„Huawei“ per metus pardavė 108 mln. išmaniųjų telefonų

Publikuota: 2016 m. sausio 13 d. trečiadienis

Padariusi proveržį Kinijoje ir dabar užimdama didžiausią šios šalies rinkos dalį, per praėjusius metus „Huawei“ patikimai įsitvirtino kaip viena iš trijų didžiausių išmaniųjų telefonų gamintojų pasaulyje. 2015 metais bendrovės pajamos viršijo 20 mlrd. JAV dolerių, o nuo 2014 metų išaugo beveik 70 proc. Išmaniųjų telefonų pardavimų apimtys, palyginti su 2014 metais, padidėjo 44 proc. – bendrovė jų pardavė 108 mln. vienetų.

Išskirtinių veiklos rezultatų įmonė pasiekė skirdama didžiules investicijas į inovacijas bei į mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą (MTEP). „Huawei“ įsteigė 16 tyrimų laboratorijų visame pasaulyje, įskaitant tokias šalis kaip Kinija, Vokietija, Švedija, Rusija ir Indija.

2014 metais į MTEP kompanija investavo 14,2 proc. savo metinių pajamų ir įsigijo 76 687 patentus. Sukurtas inovacijas bendrovė panaudojo naujausiuose gaminiuose. Per trejus metus ji investavo 98 mln. JAV dolerių ir Prancūzijoje subūrė tyrimų komandą, sukūrusią pirmąjį vaizdo jutiklio procesorių naujausiam gaminiui – „Mate 8“ išmaniajam telefonui, suteikiančiam naudotojams galimybę daryti geresnes nuotraukas taikant greitesnio fokusavimo, padidinto ryškumo ir tikslesnių spalvų funkcijas.

Su „Mate S“ išmaniuoju telefonu šiek tiek anksčiau pristatyta „Press Touch“ technologija sulaužė dvimačio jutiklinio ekrano valdymo tradicijas. Dar daugiau – pirštų antspaudų technologija „Fingerprint 2.0“ padidino atpažinimo greitį iki 100 proc., o naudotojai itin pamėgo ekrano valdymo krumpliais funkciją. „Mate S“ išmaniųjų telefonų pardavimų apimtys per keturis mėnesius nuo išleidimo viršijo 800 tūkst. vienetų. Išmanieji telefonai „P8“ ir „Mate 7“ taip pat atnešė kompanijai sėkmę. Jų pardavimų apimtys atitinkamai siekė 4,5 mln. vienetų ir 7 mln. vienetų.

Partnerystė su žinomais prekių ženklais

„Huawei“ akcentuoja sėkmę atnešusią partnerystę su pasaulyje žinomais prekių ženklais. Bendradarbiaudama su jais, kompanija kuria aukštos kokybės plataus vartojimo įrenginius, kurie atitinka vis sumanesnių ir išrankesnių klientų lūkesčius.

Drauge su „Swarovski“ buvo sukurtas pirmasis pasaulyje moterims skirtas išmanusis laikrodis „Huawei Watch Jewel“. Tai prabangi pripažinimo sulaukusio „Huawei Watch“ versija. „Huawei Watch Jewel“ laikrodžio ciferblatą puošia 68 „Swarovski Zirconia“ kristalai, o krokodilo rašto laikrodžio dirželis yra pagamintas iš itališkos veršiuko odos, taigi prietaiso elegantiškumas nenusileidžia jo funkcionalumui.

Kurdama „M2 10.0“ planšetinį kompiuterį, kompanija suvienijo jėgas su pasaulyje pirmaujančia garso įrangos bendrove „Harman Kardon“. „Harman International“, kurios pagrindinis prekės ženklas „Harman/Kardon“, yra pasaulyje pirmaujantis namams, automobiliams ir mobiliems įrenginiams skirtų asmeninių garso sprendimų kūrėjas, sulaukęs pripažinimo dėl savo novatoriško dizaino ir sumanių idėjų. „M2“ planšetiniame kompiuteryje „Harman/Kardon“ įdiegė savo naujausią „Clari-Fi“ garso atkūrimo technologiją, kuri buvo sukurta siekiant atkurti prarastas „suspaustos“ skaitmeninės muzikos detales. Dėl šios priežasties garsas yra aiškus ir tikroviškas.

Automobilių rinkoje įmonė dirbo su tokiais savo srityje pirmaujančiais gamintojais, kaip „GM“, „Volkswagen“ ir „PSA Peugeot Citroen“ bei integravo automobilių 4G ryšio modulį ateities transporto priemonėse.

Taip pat kompanija žengė į išmaniųjų namų rinką, pristatydama „Huawei Lite OS“ operacinę sistemą, veikiančią su „Hilink“ programa, padedančia integruoti išmaniųjų prietaisų naudojimą. Bendradarbiauti pradėta su daugiau nei 60 partnerių, įskaitant „Haier“, „Midea“, „Skyworth“ ir „Broadlink“.

Praėjusiais metais daug dėmesio buvo skirta technologijų ir mados integracijai. Milano mados savaitės renginių metu drauge su „Vogue“ bendrovė pristatė pirmąjį specialios serijos laikrodį, kurio dizainą kūrė žinomas italų dizaineris Barnabas Fornasetti. Laikrodis įkūnijo bendras „Huawei“, „Vogue China“ ir „Fornasetti“ pastangas suvienyti meną, dizainą ir šiuolaikines technologijas. Be to, įmonė dirbo ir su visame pasaulyje garsiu mados fotografu Mario Testino bei topmodeliais Karlie Kloss ir Seanu O’Pry.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »