„Huawei“ į 5G technologijas investuos 600 mln. JAV dolerių

Publikuota: 2014 m. rugsėjo 25 d. ketvirtadienis

„Huawei“ išmaniųjų telefonų pardavimas pirmąjį šių metų pusmetį pasiekė 34 mln. vienetų ir, lyginant su ankstesniais metais, išaugo 62 proc. Remiantis rinkos tyrimų bendrovės IDC duomenimis, 2014 m. antrąjį ketvirtį „Huawei“ užimama pasaulinės rinkos dalis sudarė 6,9 proc. ir išlaikė trečiąją vietą. Siekdama stiprinti savo pozicijas, „Huawei“ yra viena aktyviausių ateities bevielių komunikacijos priemonių standarto 5G plėtotoja – artimiausiais metais tyrimams planuojama investuoti 600 mln. JAV dolerių.

Šiemet „Huawei“ pristatė tris naujus išmaniuosius telefonus – gegužę „Ascend P7“, rugsėjį „Ascend G7“ ir „Mate 7“. Pastarieji turėtų prisidėti siekiant ambicingų tikslų – iki metų pabaigos parduoti 80 milijonų prietaisų.

2013 m. „Huawei“ sparčiai plėtėsi Vakarų Europos rinkose – pajamos iš pardavimų viršijo 1 mlrd. JAV dolerių ir per metus išaugo daugiau nei 41 proc. Tikimasi, kad 2014 m. pajamos augs daugiau nei 20 proc.

„Esame vieni iš pasaulyje pirmaujančių informacijos ir ryšio technologijų teikėjų, todėl „Huawei“ ypatingą dėmesį skiria ateities sprendimų kūrimui. Būtent artimiausiais metais koncentruosimės į pasaulinį 5G ryšio tinklą. Šiuo metu suformuota daugiau nei 200 inžinierių komanda tyrimams ir plėtojimui, į kuriuos planuojama iki 2018 m. investuoti mažiausiai 600 mln. JAV dolerių. Labaratorinėmis sąlygomis 5G prototipas jau pasiekė 11Gbps greitį“, – sako Aleksandra Romanova, „Huawei“ Baltijos šalių marketingo ir komunikacijos vadovė.

„Huawei“ prisidėjo Didžiojoje Britanijoje steigiant 5G inovacijų centrą, kuris plėtoja tyrimų programas su daugiau nei 20 pagrindinių pasaulio universitetų, aktyviai bendradarbiauja su verslo subjektais ir yra Europos Bendrijoje naujai įsteigtos 5G PPP (The 5G Infrastructure Public Private Partnership) asociacijos narys.

„Belaidis 5G tinklas tūkstančius kartų padidins esamų tinklų pajėgumus ir sujungs apie 100 mlrd. prietaisų, teiks 10GB per sekundę ryšio spartą. 5G tinklas pasaulyje bus paleistas tarp 2020 m. ir 2030 m. ir suteiks neįtikėtinas technoligines galimybes, įvairiomis kryptimis skatins ekonomiką ir komunikaciją“, – pabrėžia A. Romanova.

5G prieiga kuriama naujų radijo (RAT) ir išsivysčiusių belaidžių technologijų (LTE, HSPA, GSM, WiFi) pagrindu. Debesų kompiuterijos plėtra suteiks naują pagreitį mobiliojo ryšio komunikacijai, interneto vartojimui, pajėgumui ir jungiamumui. Siekiant sėkmingos 5G plėtros, svarbu didinti ryšio pajėgumus ir sujungiamumą, remti paslaugų įvairovės plėtrą, lanksčiai ir efektyviai išnaudoti turimą neribotą spektrą skirtingų tinklo diegimo scenarijų. 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

„Microsoft“ sukūrė nemokamą programėlę silpnaregiams

„Microsoft“ sukūrė nemokamą mobilią programėlę „Seeing AI“ silpnaregiams, kuri analizuoja vaizdo kameros informaciją ir pasakoja balsu, ką mato aplink. skaityti »

Skaitmeninė evoliucija: kokios šalys lyderiauja?

Flečerio mokykla ir „Mastercard“ atliko tyrimą ir paskelbė ataskaitą „Skaitmeninės evoliucijos indeksas 2017 metais“, kurioje vertinami šalių pasiekimai skaitmeninės ekonomikos srityje. skaityti »

18 proc. elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami

Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) užsakymu atlikto tyrimo duomenimis, 18 proc. visų laikomų elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami. skaityti »

Pristatytas įrankis, pakeisiantis šiandieninę skaitmeninę ekonomiką

Neseniai „Dell EMC“ užsakymu atliktas tyrimas atskleidė, kad organizacijos, kurios IT transformacijai skiria daug dėmesio, į IT žiūri kaip į konkurencinį pranašumą septynis kartus dažniau. skaityti »

Vairuotojų dėmesiui: 4 išmanūs sprendimai saugiam eismui

Pasirodo, eismo saugumo sprendimai gimsta ne tik automobilių gamyklose, bet ir išmaniųjų telefonų gamintojų dirbtuvėse. skaityti »

Sukurtas trimatis infraraudonųjų spindulių veido skeneris

Bendrovė „Morpho“ išleido naują biometrijos terminalą „3D Face Reader“, skirtą identifikuoti darbuotojus, skenuojant jų veidus. skaityti »

Elektroninės komercijos naujienos: siuntas pristatantys dronai ir auganti Kinijos galia

Elektroniniai verslai smarkiai keičia ne tik mažmeninės prekybos, bet ir logistikos sektorių. Kas ir kaip mums pristatinės mūsų internetinius pirkinius ir kas mums parduos prekes? skaityti »

Augantis kompiuterinių žaidimų įrangos pardavimas skatina inovacijas

Viename seniausių ir didžiausių žaidimams skirtų renginių pasaulyje „Electronic Entertainment Expo“ (E3) pristatyta daugybė naujų kompiuterinių žaidimų ir jiems skirtos techninės įrangos. skaityti »

„Microsoft“ pristatė klaviatūrą su įtaisytu pirštų atspaudų skeneriu

Klaviatūra panaši į pirmtakę „Surface Keyboard“, tačiau turi atskirą mygtuką su jutikliu „Fingerprint ID“, kuris geba pažinti naudotoją. skaityti »

Saulėtekio slėnyje kuriamos aukštosios technologijos Silicio slėniui

Saulėtekio slėnyje Vilniuje įsikūręs Fizinių ir technologijos mokslų centras bendradarbiauja su Silicio slėnio kompanija „Lam Research Corporation“. skaityti »