių žaidimų mėgėjams

Kompanija AOC pristatė 23,6 colių Full HD monitorių e2462Vwh, kuris buvo specialiai sukurtas reikliems žaidimų mėgėjams. skaityti »

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »