Kovai su patyčiomis – seminarai internetu

Publikuota: 2017 m. sausio 23 d. pirmadienis

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota kampanija „Už saugią Lietuvą“ kartu su partneriais - elektroniniu dienynu TAMO, toliau tęsia veiklas kovoje su patyčiomis ir emociniu smurtu.

 Spalio mėnesį elektroniniame dienyne atsiradusi skiltis „Už saugią Lietuvą“ toliau pildoma. Čia pateikiama pagrindinė informacija apie patyčių priežastis, atpažinimo būdus ir rekomendacijos kaip su tuo kovoti. Diferencijuota informacija pasiekia moksleivius, jų tėvus ir mokytojus – 80 proc. Lietuvos mokyklų bendruomenės.

 Sausio 20 d. per elektroninį dienyną TAMO pradėtas antrasis patyčių prevencijos stiprinimo etapas – internetiniai seminarai, skirti mokytojams ir mokiniams. Pirmajame seminarų cikle – 4 interaktyvios paskaitos, kurių metu lektoriams galima pateikti klausimus.

 Pirmasis įvykęs seminaras skirtas mokytojams. Seminare pasitelkiant geriausias pasaulio socialines reklamas ir netradicinius prieigos būdus bus kalbama apie vyraujančią grožio sampratą. Šabloniškas grožio suvokimas dažnai tampa patyčių priežastimi, todėl būtina formuoti naują požiūrį į žmogaus išvaizdą.

Seminaro lektorė - Victoria Diaz, dizainerė, komunikacijos ekspertė. Gimusi Argentinoje lietuvių išeivio šeimoje Victoria Lietuvoje aktyviai prisideda prie visuomenės švietimo, patyčių prevencijos.

Internetiniuose seminaruose taip pat bus kalbama apie Lietuvos moksleivių sąjungos iniciatyva vykstančią programą „Emocijos+“, emocinio ugdymo mokykloje metodus ir pristatomos konkrečios priemonės, kaip stiprinanti jaunimą patyčių eroje.

 Visi seminarai organizuojami kartu su kampanijos „Už saugią Lietuvą“ partneriais – elektroniniu dienynu TAMO ir internetine svetaine „Virtualaus mokymosi aplinka“.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

4 įdomūs faktai apie artėjančią daiktų interneto revoliuciją

Ekspertai kalba, kad jau netolimoje ateityje daiktų internetas taps masiniu reiškiniu, kuris ženkliai palengvins kiekvieno mūsų kasdienybę. skaityti »

Ar verta registruoti interneto svetainės adresą su lietuviškais rašmenimis?

Balandžio pradžioje jau ketvirtą kartą buvo surengti gražiausio svetainės vardo su lietuviškomis raidėmis, rinkimai. skaityti »

„Microsoft“ Europoje atidarė daiktų interneto laboratoriją

Daiktų interneto laboratorijos orientuotos į klientus, kurie investuoja į daiktų internetą – galimybę sujungti į vieną tinklą visus elektroninius prietaisus, nuo šaldytuvo iki namų robotų. skaityti »

Daugiau nei pusė lietuvių apsiperka kiniškose el.parduotuvėse

Europiečiai apsiperka ne tik Vakarų parduotuvėse, bet vis drąsiau gręžiasi į Rytus – į Kiniją, kuri tapo populiariausia Lietuvos, o taip pat ir Europos gyventojų užsieninių apsipirkimų šalimi. skaityti »

Lietuviškumu žavėję domenai su diakritiniais ženklais grimzta į nebūtį

Sukanka lygiai 13 metų, kai .lt domene buvo pradėti registruoti domenų vardai, turintys savitųjų lietuvių kalbos abėcėlės raidžių. skaityti »

Mokslininkai rado alternatyvą „Wi-Fi“ tinklui

Olandijos Eindhoveno universiteto tyrėja pasiūlė kaip alternatyvą „Wi-Fi“ naudoti infraraudonųjų spindulių tinklus. skaityti »

UNESCO ragina sudaryti sąlygas moterims naudotis internetu

Pasaulyje internetas vis dar labiau prieinamas vyrams, nei moterims. skaityti »

Kaip kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose

orint kurti įvaizdį, pirmiausia turime sugalvoti, kokie norime atrodyti kitiems – teigia Arvidas Bendorius. skaityti »

Daiktų interneto prognozės 2020-iesiems

Nuo 2017 iki 2021 m. pasaulinė daiktų interneto rinka augs 4 proc. skaityti »

Tyrimas atskleidė, kokį poveikį mums daro neigiamos žinutės internete

Tai, kaip elgiamės internete su kitais žmonėmis, turi pasekmių ir realiame gyvenime. skaityti »