„Huawei“ į 5G technologijas investuos 600 mln. JAV dolerių

Publikuota: 2014 m. rugsėjo 25 d. ketvirtadienis

„Huawei“ išmaniųjų telefonų pardavimas pirmąjį šių metų pusmetį pasiekė 34 mln. vienetų ir, lyginant su ankstesniais metais, išaugo 62 proc. Remiantis rinkos tyrimų bendrovės IDC duomenimis, 2014 m. antrąjį ketvirtį „Huawei“ užimama pasaulinės rinkos dalis sudarė 6,9 proc. ir išlaikė trečiąją vietą. Siekdama stiprinti savo pozicijas, „Huawei“ yra viena aktyviausių ateities bevielių komunikacijos priemonių standarto 5G plėtotoja – artimiausiais metais tyrimams planuojama investuoti 600 mln. JAV dolerių.

Šiemet „Huawei“ pristatė tris naujus išmaniuosius telefonus – gegužę „Ascend P7“, rugsėjį „Ascend G7“ ir „Mate 7“. Pastarieji turėtų prisidėti siekiant ambicingų tikslų – iki metų pabaigos parduoti 80 milijonų prietaisų.

2013 m. „Huawei“ sparčiai plėtėsi Vakarų Europos rinkose – pajamos iš pardavimų viršijo 1 mlrd. JAV dolerių ir per metus išaugo daugiau nei 41 proc. Tikimasi, kad 2014 m. pajamos augs daugiau nei 20 proc.

„Esame vieni iš pasaulyje pirmaujančių informacijos ir ryšio technologijų teikėjų, todėl „Huawei“ ypatingą dėmesį skiria ateities sprendimų kūrimui. Būtent artimiausiais metais koncentruosimės į pasaulinį 5G ryšio tinklą. Šiuo metu suformuota daugiau nei 200 inžinierių komanda tyrimams ir plėtojimui, į kuriuos planuojama iki 2018 m. investuoti mažiausiai 600 mln. JAV dolerių. Labaratorinėmis sąlygomis 5G prototipas jau pasiekė 11Gbps greitį“, – sako Aleksandra Romanova, „Huawei“ Baltijos šalių marketingo ir komunikacijos vadovė.

„Huawei“ prisidėjo Didžiojoje Britanijoje steigiant 5G inovacijų centrą, kuris plėtoja tyrimų programas su daugiau nei 20 pagrindinių pasaulio universitetų, aktyviai bendradarbiauja su verslo subjektais ir yra Europos Bendrijoje naujai įsteigtos 5G PPP (The 5G Infrastructure Public Private Partnership) asociacijos narys.

„Belaidis 5G tinklas tūkstančius kartų padidins esamų tinklų pajėgumus ir sujungs apie 100 mlrd. prietaisų, teiks 10GB per sekundę ryšio spartą. 5G tinklas pasaulyje bus paleistas tarp 2020 m. ir 2030 m. ir suteiks neįtikėtinas technoligines galimybes, įvairiomis kryptimis skatins ekonomiką ir komunikaciją“, – pabrėžia A. Romanova.

5G prieiga kuriama naujų radijo (RAT) ir išsivysčiusių belaidžių technologijų (LTE, HSPA, GSM, WiFi) pagrindu. Debesų kompiuterijos plėtra suteiks naują pagreitį mobiliojo ryšio komunikacijai, interneto vartojimui, pajėgumui ir jungiamumui. Siekiant sėkmingos 5G plėtros, svarbu didinti ryšio pajėgumus ir sujungiamumą, remti paslaugų įvairovės plėtrą, lanksčiai ir efektyviai išnaudoti turimą neribotą spektrą skirtingų tinklo diegimo scenarijų. 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »