Naujos „Microsoft“ debesų technologijos sumažins rutinos IT darbuotojams

Publikuota: 2013 m. sausio 24 d. ketvirtadienis

Pasaulinė korporacija „Microsoft“ pristatė naujus debesijos operacinės sistemos įrankius „System Center 2012 SP1“, patobulintą „Windows Intune“ bei naujas „Windows Azure“ technologijas. Šie įrankiai palengvins įmonių kompiuterinių tinklų administratorių darbą, nes leidžia centralizuotai valdyti programas ir resursus „debesyje“, daryti serverių atsargines kopijas bei „debesyse“ talpinti didelio masto svetaines ar virtualius serverius.

„Galingi valdymo ir automatizavimo sprendimai yra kertinės mūsų vystomos debesijos operacinės sistemos savybės. Jos palengvina IT darbuotojams rutininius duomenų centrų administravimo darbus ir suteikia galimybę daugiau laiko skirti novatoriškiems sprendimams“, – sakė „Microsoft“ serverių ir valdymo įrankių rinkodaros viceprezidentas Michael Park.

Bendrovės „debesis“ ir įrenginius valdo centralizuotai

Debesijos operacinė sistema „Windows Server 2012“ ir „System Center SP1“ atnaujinimas administratoriams leidžia duomenų centrus valdyti kaip vieną sistemą ir suteikia galimybę debesijos programas ir įrankius valdyti centralizuotai. Administratorių darbą taip pat palengvina funkcija, kuri leidžia perkelti virtualias mašinas į „Windows Azure“ platformą ir valdyti jas iš „System Center“ konsolės.

Centralizuotam įrenginių valdymui „Microsoft“ pristato „Windows Intune“ paslaugą ir „System Center 2012 Configuration Manager SP1“. Su šiais naujais produktais administratoriai gali valdyti visą bendrovės stalinių ir nešiojamųjų kompiuterių bei mobiliųjų įrenginių ūkį. Viena valdymo konsolė užtikrina saugumą, didina darbuotojų produktyvumą ir leidžia bendrovės duomenimis ir įrankiais naudotis visur su praktiškai bet kuriuo įrenginiu.

„Windows Intune“ ir „System Center Configuration Manager“ dirba kaip viena programa ir leidžia greitai ir efektyviai užtikrinti kompiuterių saugumą ir valdymo kokybę. Naujieji sprendimai puikiai dera su naujosios kartos „Windows 8“ kompiuteriais, „Windows RT“ planšetiniais kompiuteriais ir „Windows Phone 8“ išmaniaisiais telefonais. Technologija taip pat suderinama su kitomis verslo sektoriuje populiariomis platformomis.

„Verslo ir valstybės organizacijos ieško šiuolaikiškų bei ekonomiškai efektyvių IT ūkio valdymo sprendimų. Itin svarbu užtikrinti saugumą, nes darbuotojai, pasitelkę išmaniuosius įrenginius, su įmonės duomenimis dirba ir už biuro ribų. Debesų technologijos Lietuvoje darosi vis populiaresnės, todėl naujieji „Microsoft“ sprendimai turėtų sulaukti organizacijų susidomėjimo“, – sakė „Blue Bridge“ direktorius Dalius Butkus.

Debesijos operacinėje sistemoje plačios svetainių ir įrankių talpinimo internete galimybės

„Windows Server 2012“ ir „System Center 2012 SP1“ naudotojai gali kurti didelio masto debesijos paslaugas, kurios dirba su klientų duomenų centrais. Naujieji įrankiai turi „Service Provide API“, kuris leidžia – prieglobos paslaugas teikiantiems  partneriams suteikti jų klientams savitarnos paslaugas „debesyje“.

Naujosios „Windows Azure“ technologijos leidžia prieglobos paslaugų tiekėjams veikti savarankiškai ir siūlyti prieglobos paslaugas aukštos klasės svetainėms ir dedikuotas virtualias mašinas. Šios technologijos suprojektuotos taip, kad prieglobos paslaugų tiekėjai galėtų jas paprastai įkelti į savo pasiūlymus ir teikti šias paslaugas klientams.

Daugiau informacijos apie „System Center 2012 SP1“ galima rasti čia, „Windows Intune“ puslapyje.

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

„Microsoft“ sukūrė nemokamą programėlę silpnaregiams

„Microsoft“ sukūrė nemokamą mobilią programėlę „Seeing AI“ silpnaregiams, kuri analizuoja vaizdo kameros informaciją ir pasakoja balsu, ką mato aplink. skaityti »

Skaitmeninė evoliucija: kokios šalys lyderiauja?

Flečerio mokykla ir „Mastercard“ atliko tyrimą ir paskelbė ataskaitą „Skaitmeninės evoliucijos indeksas 2017 metais“, kurioje vertinami šalių pasiekimai skaitmeninės ekonomikos srityje. skaityti »

18 proc. elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami

Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) užsakymu atlikto tyrimo duomenimis, 18 proc. visų laikomų elektronikos prietaisų Lietuvos gyventojų namuose yra nenaudojami. skaityti »

Pristatytas įrankis, pakeisiantis šiandieninę skaitmeninę ekonomiką

Neseniai „Dell EMC“ užsakymu atliktas tyrimas atskleidė, kad organizacijos, kurios IT transformacijai skiria daug dėmesio, į IT žiūri kaip į konkurencinį pranašumą septynis kartus dažniau. skaityti »

Vairuotojų dėmesiui: 4 išmanūs sprendimai saugiam eismui

Pasirodo, eismo saugumo sprendimai gimsta ne tik automobilių gamyklose, bet ir išmaniųjų telefonų gamintojų dirbtuvėse. skaityti »

Sukurtas trimatis infraraudonųjų spindulių veido skeneris

Bendrovė „Morpho“ išleido naują biometrijos terminalą „3D Face Reader“, skirtą identifikuoti darbuotojus, skenuojant jų veidus. skaityti »

Elektroninės komercijos naujienos: siuntas pristatantys dronai ir auganti Kinijos galia

Elektroniniai verslai smarkiai keičia ne tik mažmeninės prekybos, bet ir logistikos sektorių. Kas ir kaip mums pristatinės mūsų internetinius pirkinius ir kas mums parduos prekes? skaityti »

Augantis kompiuterinių žaidimų įrangos pardavimas skatina inovacijas

Viename seniausių ir didžiausių žaidimams skirtų renginių pasaulyje „Electronic Entertainment Expo“ (E3) pristatyta daugybė naujų kompiuterinių žaidimų ir jiems skirtos techninės įrangos. skaityti »

„Microsoft“ pristatė klaviatūrą su įtaisytu pirštų atspaudų skeneriu

Klaviatūra panaši į pirmtakę „Surface Keyboard“, tačiau turi atskirą mygtuką su jutikliu „Fingerprint ID“, kuris geba pažinti naudotoją. skaityti »

Saulėtekio slėnyje kuriamos aukštosios technologijos Silicio slėniui

Saulėtekio slėnyje Vilniuje įsikūręs Fizinių ir technologijos mokslų centras bendradarbiauja su Silicio slėnio kompanija „Lam Research Corporation“. skaityti »