Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Publikuota: 2017 m. spalio 23 d. pirmadienis

Naujausią sportinę „Samsung Gear Fit2 Pro“ išmaniąją apyrankę jau gali įsigyti ir Lietuvos gyventojai. Įrenginys atitinka 5 atmosferų (ATM)* atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. Išmanioji apyrankė atpažįsta įvairaus pobūdžio treniruotes ir fiksuoja su mityba bei miegu susijusią informaciją.

„Gear Fit2 Pro“ matuoja širdies ritmą, turi integruotą GPS sekimą bei automatiškai atpažįsta ir fiksuoją įvairią fizinę veiklą: nuo bėgiojimo iki plaukimo. 1,5 colio lenktame, lietimui jautriame „SuperAMOLED“ ekrane galima lengvai ir patogiai perskaityti esančią informaciją bei pranešimus. Saugi ir ergonomiška apyrankė yra lengva, todėl ja patogu naudotis, nesvarbu, kokio tipo fizine veikla beužsiimtumėte.

„Naujoji apyrankė gali tarnauti kiekvieną dieną, užsiimant įvairiausiu sportu – bėgiojimu, plaukimu, šokiais ar panašiai. Pristatydami šį prietaisą, tikimės pakeisti stereotipą, kad sportui reikalinga įranga yra nepatogi, sudėtinga bei skirta tik profesionalams. Nesvarbu, kokiu lygiu ir kaip intensyviai treniruojatės, ant riešo patogiai gulinti apyrankė padės siekti didesnių tikslų ir laikytis subalansuoto gyvenimo būdo.“ – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Svarbiausios „Gear Fit2 Pro“ savybės:

  • Atsparumas vandeniui bei plaukimo rezultatų sekimas. Įrenginys atitinka 5 ATM atsparumo vandeniui standartą, todėl tinkamas tiek treniruotėms, tiek linksmybėms vandenyje.
  • Tikslus pulso matavimas. Prietaisas turi patobulintą širdies ritmo fiksavimo technologiją. Tai leidžia sekti širdies darbą nuolat – ir pogulio metu, ir per intensyvią treniruotę.
  • „Spotify“, „Endomondo“ ir kitos programėlės. „Gear Fit2 Pro“ savininkai gali naudotis tokiomis sporto programėlėmis kaip „Speedo“ ar „UnderArmour“, įskaitant ir „UnderAmourRecord“, „MyFitnessPal“, „MapMyRun“ ar „Endomondo“, bei pasirinkti iš daugiau nei 3000 kitų programėlių. Naudojantis „Spotify“ galima klausytis muzikos arba perjungti nepatinkantį kūrinį, neištraukus telefono iš kišenės ar netgi neturint jo su savimi.
  • Automatinis veiklos atpažinimas. Ši funkcija seka apyrankės judesius ir automatiškai atpažįsta sportinę veiklą: ėjimą, bėgimą, važiavimą dviračiu bei tokius užsiėmimus, kaip šokiai ar krepšinis.
  • Asmeninis motyvatorius. Įrenginys gali parengti specialų sveikatos planą su iškeltais asmeniniais tikslais ir įspėjimais.

Vartotojai Lietuvoje gali rinktis iš dviejų „Gear Fit2 Pro“ spalvų: elegantiškos juodos ir sportiškos raudonos. Apyrankė suderinama su „Android“ ir „iOS“ išmaniaisiais telefonais.

Šaltinis: Pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras

     

 


Captcha
 

Populiariausi straipsniai