Naujos „Microsoft“ debesų technologijos sumažins rutinos IT darbuotojams

Publikuota: 2013 m. sausio 24 d. ketvirtadienis

Pasaulinė korporacija „Microsoft“ pristatė naujus debesijos operacinės sistemos įrankius „System Center 2012 SP1“, patobulintą „Windows Intune“ bei naujas „Windows Azure“ technologijas. Šie įrankiai palengvins įmonių kompiuterinių tinklų administratorių darbą, nes leidžia centralizuotai valdyti programas ir resursus „debesyje“, daryti serverių atsargines kopijas bei „debesyse“ talpinti didelio masto svetaines ar virtualius serverius.

„Galingi valdymo ir automatizavimo sprendimai yra kertinės mūsų vystomos debesijos operacinės sistemos savybės. Jos palengvina IT darbuotojams rutininius duomenų centrų administravimo darbus ir suteikia galimybę daugiau laiko skirti novatoriškiems sprendimams“, – sakė „Microsoft“ serverių ir valdymo įrankių rinkodaros viceprezidentas Michael Park.

Bendrovės „debesis“ ir įrenginius valdo centralizuotai

Debesijos operacinė sistema „Windows Server 2012“ ir „System Center SP1“ atnaujinimas administratoriams leidžia duomenų centrus valdyti kaip vieną sistemą ir suteikia galimybę debesijos programas ir įrankius valdyti centralizuotai. Administratorių darbą taip pat palengvina funkcija, kuri leidžia perkelti virtualias mašinas į „Windows Azure“ platformą ir valdyti jas iš „System Center“ konsolės.

Centralizuotam įrenginių valdymui „Microsoft“ pristato „Windows Intune“ paslaugą ir „System Center 2012 Configuration Manager SP1“. Su šiais naujais produktais administratoriai gali valdyti visą bendrovės stalinių ir nešiojamųjų kompiuterių bei mobiliųjų įrenginių ūkį. Viena valdymo konsolė užtikrina saugumą, didina darbuotojų produktyvumą ir leidžia bendrovės duomenimis ir įrankiais naudotis visur su praktiškai bet kuriuo įrenginiu.

„Windows Intune“ ir „System Center Configuration Manager“ dirba kaip viena programa ir leidžia greitai ir efektyviai užtikrinti kompiuterių saugumą ir valdymo kokybę. Naujieji sprendimai puikiai dera su naujosios kartos „Windows 8“ kompiuteriais, „Windows RT“ planšetiniais kompiuteriais ir „Windows Phone 8“ išmaniaisiais telefonais. Technologija taip pat suderinama su kitomis verslo sektoriuje populiariomis platformomis.

„Verslo ir valstybės organizacijos ieško šiuolaikiškų bei ekonomiškai efektyvių IT ūkio valdymo sprendimų. Itin svarbu užtikrinti saugumą, nes darbuotojai, pasitelkę išmaniuosius įrenginius, su įmonės duomenimis dirba ir už biuro ribų. Debesų technologijos Lietuvoje darosi vis populiaresnės, todėl naujieji „Microsoft“ sprendimai turėtų sulaukti organizacijų susidomėjimo“, – sakė „Blue Bridge“ direktorius Dalius Butkus.

Debesijos operacinėje sistemoje plačios svetainių ir įrankių talpinimo internete galimybės

„Windows Server 2012“ ir „System Center 2012 SP1“ naudotojai gali kurti didelio masto debesijos paslaugas, kurios dirba su klientų duomenų centrais. Naujieji įrankiai turi „Service Provide API“, kuris leidžia – prieglobos paslaugas teikiantiems  partneriams suteikti jų klientams savitarnos paslaugas „debesyje“.

Naujosios „Windows Azure“ technologijos leidžia prieglobos paslaugų tiekėjams veikti savarankiškai ir siūlyti prieglobos paslaugas aukštos klasės svetainėms ir dedikuotas virtualias mašinas. Šios technologijos suprojektuotos taip, kad prieglobos paslaugų tiekėjai galėtų jas paprastai įkelti į savo pasiūlymus ir teikti šias paslaugas klientams.

Daugiau informacijos apie „System Center 2012 SP1“ galima rasti čia, „Windows Intune“ puslapyje.

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »