Europoje „Huawei“ pardavė per 10 mln. „P8 Lite“ telefonų

Publikuota: 2016 m. vasario 9 d. antradienis

Per devynis mėnesius nuo išmaniojo telefono „P8 Lite“ pristatymo Europoje praėjusį pavasarį, „Huawei“ pardavė daugiau nei 10 mln. išmaniųjų šių telefono modelių. Tai – pirmasis bendrovės išmanusis, pasiekęs aukštesnius pardavimus užsienio rinkose nei Kinijoje.

Tokie rezultatai patvirtina, kad bendrovė pasirinko teisingą strategiją orientuotis į užsienio rinkas. Iš viso visame pasaulyje šio modelio telefonų parduota daugiau nei 16 mln. vienetų. Lyginant su kitais „Huawei“ išmaniaisiais, „P8 Lite“ yra jaunatviškas telefonas už konkurencingą kainą, todėl jo pardavimai rekordiškai auga.

2016 m. sausį „Huawei“ pardavė 12 mln. išmaniųjų telefonų – 93 proc. daugiau, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais. Šis sausis taip pat buvo 4 mėnuo iš eilės, kai bendrovė pardavė virš 10 mln. išmaniųjų telefonų. Augant bendrovės žinomumui ir pardavimams visame pasaulyje, vartotojų susidomėjimas „Huawei“ įrenginiais taip pat nuosekliai didėja.

Didžiausias augimas buvo stebimas praėjusiais metais, kuomet išmaniųjų telefonų pardavimų apimtys, palyginti su 2014 m., padidėjo 44 proc. – bendrovė pardavė 108 mln. vienetų išmaniųjų telefonų. Tai lėmė, kad per praėjusius metus „Huawei“ patikimai įsitvirtino kaip viena iš trijų didžiausių išmaniųjų telefonų gamintojų pasaulyje. 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo penki.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »