„Sharp“ dviejų metrų įstrižainės LED televizorius jau pasirodė prekyboje

Publikuota: 2013 m. balandžio 19 d. penktadienis

Įspūdingo 2 metrų (80 colių) ekrano „Sharp AQUOS Quattron 3D LED LC-80LE857E“ televizorius yra didžiausias modelis iš naujausių „Sharp“ televizorių. Išnaudodamas naujausias technologijas – trečiosios kartos „Quattron“, „Active Motion 800“, LED foninį apšvietimą ir „Clear Picture“ procesorių – naujasis „Sharp“ LCD televizorius užtikrina neprilygstamą vaizdo kokybę ir spalvų ryškumą. Naujausias „Sharp AQUOS Quattron 3D LED“ televizorius pasižymi puikiomis energijos suvartojimo charakteristikomis ir yra priskiriamas „A+“ klasei.

Su įspūdingo dydžio 80 colių ekranu „Sharp AQUOS Quattron 3D LC-80LE857E LED“ televizorius perteikia beveik natūralaus dydžio vaizdus. Jūsų svetainė taps stadionu, teatru ar arena. Naujasis „Sharp“ televizorius su trečiosios kartos keturių spalvų „Quattron“ technologija, papildomų pikselių valdymu ir „Clear Picture“ procesoriumi užtikrina aukštesnę 2D ir 3D vaizdų kokybę ir tikroviškų spalvų atkūrimą. „Active Motion 800“ technologija sumažina greitai judančių objektų susiliejimą ir padidina vaizdų ryškumą. Naujoji TV PVR funkcija suteikia galimybę įrašyti programas į USB atmintinę, prijungtą prie televizoriaus, ir leisti „Divx“ failus iš USB atminties prietaiso. Šiame naujame modelyje įrengti visi šiuo metu parduodami skaitmeniniai imtuvai.

‪Pristatydama „LC-80LE857E“ modelį „Sharp“ išplečia savo plačiaekranių televizorių asortimentą ir nustato naujus dydžio bei kokybės standartus. Nauji modeliai iš „LE857E“ serijos, kuriai taip pat priklauso televizoriai su 60 ir 70 colių dydžio ekranais, išsiskiria savo nauju elegantišku dizainu: siauru aliuminio rėmu, pabrėžiančiu modernų prietaiso charakterį, kuris bus kiekvienos svetainės pasididžiavimas.

„‪Sharp AQUOS Quattron TV 3D LED LC-80LE857E“ vilioja ne tik savo išskirtiniu dydžiu ir vaizdo kokybe, bet ir patobulintomis funkcijomis, paverčiančiomis jį moderniu pramogų centru. Naudodami naują AQUOS NET+ platformą su prieinama žiniatinklio naršykle, žiūrovai turi neribotą prieigą prie interneto ir daugybės programų. ‪Dviejų branduolių procesorius palengvina ir pagreitina televizoriaus veikimą. Įdomi naujo „Sharp AQUOS Quattron 3D LED“ televizoriaus funkcija – galimybė valdyti ekraną išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu, naudojant programą, skirtą „Android“ ir „iOS“. „LE857E“ serija taip pat palaiko „HbbTV Hybrid TV“, suderintą su skaitmenine antžemine televizija (DVB-T) ir internetu.

„Sharp AQUOS Quattron 3D LED LE857“ modelio „Wallpaper“ režimas suteikia galimybę televizoriaus ekrane rodyti foninius vaizdus. Taigi, išjungtas televizorius nebebus tik juoda dėmė ant sienos, o bus ekranas, rodantis jūsų pasirinktus vaizdus – grafikos darbus, nuotraukas, jūsų mėgstamiausių meno kūrinių reprodukcijas. Tačiau tai nebus įprasta „skaidrių peržiūra“, nes vaizdas yra beveik toks pat ryškus ir primena originalų paveikslą, tapytą ant drobės. Televizoriui veikiant „Wallpaper“ režimu, ekranas sunaudoja tik maždaug ‪30–40 W arba tiek, kiek maža lemputė. Ryškumas siekia tik 30 cd. Toks subtiliai pateiktas vaizdas gali būti puiki dekoratyvinė interjero detalė.

Apytikslės kainos: 80 colių LE857E – 29 400 Lt, ‪70 colių LE857E – 16 800 Lt, 60 colių LE857E – 10 080 Lt.

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »