„Kūrybinės partnerystės“ kviečia kūrėjus į informacinius seminarus

Publikuota: 2013 m. kovo 20 d. trečiadienis

Įvairių kultūros, meno, mokslo ir kūrybos sričių profesionalai kviečiami išsamiau susipažinti su „Kūrybinių partnerysčių“ projektu, kurį vykdo Ugdymo plėtotės centras. Projekto komanda pristatys „Kūrybinių partnerysčių“ kontekstą, tikslus bei eigą, nusakys kuriančių žmonių vaidmenis programoje.

„Seminarai nevyks principu – „vienas visada kalba, kiti klauso“, jais tikimės sukurti erdvę visiems dalyvaujantiesiems pasikalbėti ir šiek tiek „patirti“ esminius programos principus – bendradarbiavimą, atvirumą ir dalinimąsi idėjomis“ –  dalijosi „Kūrybinių partnerysčių“ projekto kūrėjų grupės vadovė Agnė Biliūnaitė.

Informaciniai seminarai organizuojami šešiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Telšiuose, Panevėžyje, Šiauliuose. Į seminarus kviečiame registruotis iki kovo 29 d. adresu: kuriam@kurybinespartnerystes.lt . Registruodamiesi nurodykite savo vardą, pavardę, profesiją, darbovietę, telefoną, el. paštą ir miestą, kuriame ketinate dalyvauti. Prie laiško nepamirškite prisegti užpildyto klausimyno (jį galima parsisiųsti iš čia: http://www.kurybinespartnerystes.lt/informacija_kurejams-76).

Programoje nuo 2011 metų dalyvavo per 170 įvairių sričių kūrėjų, kurie dirbo 93 mokyklose visoje Lietuvoje. Tai muzikai, aktoriai, režisieriai, žurnalistai, dizaineriai, architektai, fizikai, chemikai – ir šis sąrašas toli gražu ne baigtinis. Anot A.Biliūnaitės, svarbu iš karto pasakyti, kuo ši programa išskirtinė.

„Kūrybinės partnerystės“ nėra meno projektai mokyklose, siekiantys meninių rezultatų. Čia kuriantys žmonės, pasitelkdami savo įgūdžius, padeda mokyklai spręsti aktualius iššūkius. Tarkime, režisierius arba aktorius, dirbdamas projekte, orientuosis – ne į aktorystės meistriškumo ugdymą, bet pasitelkdamas savo profesines žinias bei įgūdžius, sudarys sąlygas mokytojams ir mokiniams atrasti būdų kitaip mokytis, pavyzdžiui – chemijos“, – kalbėjo pašnekovė.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Išleistos mokymo priemonės lietuvių kalbai mokyti pagal skirtingus kalbos mokėjimo lygius

Švietimo ir mokslo ministerija ir Ugdymo plėtotės centras išleido naujas mokymo priemones „Kelionė į Lietuvą“ ir „Laiškai iš Lietuvos“, kurios skirtos užsienio lituanistinių mokyklų mokiniams. Pirmą kartą parengtos skaitymo knygos pagal skirtingus kalbos mokėjimo lygius. skaityti »

Populiariausi straipsniai

Inovatyvūs mokymo metodai: mokytojams pamokose siūlys pasitelkti vaizdo žaidimus

Vaizdo žaidimai gali būti ne tik laisvalaikio praleidimo forma, bet ir puiki mokymosi priemonė. skaityti »

Ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų

Novatorius fizikas S. Tamulevičius teigia, kad ateityje nanomedžiagos pakeis daugelį tradicinių medžiagų, kurių ištekliai gamtoje mažėja. skaityti »

Penkios specialybės, kurių Lietuvos darbdaviai ieško dažniausiai

IT specialistus personalo atrankos ekspertai išskiria kaip pačius geidžiamiausius darbo rinkoje. skaityti »

Mokiniai sprendžia: kas svarbiausia kuriant ateities Europos Sąjungą?

Rusijos agresija, pabėgėlių krizė, teroristiniai išpuoliai – šie klausimai aktualūs ne tik ES politikos ekspertams, bet ir mokiniams. skaityti »

MITA patvirtino finansavimą 16 naujų projektų: bus kuriamos perspektyvios technologijos

Išmani apykaklė, apsauganti nuo nuskendimo, gintaro gaminių klasifikatorius, saulės kolektorius mažaenerginiams pastatams, sveikatos dienoraštis, mobili 12V baterija, antenų sistema nanopalydovams, plataus ruožo radaro prototipas – tai tik keletą inovacijų, kurios Lietuvoje bus vystomos 2018 metais. skaityti »

Skelbiama nauja atranka į programą „Renkuosi mokyti!“

Projektas „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ skelbia naują mokyklų ir „Renkuosi mokyti!“ mokytojų atranką. skaityti »

Planuojama pertvarkyti vaikų socializacijos centrus

Per kelis ateinančius metus planuojama iš esmės pertvarkyti vaikų socializacijos centrus, sukuriant šiuolaikiškas įstaigas, kuriose būtų stiprinami socialiniai vaikų įgūdžiai. skaityti »

Ko galėtume pasimokyti iš Suomijos švietimo sistemos?

Suomijos švietimo sistema yra dažnai pateikiama kaip pavyzdys, kuriuo turėtų sekti kiekviena valstybė. skaityti »

XXI amžiaus švietimo sistema turi remtis kūrybiškumo ir atvirumo nesėkmei idėjomis

Mokyklos šiais laikais turi diegti ne tik konkrečios srities žinias, bet ir kūrybiškumą, plačias pažiūras, smalsumą. skaityti »

Programuotojai – pradinių klasių moksleiviai?

Programavimo specialistai įsitikinę, kad mokyti programavimo vaikus būtų tikslinga jau pradinėse klasėse. skaityti »