„Panasonic“ pristato naujausiomis technologijomis aprūpintus LED ir plazminius televizorius

Publikuota: 2013 m. sausio 8 d. antradienis

Las Vegase vykstančioje tarptautinėje elektronikos įrenginių parodoje CES 2013 raiškiosios televizijos ir išmaniųjų TV technologijų lyderė bendrovė „Panasonic“ pristato atnaujintą 2013-ųjų LED televizorių VIERA gamą ir plazminių „Smart VIERA“ televizorių seriją.

Naujieji „Panasonic“ LED televizoriai, paremti šviesos diodų technologija, suteikia naujų suderinamumo ir suasmeninimo galimybių. Tarp 2013-ųjų televizorių serijos naujovių yra funkcija „My Home Screen“, leidžianti pagal savo poreikius konfigūruoti pradžios ekraną, į kurį galima įtraukti mėgiamą turinį ir dažniausia naudojamus dalykus („WT60“, „DT60“, „ET60“ ir „E60“ serijų modeliuose).

Tuo metu išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtos atnaujintos programėlės funkcija „Swipe & Share 2.0“ televizorių paverčia interaktyviu skaitmeninio turinio centru, į kurį galima persiųsti nuotraukas ir vaizdo įrašus iš „Android“ ar „iOS“ įrenginių vos keliais pirštų brūkštelėjimais („WT60“, „DT60“, „ET60“ ir „E60“ serijų modeliuose).

Naujos teksto įgarsinimo ir valdymo balsu funkcijos „VIERA“ skystųjų kristalų televizoriuose suteikia galimybę juos valdyti balso komandomis, atlikti interneto paiešką bei įgarsinti televizoriaus ekrane rodomą informaciją, pavyzdžiui, paieškos rezultatus ar peržiūrimą interneto svetainę („WT60“ ir „DT60“ serijų modeliuose).

2013-ųjų „Panasonic“ televizorių serijos išvaizda kurta remiantis naujausiais technologiniais pasiekimais dizaino srityje, o televizorių modeliuose panaudotas specialus IPS ekranas, kuris leidžia vaizdą stebėti didesniu 178 laipsnių kampu praktiškai be jokių kokybinių trūkumų.

Pagerintos ekrano apšvietimo ir kontrastingumo ypatybės su vietinio prigesinimo funkcija lemia dar raiškesnį ir detalesni vaizdą ir tiksliau atvaizduojamas spalvas, o technologija „4200 Backlight Scanning“ sumažina išsiliejimo efektą ir detalumo praradimą greitai besikeičiančio vaizdo atveju. Galop maksimali 1080p „Full HD“ formato raiška ir taškinio triukšmo mažinimo technologijos kiekviename naujajame „Panasonic“ televizoriuje prisideda prie natūralaus ir gyvybingo vaizdo ekrane.

Be to, atsižvelgdama į poreikį tausoti aplinką, „Panasonic“ energijos suvartojimą naujuosiuose televizorių modeliuose yra sumažinusi iki 15 proc.

Naujų „Panasonic“ televizorių serijos „WT60“, „DT60“ ir „ET60“ siūlo visavertėmis vaizdo, ryšių ir suderinamumo galimybėmis aprūpintus modelius, kurių ekrano įstrižainės siekia nuo 47 iki 60 colių. Naujoji „E60“ serija siūlo plačiausią ekranų dydžių pasirinkimą, ją sudaro 4 televizorių modeliai, kurių ekrano įstrižainė siekia 42, 50, 58 ir 65 colius. „Panasonic“ serijose „EM60“, „XM6“ ir „B6“ pristatomi modeliai, kurie tenkina mažesnių ekranų poreikius.

Atnaujintą „Panasonic“ plazminių „Smart VIERA“ televizorių seriją papildo 16 naujų modelių. Nauji plazminiai „Smart VIERA“ televizoriai, kurių ekrano įstrižainės dydis siekia nuo 42 colių iki 65 colių, išsiskiria inovatyviomis suderinamumo ir ryšių galimybėmis, patobulinta vaizdo kokybe ir išskirtinio dizaino akcentais.

