„Karjeros dienos“: darbo ir vertingų pažinčių paieškos universitete

Publikuota: 2014 m. kovo 10 d. pirmadienis

Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) prasideda keletą mėnesių truksiančios „Karjeros dienos‘14“. Šūkiu „Ateik ir susitik!” studentai  kviečiami mokytis ne tik iš daug pasiekusių ir kompanijoms vadovaujančių verslininkų, bet ir iš charizmatiškų bei drąsių pramogų pasaulio žvaigždžių – Radistų, Tado Vidmanto, Gedimino Jauniaus ir kitų.

„Lietuvoje jauniems specialistams darbą susirasti nelengva, taigi studentams siūlome apie karjerą galvoti jau nuo studijų pradžios: „Karjeros dienose“ raginame studentus pasitreniruoti prieš tikrus darbo pokalbius, užmegzti ryšius su potencialiais darbdaviais. Kaip rodo patirtis, studentų ir verslininkų susitikimai dažnai baigiasi sandėriais: jei ne dėl darbo, tai dėl praktikos vietų ar partnerystės rašant baigiamuosius darbus, vykdant kursinius projektus“, - sakė VGTU Integracijos ir karjeros direkcijos direktorė Vilma Navikienė.

Dvi savaites vyksiančiose paskaitose studentai turės progos susipažinti ir susitikti beveik su 40 lyderių – VGTU alumnų, kompanijų vadovų ar atstovų, televizijos laidų vedėjų, aktorių, pramogų pasaulio žvaigždžių. Choreografas, baleto šokėjas J. Smoriginas pasakos, kodėl „Kitą mėnesį bus geriau“, Televizijos sporto žinių vedėja, Lietuvos bėgimo čempionė Vlada Musvydaitė aiškins, kodėl „Sėkmės raktas – sportas“. Koučingo treneris Andrius Olechnovičius pasakos apie emocinį bankrotą, o „Sweco“ projektų direktorius Mindaugas Ivanavičius pagrįs, kodėl studijos bei darbo praktika – teisingos investicijos. „Girteka” įmonių grupės personalo direktorius „mokys parduoti”…

Kovo 19-ąją vyks kontaktų mugė, kurioje daugiau nei 40 Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonių atstovų atkeliaus į universitetą: ne tik pristatys kompanijas, bet ir norės susipažinti su studentais bei jų gyvenimo aprašymais.

„Jau antri metai „Karjeros dienose“ stengiamės sukurti erdvę studentų ir įmonių diskusijoms, vietą naujoms idėjoms gimti, partnerystei rastis. Džiaugiamės, kai studentai tuo pasinaudoja ir užmezga ryšius, pažįsta profesijas iš praktinės pusės, studijų metu gilinasi į verslui kylančius iššūkius ar pasisemia įkvėpimo mokslams, karjerai“, - pasakojo V. Navikienė.

Praėjusiais metais „Karjeros festivalyje“ dalyvavo per 3 tūkst. studentų, vyko daugiau nei 40 atvirų paskaitų, kurių metu įmonės tarp VGTU studentų ieškojo praktikantų, darbuotojų, siūlė bendradarbiauti atliekant tyrimus.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »