Lietuvos edukologijos universitetas parodoje „Studijos 2014“

Publikuota: 2014 m. vasario 6 d. ketvirtadienis

Vasario 6–8 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks XII tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda „Studijos 2014“. Ji skirta abiturientams, kurie kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo, kur mokytis. Parodoje dalyvaus 193 mokymo organizacijos iš 13 šalių. Šiemet šioje parodoje veiks du Lietuvos edukologijos universiteto stendai. Vienas – studijų, kuriame abiturientai galės konsultuotis apie universitetą ir studijų programas, o kitas – mokslo inovacijų ir technologijų.

„Aukštojo mokslo pasiekimų, inovacijų ir technologijų“ salėje, LEU stende, visas tris dienas bus demonstruojami LEU laboratorijose sukurti rotoriniai, linijiniai, inerciniai varikliai, skysčių išpurškimo ir levitacijos sistemos, medžiagų (medžio, plastiko ir kt.) pjovimo įrenginiai, veikiantys dėl ultragarsinių virpesių. Šiame stende LEU parengė daugybę įdomių pristatymų ir veiklų. Moksleiviai patys galės kurti muziką su Smart interaktyvia lenta.

Vasario 6 d. 10 val. parodos dalyviai bus kviečiami išbandyti interaktyvią animacinę multimedijos priemonę SaulyTUČIAI. Filmukai-pasakėlės įtrauks į 20–30 minučių trunkančią, įdomiai struktūrizuotą interaktyvią veiklą. Patraukliais vaikams siužetais bus pateikta ugdomoji medžiaga. Parodoje dalyvaus vaikai iš Vilniaus lopšelio-darželio „Viltenė“.

Vasario 7 d. 12–14val. bus pristatyta viena iš netradicinių istorijos edukacijos formų kuriant naujas muziejines ekspozicijas. Bus pristatomas istorijos edukacijos ir populiarinimo inovacijos pavyzdys, t. y. Žaislų muziejus, kuris  yra savotiškas įrankis, kaip patraukliai galima pristatyti istoriją.

„Energija iš vaisių ir daržovių“ ir „Kodėl lapai žalios spalvos?“ bus pademonstruoti parodoje. LEU GMTF demonstruos originalios metodikos taikymus tyrimais grįstame gamtos mokslų mokyme. Tema – „SPARK'as – tyrimais grįsta gamtos mokslų sistema“. „Daugialypis diplėjaus tipas, galingi grafinio ir ekstensyvios/gilios analizės įrankiai padarys jūsų pamoką šiuolaikišką ir  įgyvendins jūsų ir jūsų mokinių siekius“, – sako pristatymo rengėjai.

Bus demonstruojami su „Baltų lankų leidykla“ bendradarbiaujant sukurti interaktyvūs mokymosi objektai, skirti integruotam pradinio ugdymo vadovėliui „Vaivorykštė“, ir priešmokykliniam mokymuisi skirta skaitmeninio mokymosi platforma. Vasario 6 d. (ketvirtadienis) 14.30–15.30 val. (1.1 salė) galėsite dalyvauti LEU rengiamoje paskaitoje „Studijų ekspresas – bakalauras, magistrantūra, doktorantūra“, kurioje turėsite galimybę sužinoti apie studijas LEU ir karjeros galimybes.

Lietuvos edukologijos universitetas paruošė dar vieną paskaitą – „Švietėjas besimokančioje visuomenėje: misionierius ir verslininkas?“, kurioje savo patirtimis dalinsis LEU absolventai, savo sričių profesionalai. Sporto srities – krepšinio treneris Rūtenis Paulauskas, kultūros srities – Radijo stoties „M-1“ programų direktorius Mindaugas Stasiulis, švietimo srities – mokytojas ir dėstytojas Mindaugas Nefas. Paskaita vyks vasario 7 d. (penktadienis) 16.20–17.20 val. (5.3 konferencijų salė).

Moksleiviai, prieš pabaigdami mokyklą, savo žinias demonstruoja laikydami brandos egzaminus. Čia moksleiviai apsikeis vaidmenimis. Parodos 5-oje salėje vasario 8 d. (šeštadienis) 13.00–13.45 val. veiks 3K zona. Žaismingą egzaminą laikys Lietuvos edukologijos universitetas. Akademinių reikalų direkcijos specialistė Brigita Vainorytė pristatys universitetą tema „LEU: įgyk ne tik išsilavinimą, bet ir profesiją!“ Vėliau moksleiviai neformaliai galės pabendrauti su aukštosios mokyklos atstovais.

Paroda „Studijos 2014“ lankytojų lauks ketvirtadienį ir penktadienį 10.00–18.00 val., o šeštadienį (vasario 8 dieną) – 10.00–17.00 val. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius). 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Šiuolaikinio mokslininko portretas: griūvantys stereotipai ir galia nulemti ateitį

Šiuolaikinis mokslininkas, norėdamas sėkmingai konkuruoti savo srityje, privalo būti kūrybiškas, socialus ir nuolat ieškoti savo veiklos realizavimo galimybių. skaityti »

Tarp 50 geriausių regiono universitetų – dvi Lietuvos aukštosios mokyklos

Vėlyvą pirmadienio vakarą tarptautinio universitetų reitingo „QS World University Rankings“ sudarytojai paskelbė „Emerging Europe and Central Asia 2018“ universitetų reitingą. skaityti »

Robotai ir virtuali realybė: galimybės ar pavojus mokytojo profesijai?

Prognozuojama, kad jau netolimoje ateityje mokymosi procesas stipriai pasikeis, mat pedagogų vietą mokyklose žada pakeisti ne kas kitas, o robotai. skaityti »

Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai

Akcija „Metų knygos rinkimai“ jau 13 kartą kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. skaityti »

Šiuolaikinis švietimas: kaip vaikus ugdo inovatyvios pasaulio mokyklos?

Kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė mokykla? Pasidairius po pasaulį panašu, kad mokyklose nuo tradicinių mokymosi įrankių, tokių kaip knyga ir sąsiuvinis, pereinama prie skaitmeninių mokymosi metodų. skaityti »

Ar Lietuvoje vyrai dirba pradinukų mokytojais?

Neįprastą pradinio ugdymo specialybę pasirinkęs vaikinas šiemet mokys pirmaklasius mokslo paslapčių. skaityti »

Lietuvoje kuriamas pirmasis Baltijos regione informacinių technologijų kompetencijų centras

IKT kompetencijų centre, kuris vienys lietuvių ir švedų tyrėjus ir institucijas bus vystomos inovacijos daiktų interneto kibernetinio saugumo, sveikatos technologijų srityje. skaityti »

Kokios savybės padės neužleisti vietos robotui?

Retas įsivaizduojame savo darbo dieną be kompiuterio ar išmanaus telefono, tačiau ateityje technologijų įtaka didės dar labiau. skaityti »

Lietuvos vaikų finansinis raštingumas žemas

Nors finansinis raštingumas padeda užtikrinti sėkmingą ekonominį gyvenimą, tyrimų rezultatai rodo, jog Lietuvoje vaikų ir paauglių iki 15 m. finansinio raštingumo lygis yra gerokai žemesnis nei kitose šalyse. skaityti »

Gabiems magistrantams iš užsienio – parama studijoms Lietuvoje

Siekiant didinti studijų tarptautiškumą ir pritraukti į Lietuvą studijuoti gabius jaunuolius iš užsienio, valstybė skiria paramą užsieniečių magistrantūros studijoms. skaityti »