Be patobulintų vaizdo charakteristikų naujieji „Smart VIERA“ plazminiai televizoriai siūlo kur kas daugiau už tradicinį ekraną – naujo lygio suasmeninimo ir suderinamumo su kitais įrenginiais galimybes. Tarp 2013-ųjų plazminių televizorių serijos naujovių yra funkcija „My Home Screen“, leidžianti pagal savo poreikius konfigūruoti pradžios ekraną, į kurį galima įtraukti mėgiamą turinį ir dažniausia naudojamus dalykus („ZT60“, „VT60“ ir „ST60“ serijų modeliuose).

Tuo metu išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtos atnaujintos programėlės funkcija „Swipe & Share 2.0“ televizorių paverčia interaktyviu skaitmeninio turinio centru, į kurį galima persiųsti nuotraukas ir vaizdo įrašus iš „Android“ ar „iOS“ įrenginių vos keliais pirštų brūkštelėjimais („ZT60“, „VT60“ ir „ST60“ serijų modeliuose).

Naujos teksto įgarsinimo ir valdymo balsu funkcijos „Smart VIERA“ televizoriuose suteikia galimybes juos valdyti balso komandomis, atlikti interneto paiešką bei įgarsinti televizoriaus ekrane rodomą informaciją, pavyzdžiui, paieškos rezultatus ar peržiūrimą interneto svetainę. Visuose serijų „ZT60“, „VT60“ ir „ST60“ televizorių modeliuose yra integruota interneto naršyklė ir belaidis interneto ryšys.

„Panasonic“ plazminių televizorių flagmanai – 60 ir 65 colių ekrano įstrižainės „Full HD 3D“ formato „ZT60“ serijos modeliai yra aprūpinti specialiu ekranu „Infinite Black Ultra Panel“, kuris itin tiksliai atkuria tamsius atspalvius. Naujas „Louver“ ekrano filtras padeda pašalinti nepageidaujamą išorinės šviesos poveikį ekrane atvaizduojamoms spalvoms, o ekrano paviršius dar labiau sumažina atspindžių lygį taip išlaikydamas vaizdo ryškumą ir kontrastingumą net patalpose su intensyviu apšvietimu.

55, 60 ir 65 colių ekrano įstrižainės „Full HD 3D“ formato „VT60“ modeliai yra aprūpinti ir pirmąja „Panasonic“ kamera, skirta vaizdo pokalbiams internetu, ir korpuso šonuose integruotais garsiakalbiais. Šiuose modeliuose taip pat panaudotas tamsius atspalvius nepriekaištingai atkuriantis ekranas „Infinite Black Ultra Panel“, kaip ir „ZT60“ serijos modeliai jie yra išsiskiria plačiomis ryšių ir suderinamumo galimybėmis.

Remiantis praėjusiais metais pristatyta stiklo ir metalo dizaino koncepcija, 2013-ųjų „VIERA“ televizorių modeliai pratęsia plonos formos tradiciją tuo pačiu metu siūlydami nepriekaištingą vaizdo kokybę ir nepralenkiamą garso įspūdį. Plono metalo pagrindas ir vientisas ekrano stiklas „ZT60“ ir „VT60“ serijose kuria minimalistinės estetikos įspūdį. Šių serijų televizoriai taip pat yra aprūpinti dviejų branduolių procesoriais su „Hexa“ apdorojimo varikliu.

„ST60“ plazminių televizorių seriją sudaro keturių skirtingų „Full HD 3D“ formato dydžių modeliai, kurių ekrano įstrižainė siekia nuo 50 iki 65 colių.

Be pažangiausių „ZT60“, „VT60“ ir „ST60“ serijų modelių „Panasonic“ pristato ir naujas „S60“ bei „X60“ serijas, išsiskiriančias mažesniu papildomų funkcijų sąrašu, tačiau užtikrinančias „Panasonic“ reputaciją pateisinančią vaizdo kokybę.

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »