„Facebook“ leido dėti reklamą visiems prekės ženklams

Publikuota: 2012 m. birželio 7 d. ketvirtadienis

Bendrovė „Facebook“ pranešė suteikianti galimybę visiems reklamos davėjams dėti reklamą į mobiliąsias programėles, praneša „The Wall Street Journal“.

Anksčiau tokią galimybę turėjo tik stambūs klientai, įsigiję didelį reklaminių paslaugų paketą. Jie į mobiliąsias programėles galėjo dėti tik „rėmėjų naujienas“ (sponsored stories) – mokamus reklaminius pranešimus, atsirandančius vartotojo naujienų juostoje. Vartotojai negali jų atsisakyti, bet gali paslėpti, kaip ir bet kuriuos kitus pranešimus savo juostoje.

„Rėmėjų naujienos“ socialiniame tinkle „Facebook“ atsirado 2012-ųjų pradžioje, o apie reklamas mobiliosiose programėlėse pranešta šių metų vasarį – ji mobiliuosiuose įrenginiuose pasirodė būtent kaip „Rėmėjų naujienos“.

Socialiniame tinkle „Facebook“ visų reklamdavių galimybės plečiamos tuo metu, kai bendrovė patyrė nesėkmę po pirminio akcijų siūlymo (IPO) gegužės 17 d. ir atpigo beveik trečdaliu.

IPO išvakarėse viena didžiausių JAV reklamos užsakovių bendrovė „General Motors“ pareiškė, kad į „Facebook“ nebedės mokamos reklamos. Gegužės pabaigoje „Reuters“ svetainėje buvo publikuotas straipsnis su analitikų komentarais, kad daugeliui bendrovių labiau apsimoka investuoti į tradicinius reklamos segmentus, tokius kaip lauko reklama ir televizija, nei į reklamą socialiniuose tinkluose. Mat dar nesukurtos sistemos, leidžiančios prognozuoti riziką.

 

 

Šaltinis: lenta.ru
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kas lemia interneto spartą?

Pastaruoju metu interneto sparta tapo vienu esminių veiksnių, renkantis interneto paslaugų teikėją. Nuotolinis mokymasis, nuotolinis darbas, nuotolinės treniruotės ir kitokia veikla, vykdoma per vaizdo konferencijas, kuriose iš vienų namų vienu metu dalyvauja keli šeimos asmenys,... skaityti »

IT sprendimų debesijai rinka siekia 70 mlrd. dolerių

Analitinė bendrovė „Synergy Research Group“ paskelbė pasaulinės IT rinkos, besiremiančios debesų infrastruktūra, rezultatus. skaityti »

„Cisco Systems Inc.“ investuoja į daiktų internetą

„Cisco Systems Inc.“ nusprendė įsigyti įmonę „Jasper“, teikiančią daiktų interneto paslaugas. skaityti »

Lietuvoje daugėja šviesolaidinio interneto ir IPTV naudotojų

LR ryšių reguliavimo tarnyba paskelbė 2016 m. III-iojo ketvirčio elektroninių ryšių rinkos duomenis. skaityti »

Sukurtas 10 000 kartų mažiau energijos naudojantis „Wi-Fi“

Vašingtono universiteto inžinieriai sukūrė naują „Wi-Fi“ technologiją, sunaudojančią 10 000 kartų mažiau energijos nei įprastai. skaityti »

Kokias saugumo klaidas darome internete?

Per didelis atvirumas socialiniuose tinkluose gali pritraukti kibernetinių nusikaltėlių dėmesį, o per silpni slaptažodžiai – atverti kelią įsilaužimams. skaityti »

„Plume“ pristatė naujo tipo „Wi-Fi“ sistemą

Bendrovė „Plume“ pristatė ryšio technologijų naujovę – naują „Wi-Fi“ sistemą, kuri sudaryta iš miniatiūrinių imtuvų, sujungtų į bendrą vieno namo ar vieno kambario tinklą. skaityti »

Asmenukių kiekis socialiniuose tinkluose gali pranešti apie psichologines problemas

Psichoterapeutė Tamara Kuntelija-Plieskė pasakoja apie tai, kada asmenukės – tik smagus žaidimas, o kada jos pradeda kelti grėsmę realiam gyvenimui. skaityti »

Vartotojai nepalieka socialinių tinklų, baimindamiesi prarasti draugus

Aštuoni iš devynių interneto naudotojų norėtų uždaryti savo paskyras socialiniuose tinkluose, tačiau nuo šio žingsnio juos sulaiko baimė prarasti ryšį su draugais ir vertingus prisiminimus. skaityti »

Ar vaiko teisė į pagarbą internete egzistuoja?

Lapkričio 18 d. LR Seime buvo surengta vaiko teisių kontrolierių konferencija „Vaiko teisė į pagarbą“. Joje buvo kalbama apie socialinių tinklų vaiko pasauliui daromą žalą, ir ar egzistuoja pagarba vaikui, esančiame socialiniuose tinkluose. skaityti »

Iki 2020 m. srautas iš debesijos išaugs beveik keturis kartus

Kompanija „Cisco Systems“ prognozuoja debesų architektūros augimą. skaityti »