„Huawei“ Suomijoje kurs tyrimų centrą

Publikuota: 2012 m. gruodžio 11 d. antradienis

Kompanija „Huawei“ ketina stiprinti savo pozicijas Europos rinkoje ir sukurti nuosavą tyrimų centrą Suomijos sostinėje. Tam IT milžinė ketina per 5 metus skirti 70 mln. eurų.

Tyrimų centras bus vienas svarbiausių įmonės mokslinių tiriamųjų centrų, daugiausia dėmesio skirsiančių mobiliesiems įrenginiams. Technologinį dizainą tyrinėja panašus centras Švedijoje, o ties grafine vartotojo sąsaja dirba Didžiosios Britanijos tyrimų centro specialistai. Naujojo centro pirmieji projektai bus skirti programinei įrangai išmaniesiems telefonams, planšetėms ir multimedijos įrenginiams kurti. Ypatingo dėmesio sulauks naudotojo ir operacinių sistemų „Android“ bei „Windows Phone 8“ ryšio kokybės gerinimas. Nuo pat centro atidarymo momento jame dirbs 30 žmonių, o per 5 metus jų skaičius išaugs iki 100.

„Pagrindinis prekės ženklo elementas, mūsų nuomone, patikimumas ir paslaugų įvairovė, – pabrėžė Kenneth Fredriksen, „Huawei“ viceprezidentas Centrinėje, Rytų ir Šiaurės Europoje. – Atvira ir inovatyvi Suomijos aplinka yra optimali vieta stiprinti mūsų tyrinėjimo galimybes mobiliųjų technologijų bei įrenginių srityje.“

Per pastaruosius 10 metų „Huawei“ ženkliai sustiprino savo pozicijas Europos ir būtent tai paaiškina, kodėl vykdoma tokia atvira ekonomika, susijusi su užsienio investicijomis. Įmonė ketina ir ateityje didinti investicijas į minėtą regioną. Šiuo metu „Huawei“ tyrimų ir su jais susijusios gamybos veikloje dalyvauja apie 70 tūkst. žmonių.

 

Šaltinis: servernews.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »