„Microsoft“ pristatė galutinę „SQL Server 2016“ versiją

Publikuota: 2016 m. birželio 3 d. penktadienis

Bendrovė „Microsoft“ pristatė galutinę moderniausios duomenų bazių valdymo platformos „SQL Server 2016“ versiją – ji taip pat prieinama ir naudotojams Lietuvoje. Šioje versijoje skiriamas didelis dėmesys duomenų analitikos galimybėms, saugumo užtikrinimui bei duomenų apdorojimo greičiui.

„SQL Server 2016“ supaprastina analitiką taip pat, kaip duomenų bazės supaprastino verslo duomenų valdymą. Nuo šiol analizė atliekama ten, kur yra valdomi duomenys – duomenų bazės viduje. Tai leidžia itin dideliu greičiu analizuoti realiu laiku vykstančius pokyčius“, – sako Ainis Kavaliauskas, „Microsoft Lietuva“ vadovas.

Naujoji platforma glaudžiai susieta su R programavimo kalba. Toks derinys leidžia duomenų analizės ar mašininio mokymosi modeliams įžvalgas pateikti per 100 kartų greičiau, palyginti su modeliais, veikiančiais ne duomenų bazių viduje: „Naujoji versija atkeliauja jau su keliais mašininio mokymosi modeliais, kurie padeda bendrovėms aptikti ir užkirsti kelią neteisėtiems pinigų pervedimams, naudojant pavogtus kreditinių kortelių duomenis. Kitas modelis padeda įvertinti ir suprasti, kada klientai atsisakys bendrovės paslaugų, o trečiasis – nuspėti kada bendrovės naudojama techninė įranga suges“.

Taip pat „SQL Server“ pasižymi itin aukštu saugumo lygiu. Skaičiuojama, kad per pastaruosius 6 metus „SQL Server“ užfiksuota mažiausia saugumo spragų, palyginti su kitomis duomenų bazių valdymo platformomis. „SQL Server 2016“ aprūpintas papildomais saugumo sprendimais, kurie padeda užšifruoti vartotojų duomenis be didelės įtakos našumui bei leidžia kurti aplikacijas, kurios apriboja prieigą ir apsaugo duomenis nuo konkrečių vartotojų.

Naudotojai atsinaujinti į galutinę „SQL Server 2016“ versiją gali jau dabar.

 

Daugiau informacijos apie visas „SQL Server 2016“ galimybes – „Microsoft“ tinklaraščio įraše.

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »