„Huawei“ prognozuoja 10 proc. kompanijos pajamų augimą

Publikuota: 2013 m. balandžio 12 d. penktadienis

Viena iš pasaulyje pirmaujančių informacijos ir ryšių technologijų tiekėjų „Huawei“ paskelbė 2012 metų finansinius rezultatus. „Huawei“ stabiliai augo, pardavimų pajamos pasiekė 220,19 mlrd. Kinijos ženminbi juanių (€ 1,00 = CNY 8.1288), grynasis pelnas sudarė 15,38 mlrd. CNY. „Huawei“ prognozuoja, kad per artimiausius penkerius metus bendrosios pajamos augs 10 proc.

„2012 metais sustiprinus veiklos efektyvumą, pasiteisino „Huawei“ verslo lūkesčiai“, – teigė „Huawei“ generalinis direktorius Guo Ping. „Ateityje dėl debesų kompiuterijos (angl. cloud computing) bei didelio kiekio duomenų perdavimo, informacijos ir ryšių technologijos toliau augs, atsiras daugiau galimybių integruoti naujus įrenginius ir perduoti vis didesnius duomenų kiekius. Įprastiniai telefonai bus sparčiai pakeisti išmaniaisiais. Siekdama patikimo ir veiksmingo augimo, „Huawei“ ir toliau stengsis integruoti ir vystyti verslą, kurti pridėtinę vertę klientams bei telkti dėmesį didelio duomenų srauto perdavimo strategijai."

„Huawei“ sparčiai augo visose trijose verslo grupėse. „Huawei“ tinklo grupė išlaikė lyderio poziciją, pasiekusi 160,1 mlrd. CNY pajamas – 6,7 proc. daugiau lyginant su 2011 metais. Įmonė augo Kinijoje bei išsiplėtė tarptautiniu mastu, pajamos pasiekė 11,5 mlrd. CNY – 25 proc. daugiau nei ankstesniais metais. Pasaulinės pardavimų pajamos siekė 48,4 mlrd. CNY – augo 8,4 proc. Spartus augimas Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje prisidėjo prie rekordinio regiono pajamų augimo – pardavimų pajamos sudarė 77,4 mlrd. CNY, 6,1 proc. daugiau nei 2011 metais. Azijos ir Ramiojo vandenyno regione pardavimų pajamos siekė 37,4 mlrd. CNY – 7,2 proc. daugiau nei ankstesniais metais, o Amerikoje – 31,8 mlrd., 4,3 proc. daugiau. Kinijos rinkoje „Huawei“ pajamos siekė 73,6 mlrd. CNY – 12,2 proc. daugiau nei ankstesniais metais.

2012 metais „Huawei“ į mokslinius tyrimus ir plėtrą investavo 13,7 proc. pardavimų pajamų. Kompanija sukūrė šešiolika mokslinių tyrimų centrų ir dvidešimt aštuonis bendrus inovacijų centrus visame pasaulyje.

„Huawei“ per vertikalią integraciją ir nuolatines investicijas sieks išlaikyti lyderio poziciją tinklo įrangos srityje. Kompanija taip pat susitelks į veiklos tobulinimą pasinaudojant profesionalių paslaugų paklausa ir debesų kompiuterija (angl. cloud computing). „Huawei“ planuoja laikytis integracijos strategijos ir telkti dėmesį partnerysčių plėtrai. Kompanija ketina padėti partneriams tobulinti verslo pajėgumus, suteikdama konkurencingus debesų kompiuterijos, duomenų perdavimo ir saugojimo sprendimus. „Huawei“ yra siekia tapti vienu iš pasaulyje pirmaujančių išmaniųjų įrenginių prekės ženklu. Kompanija toliau sieks paprastinti kompanijos valdymo procesus, didinti efektyvumą ir kurti didesnę vertę vartotojams pasitelkdama pramonėje pirmaujančias inovacijas kuriančius darbuotojus.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kino pramonė ar televizoriai – kas pirmesni?

Besirenkant naują televizorių, geresnei vaizdo kokybei skiriamas bene didžiausias dėmesys, todėl natūralu, kad šiuo metu rinkoje vis dažniau atsigręžiama ir į 4K raišką. skaityti »

Keičiasi įmonių požiūris į gamybos modernizaciją

Naujausia Lietuvos pramonininkų konfederacijos atlikta 150 didžiausių Lietuvos įmonių vadovų apklausa rodo, kad įmonių požiūris į gamybos modernizaciją keičiasi - pramonės įmonės vis dažniau investuoja į moderniąją pramonę. skaityti »

B. Geitsas neleido vaikams naudotis išmaniaisiais telefonais iki 14 metų

Ne vienas technologijų įmonių vadovas riboja išmaniųjų prietaisų naudojimą savo vaikams. skaityti »

Lietuvos įmonės investuoja į inovacijas

Per pastaruosius trejus metus inovacijas Lietuvoje diegė daugiau nei pusė, t.y. 53 proc. įmonių. skaityti »

Kibernetinis saugumas ir dirbtinis intelektas – ateities inovacija?

Ateis tokia diena, kai programuotojai galės perleisti savo darbą pačioms save mokančioms mašinoms, kompiuteriai gebės mokytis, naudotis tomis žiniomis, kurias sukaupė iš daugybės visų mūsų naudojamų įrenginių. skaityti »

Vilniuje bus pristatytas „Tesla Gigafactory“ gamykloje dirbantis robotas

Naujausi robotai niekuo neprimena žmogaus, o ekspertai aiškina, jog ateitis, kurioje jie padaro visus mūsų darbus, yra veikiau tik graži fantazija. skaityti »

Ar verslas pasirengęs dar vienai pramonės revoliucijai?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu, – tai ne ateitis, tai jau šių dienų realybė. Taip teigia ietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. skaityti »

Lietuva siekia tapti Baltijos regiono informacinių technologijų kompetencijų centru

Lietuva laimėjo galimybę steigti pirmąjį Baltijos regione informacinių ir komunikacijos technologijų kompetencijų centrą. skaityti »

„Dell“ pirmoji rinkoje pakuotėms panaudojo iš vandenynų surinktą plastiką

Amerikiečių IT įmonė „Dell“ surado būdą taršai sumažinti: netrukus rinkoje pasirodys vieni naujausių bei pažangiausių kompiuterių – „XPS 13 2-in-1“, kurių pakuotės pagamintos iš vandenynuose surinkto plastiko. skaityti »

Besirenkantiems planšetę: svarbiausių parametrų ketvertukas

Norintiems nusipirkti iš tiesų gerą planšetę, ekspertai rekomenduoja nepatingėti ir atkreipti dėmesį į svarbiausius parametrus bei savybes. Kokios jos? skaityti »