Pristatytas telefonas „YotaPhone“, kuris pasižymi ekranu tiek priekyje, tiek gale

Publikuota: 2013 m. sausio 14 d. pirmadienis

Elektronikos paroda „CES 2013” jau baigėsi, tačiau keletas naujienų iš jos buvo praleistos. Viena iš jų – telefonas „YotaPhone“ su dviem ekranais. Vienas yra priekyje, o kitas – gale. Galinėje dalyje įdiegtas energijos neeikvojantis „E-Ink“ ekranas, kuris gali būti pritaikytas prie kasdieniškų situacijų.

Kalbėdamas su „TechCrunch“ žurnalistu, „YotaPhone“ atstovas aiškino „E-Ink“ ekrano prasmę galinėje telefono dalyje. Sakykime, žiūrite į „Google Maps“ žemėlapį, bet netrukus išsikraus jūsų baterija. Jūs staiga perkeliate vaizdą į „E-Ink“ ekraną ir galite nebesijaudinti dėl beišsikraunančio telefono.

Be to, „YotaPhone“ galima skaityti knygas ar žurnalus. Pasitelkę įdiegtą programinę įrangą jūs tiesiog perkeliate vaizdą į „E-Ink“ ekraną, išjungiate pagrindinį ir galite mėgautis gerokai ilgiau veikiančia baterija.

„YotaPhone“ atstovas sakė, kad demonstruotas telefonas tėra prototipas, nors ir veikiantis. Nepaisant dviejų ekranų, jo storis tėra 9 mm, ne ką daugiau už „Apple iPhone 4S”, tačiau buvo pažadėtas plonesnis „YotaPhone“ modelis, kai jis iš tiesų pasieks parduotuvių lentynas. Telefonas iš pradžių pasirodys Rusijos rinkoje, vėliau ir Europoje bei JAV.

 

Šaltinis: technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

JAV atsiras specialios „ligoninės dėžėse“

Viena iš įdomiausių technologijų, pristatytų Las Vegase jau besibaigiančioje parodoje „CES 2013“, – vadinamoji „ligoninė dėžėje“ „HealthSpot“. Tai nedidelė 3x3 metrų kabina, kurioje įdiegta medicininė įranga, būtina pirminei pacientų apžiūrai ir pagrindiniams tyrimams atlikti, ta... skaityti »

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »