Naujasis „Panasonic Lumix TZ30“ – ištobulinta, instinktyvi fotografija

Publikuota: 2012 m. vasario 1 d. trečiadienis

Intuityviai valdomas, universalus, išskirtine vaizdo kokybe pasižymintis kompaktiškas „Lumix TZ30“ fotoaparatas yra puikus pagalbininkas fiksuojant kiekvieną magiškų gyvenimo akimirkų detalę.

Naujasis „Panasonic Lumix TZ30“ skaitmeninis fotoaparatas yra pažangiausias hibridinis – fotografuoti ir filmuoti galintis kompaktinis aparatas, puikiai tinkantis pagauti unikalias gyvenimo akimirkas bet kurioje pasaulio vietoje. Išsiskiriantis funkcijų rinkinys, vaizdo kokybė, dailus ir elegantiškas dizainas – TZ30 tiks ir patiks tiek bebaimiam tyrinėtojui, tiek miestiečiui nuotykių ieškotojui, nes jis visuomet bus po ranka ir padės įamžinti ypatingas akimirkas su ypatingu tyrumu.

„Lumix TZ30“ funkcijos padės pasiekti rezultatus, kurie nenuvils. Itin plataus kampo „Leica DC“ 24 mm objektyvas su 20 kartų optiniu priartinimu pravers fotografuojant tiek miesto parke, tiek tropikų paplūdimyje, erdvius kraštovaizdžius, vakarėlį savo namuose ar mažus gamtos stebuklus, draugų emocijas veiduose stambiu planu. 14,1 mln. taškų raiškos didelio jautrio MOS jutiklis – kaip tik tai, ko reikia norint įamžinti akimirkas prieblandoje puikia kokybe.

Kai istoriją norisi papasakoti judančiais vaizdais, „Lumix TZ30“ fotoaparatu ją galima nufilmuoti įspūdinga „Full HD“ raiška AVCHD formatu, įrašant visus garsus, pagautus stereo mikrofonu.

Greitis yra esminė išskirtinės, galbūt vienintelį kartą gyvenime pasitaikančių akimirkų fotografijos sąlyga, ir „Lumix TZ30“ yra tam pasiruošęs. Ar tai būtų šuoliuojantys gepardai Afrikos safaryje, ar ralio automobilis įspūdingame manevre – visa tai gali kokybiškai ir gražiai užfiksuoti „Lumix TZ30“ aparatas, kuriame naudojama „Light Speed AF“ automatinio fokusavimo sistema, gebanti išryškinti vaizdą vos per 0,1 sekundės ir suteikianti progą nufotografuoti labai greitai judančius objektus ypač detaliai. Čia padės ir 10 kadrų per sekundę fotografavimo sparta – iš visos sekos užfiksuotų kadrų galima išsirinkti patį geriausią.

„Lumix TZ30“ fotoaparato intuityvus valdymas ir universalumas reiškia, kad nereikia būti profesionalu, norint nuotraukomis ar filmukais perteikti kvapą gniaužiančius vaizdus. Ir entuziastui, ir pradedančiajam fotografui šis naujasis fotoaparatas į pagalbą pakviečia įvairius inovatyvius fotografavimo režimus. „Power O.I.S.“ optinė vaizdo stabilizavimo sistema, kurią galima naudoti ir filmuojant, padės išvengti sulietų kadrų, atsirandančių dėl suvirpėjusių rankų. O daugybė „Intelligent Auto“ funkcijų, tarp jų ir veidų atpažinimas, kuris įsimena artimiausiųjų žmonių veidus ir atitinkamai sureguliuoja fotoaparato nustatymus, leis vieno mygtuko spustelėjimu išgauti optimalius rezultatus.

Kiekviena akimirka yra unikali ir TZ30 padeda tai pabrėžti. Šiuo fotoaparatu galima fiksuoti vaizdus 3D formatu, paprastai nufotografuoti platų panoraminį vaizdą. Didelio dinaminio diapazono („High Dynamic Range“) funkcija padeda nufotografuoti natūraliai atrodančius vaizdus automatiškai, netgi kai fotografuojama priešais šviesą. O didelės spartos vaizdo („High Speed Video“) režimas suteikia filmams meniškų potėpių įrašydama sulėtintą judantį vaizdą – peržiūrint tokį įrašą, matysis plika akimi nematomi efektai.

„Lumix TZ30“ fotografai galės pasirinkti pagal savo stilių ir skonį – fotoaparatas bus siūlomas su 5 skirtingų – juodos, rudos, raudonos, baltos ir sidabrinės spalvų korpusais.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »