Pirmąkart e. knygos autorius dalija e. autografus

Publikuota: 2014 m. vasario 21 d. penktadienis

Vasario 20–23 d., Vilniaus knygų mugės dienomis, Metų knygos apdovanojimui nominuotos elektroninės knygos „Stebėtojo užrašai“ autorius Dainius Dirgėla dalija elektroninius autografus – kiekvienam, norinčiam gaus jam asmeniškai pasirašytą knygos egzempliorių net neužsukus į mugę, užteks išreikšti tokį pageidavimą „Facebook§ svetainėje adresu https://www.facebook.com/pages/Naujas–vardas/170015593152451. Tiek knyga, tiek autografas gerbėjams nieko nekainuos.

„Tradicinių popierinių knygų autoriai iškėlę rašiklius lauks skaitytojų mugėje, o pasaulį užkariaujančių elektroninių knygų autoriai tokios galimybės, deja, neturi. Radome sprendimą, kaip nenuskriausti elektroninių knygų skaitytojų: jie galės paprašyti autografo „Facebook“ socialiniame tinkle ir ten pat gauti pasirašytą knygą“, – sako Balys Bukelis, elektroninės leidyklos „Naujas vardas“ komunikacijos vadovas.

B. Bukelio žiniomis, D. Dirgėlos „Stebėtojo užrašai“ – pirmoji elektroninė knyga, nominuota Metų knygos apdovanojimui, o elektroniniai autografai irgi bus dalijami pirmąkart istorijoje.

„Tokios nišos, kurioje gyvena Dainiaus Dirgėlos tekstai, lietuvių poezijoje ligi šiol niekas – nors ir labai stengėsi – neužėmė: gilus paradoksas, nelėkšto poetinio anekdoto teritorija – neperžengiant gero skonio ribų, galų gale – elementarus raštingumas ir – nepabijokime šio žodžio – talentas! Tai matymai to (taip), ko (kaip) niekas kitas neįžiūrės“, – apie D. Dirgėlos knygą „Stebėtojo užrašai“ sako poetas Aidas Marčėnas.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Vilniaus knygų mugė sulaukė beveik 63 tūkst. lankytojų

Keturias dienas parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vykusioje Vilniaus knygų mugėje šiemet apsilankė 62 840 žmonių. Organizatorių teigimu, toliau stebima augančio susidomėjimo renginiais bei diskusijomis tendencija, o užsienio svečiai stebisi lietuvių meile literatūrai ir knygos... skaityti »

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Įdomioji e-atliekų surinkėjų statistika: šaldytuvus gyventojai išmeta ir su uogienėmis

Kone dešimtadalis nebenaudojamų stambiųjų elektroninių prietaisų iš kaimo vietovių pas elektroninės technikos atliekų surinkėjus patenka jau apsamanoję. skaityti »

54 proc. pirkėjų kainas vis dar konvertuoja į litus

Nors su euru lietuviai gyvena jau trečius metus, tačiau daugeliui gyventojų pasverti savo išlaidas ir įvertinti prekių kainas vis dar yra patogiau litais. skaityti »

„Microsoft“ prijungs prie interneto „Toyota“ automobilius

Pernai „Toyota“ įkūrė naują įmonę „Toyota Connected“, kurios veikla – interneto paslaugų integracija į automobilius, kelių infrastruktūrą ir transporto priemonių tarpusavio komunikacijos sistemų kūrimas. skaityti »

Baltijos šalių šimtmečiui skirtos proginės dviejų eurų monetos dizainą išrinks gyventojai

Prasidėjo dvi savaites truksiantis Lietuvos ir kitų Baltijos šalių gyventojų balsavimas internetu: renkamas dviejų eurų monetos, skirtos Baltijos šalių šimtmečiui, projektas. skaityti »

Gėrimų šildytuvas-šaldytuvas ant darbo stalo

Gėrimai yra skaniausi tada, kai yra tinkamos temperatūros. Tam skirtas mažytis USB šildytuvas-šaldytuvas, nuolat laikomas ant stalo. skaityti »

Paneigtas mitas apie kompiuterinių žaidimų įtaką empatijai

Ilgą laiką buvo manoma, kad kompiuteriniai žaidimai mažina empatiją. Tačiau ar tikrai? skaityti »

„Microsoft“ sukūrė uodus gaudantį robotą

„Microsoft“ sukurtas robotas padės mokslininkams tirti, kokius pavojingus virusus ir bakterijas platina šie vabzdžiai. skaityti »

Ateities automobiliai atpažins vairuotojo nuotaiką

Ateityje automobiliai ne tik žinos, ko mes norime, bet ir kaip mes jaučiamės, galės ne tik pildyti mūsų komandas, bet ir mums atsakyti. skaityti »

Žinutes bus galima rašyti akimis

„Microsoft“ kartu su Vašingtono universiteto mokslininkais sukūrė programą „Eye-Gaze“, kuria naudojantis tekstą į telefono ekraną galima suvesti akimis. skaityti »

Virtualiosios realybės perspektyvos: nuo apsipirkinėjimo iki karybos

Virtuali realybė tarnauja ne tik išsiilgusiems pramogų ar naujų potyrių, bet ir tiesiog siekiant pagerinti mūsų kasdienį gyvenimą. skaityti »